Emre BELÖZOĞLU ( Gerçek FENERBAHÇELİ )
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Can Bartu Fenerbahçeli Efsanevi Sporcular Forumu - Emre BELÖZOĞLU ( Gerçek FENERBAHÇELİ )

Paylaş 
Sayfa: 1....29.30.31.32.33.34.35.36.37.[38].39.40.41
14.05.2016 23:47 Cumartesi Konu Puanı: 0

ElEmperador

Terbiye sınırlarını zorlamadan birşey söylenmez.
Severdim kendisini .
Ama Fenere ihanetin dayanılmaz cazibesi o kadar çok ki.

15.05.2016 22:14 Pazar #334

ceycey2001

Efdaneviymis seni bu takımın kapısından içeri sokana asıl ...

16.05.2016 01:12 Pazartesi #335

eski_maraton

Fenerliymis kucukken bu kesin
Ama oraya gidip havasini alip suyunu icen iflah olmaz
Yemeklere mi bisey katiyolar bilmiyorum ama yerlisi yabancisina bi yavsaklik geliyor

23.05.2016 16:11 Pazartesi #336

manishing

Başlık kaldırılmalı‚ İBB efsanesi o artık

24.05.2016 12:10 Salı #337

yıkılmayan adam

Asla hazmedemedigim ve hazmedemeyecegim biri.
Eleştiri yapınca biz eleştiriliyorduk birde şimdiye bak
Ne bekliyordunuz ki?
Emre bildiğin emre işte

24.05.2016 14:06 Salı #338

DurdenRulz

neden hala bu başlık duruyor ?

24.05.2016 16:18 Salı #339

cosby

En azından başlık değişmeli‚ "Efsane Fenerbahçeli" kaldırılmalı‚ gerçek efsanelere haksızlık oluyor!

25.05.2016 09:01 Çarşamba #340

mavi örümcek

azizin bir lafına bakar. efsaneden kestaneye cevirir aziztionerler.

26.05.2016 03:21 Perşembe #341

pasa_eren

42 gün cezam vardı buraya içimi dökecek çok şeyim vardı ama yazamadım. şimdi daha sakin şekilde ifade edeyim. emre‚ alex gittikten kendi gittiği güne kadar takımda en sevdiğim oyuncuydu. onu sahadaki ruhumuz‚ büyük kaptan olarak gördüm. gittiğinde de gerçekten çok üzüldüm hatta sene içinde çok defa kalmalıydı dedim. bütün rakip takımlı arkadaşlarıma onu savundum küfürlerine karşılık verdim.

ama o gün o maçı izlerken görüntüyü gördüğümde sırtımdan bıçak yemiştim sanki. 40 yıllık dostumdan kazık yemiş hissine kapıldım. Fenerbahçe camiası şampiyonluğun kesin olarak gittiğine üzgün ve sinirliyken benim sürekli "o doğuştan Fenerbahçeli cincondan takım arkadaşları bile söylüyor‚emre çirkef değil hırçın vs vs" diye savunduğum ´KAPTAN´ emre sevinçten çıldırıyordu. o an tvlerinde bizim maçı izleyen 8jkli futbolculardan taraftarlardan daha fazla sevindi.

kesin olarak bi hıncı vardı yönetime‚ ama golü atan visca´dan takımını avrupaya taşıyan abdullah avcı´dan fazla sevinmesine hiçbir şey katiyen sebep olamaz. bir de Fenerbahçeliliğim tartışılamaz demişti maçtan sonra.ulan kim öyle sevinir Fenerbahçeli olup da.. bir de terin soğumuş kalp atışın yavaşlamış daha bilinçli oturuyorsun kulübede. demek sahada olsan bir de golü sen atsan kolunu gösterip nasıl koydum diyebilirmişsin sen kendini iyice kaybedip!

sevinsek laf olur sevinmesek laf olur demişti bir de.. ne futbolcular eski takımına çok önemli seviyelerde goller atıp sevinmedi. kim bunu şike‚ahlaksızlık‚etik değil vs gibi saçma sapan yorumladı bugüne kadar? bırak numarayı hayvan gibi sevindin bizim içimiz kan ağlarken.

sana kimse mücadele etme takımının galibiyetine sevinme demiyor‚ illa sevineceksen kalkar çak yapar yerine otururdun SAYGI gösterirdin ´sevdiğin´ camiaya. keşke 5-0 yenilseydik 3 gol 2 asist yapıp gollerden sonra sakince yerine dönseydin. ama gerçek yüzün buymuş meğer.

ulan sen gittin yine hep bağrımıza bastık seni‚ son kadıköy maçında tüm stat adını haykırdı sen çıkarken. sen ne yanar döner adammışsın.. ben görememişim yıllarca. hakikaten kendime üzüldüm. bu saf duyguları tutkumu sorgulattın bana. sana bin defa yazıklar olsun! inşallah ömrü billah bu kulüpten içeri adımını atamazsın! camiasızsın bundan böyle.

son olarak

bu başlığın burada durması bütün efsanelerimize hakarettir..

Mesaj pasa_eren tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: 1....29.30.31.32.33.34.35.36.37.[38].39.40.41