Emre BELÖZOĞLU ( Gerçek FENERBAHÇELİ )
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Can Bartu Fenerbahçeli Efsanevi Sporcular Forumu - Emre BELÖZOĞLU ( Gerçek FENERBAHÇELİ )

Paylaş 
Sayfa: 1....29.30.31.32.33.34.[35].36.37.38.39.40.41
10.05.2016 00:29 Salı Konu Puanı: 0

mertdemirbass

Artık Başakşehir taraftarı sahip çıksın. Bu isim burada olmayı hak etmiyor.

10.05.2016 00:42 Salı #307

improbable

Büyük Fenerbahceli!!! Kaba etimin kenari. Bu ve Volkan gibi üç kurusluk adamlar 3 temmuz kayigina binip takimda hükümranlik kurdular. Alex´i ve Yanal´i yediler. Biz de seyrettik.

10.05.2016 01:26 Salı #308

BaY-FB

Şampiyonluğu kaybetmiş kadar koydu be :(( kaldırın şu adamın ismini cismini görmek istemiyoruz

10.05.2016 08:57 Salı #309

baku1907

Bu baslik hala burada mi?

Alex´ e‚ Lefter´e ayıp olmuyor mu?

Yazık Emre yazık. Rüştü´ nün durumuna düşürdün kendini.

10.05.2016 09:47 Salı #310

cosby

Bu başlığın yeri burası değil artık! Buradan Türk Futbolu forumuna kaldırılıp "Gerçek profesyonel" olarak değiştirilmesi lazım!!!

10.05.2016 10:43 Salı #311

mahzen88

Inanamiyorum gercekten anlamaya calisiyorum ama bi anlam da veremiyorum.
Belki hani gonderilis biciminden dolayi bir tepki olarak mi acaba diyorum ama sen 3 buyuk ligde top oynamis bu takimin yillarca kaptanligini yapmis ne gunler gecirmis karakterli bir adamsin.
Tamam sevinme demiyoruz‚ oyna‚ gol at‚ asist yap eyvallah profesyonellik bunu gerektirir. Hatta bu mac 32. hafta dagil daha once oynansa ya da boyle dramatik bir sonucla bitmemis olsa inan bu kadar tepki almazdin ama bizim icimiz kan aglarken abartili bir sevinc gosterisi yapman ne bileyim uzdun bizi be kaptan.
Soyunma odasinda paylas oglunla sevincini‚ evinde paylas‚ disarda paylas‚ kameralarin karsisinda opucuk gondermek acikcasi benim zoruma gitti be kaptan‚ canin sagolsun senin yerin ozel diye silip atamiyoruz bunu bilesin!

10.05.2016 11:18 Salı #312

mavi örümcek

az bile yapiyor. süzme 65 topcusunu fener efsanesi diye ittirmeye çalışanlara gider o hareketler.

10.05.2016 11:57 Salı #313

BaY-FB

Şu adamın ismini kaldırın Lefterin kemikleri sızlıyor

10.05.2016 12:24 Salı #314

Vindfell

Mesajı Gönderen: mavi örümcek:cLink:0094717

az bile yapiyor. süzme 65 topcusunu fener efsanesi diye ittirmeye çalışanlara gider o hareketler.

Mesajı Gönderen: BaY-FB:cLink:0094718

Şu adamın ismini kaldırın Lefterin kemikleri sızlıyor

Paylaş 
Sayfa: 1....29.30.31.32.33.34.[35].36.37.38.39.40.41