Alexsandro de Souza
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçeli Efsanevi Sporcular Forumu - Alexsandro de Souza

Paylaş 
Sayfa: 1....1531.1532.1533.1534.1535.1536.1537.1538.1539.1540.1541.1542.[1543]
10.06.2018 03:22 Pazar Konu Puanı: 0

nocturne
Alexsandro de Souza

http://youtu.be/QWqTwRpCShc

Biri gitti kaptan. Sıra digerinde.

20.06.2018 15:01 Çarşamba #13879

s_de_souza
Alexsandro de Souza

Bu adam bu yasta 90 dk olmasa da oynar‚ icouldntin rekorunu da gecer. Teknigi yeter.

22.06.2018 19:54 Cuma #13880

FenerEmrah
Alexsandro de Souza

4 sene kombine ile maça gittim ard arda.Bu 4 senede sahada Alex vardı.Nasıl bir şansdı siz düşünün.

Özledik be kaptan...

08.07.2018 00:59 Pazar #13881

ErdemU
Alexsandro de Souza

Yarattığı teknik etki bir yana‚ etik olarak Fenerbahçe´li ya da herhangi bir takımın taraftarının böylesine bir karma kişiliği takımında istememesinin imkansız olmasıyla birlikte‚ bu forma altında geçirdiği yılların yarattığı o muazzam etki. Fenerbahçe´de oynadığı yıllar özlem ve hasretle anılıyor. Ben kendimi inanılmaz şanslı hissediyorum Alex´e şahit olabildiğim için.

https://www.youtube.com/watch?v=MqFMw8wfP8o

Mesaj ErdemU tarafından düzenlenmiştir...

12.07.2018 13:37 Perşembe #13882

s_de_souza
Alexsandro de Souza

Fatih Altaylı zamanında köşesinde "kandırmayın Fenerlileri‚ Alex Fenere gelmez" yazmıştı. Gerçek olamayacak kadar muhteşem bir transferle hayal edemeyeceğimiz bir 8 yıl yaşadık. Ama zaman gösterdi ki‚ profesyonellikten son derece uzak‚ ağalık rejimiyle yönetilen bir kulüp için çok fazlaydı Alex. Her başarısızlıkta sahada gezen‚ kazma gibi oynayanlar bir tarafa bırakılıp‚ fatura hep Alex´e kesildi. Top kaybı‚ pas yüzdesi‚ gol‚ asist vb istatistiklerin hepsi bir kenara bırakılıp‚ koşu mesafesi tek başarı kriteri gibi sunularak Alex´in harika futbolu kamuoyu gözünde değersizleştirildi. Biz Alex ve Alex gibi yıldızları hak etmiyoruz. Baksanıza‚ başkan değişti‚ yönetim değişti‚ taraftarın ezici çoğunluğu Alex´e karşı bir jest bekliyor‚ hala yapılmıyor. Ben bir yıldız futbolcu olsam Fenerbahçeye gelmem ya da 30 yaşımdan sonra emekliliğime kadar kazanacağım parayı peşinen isterim kardeşim. Yıldızları bitiren‚ basitleştiren‚ eriten‚ sıradan futbolcuların seviyesine çeken bir kulübüz. Bu kulüpte efsane olabildiyse ilave saygı ve sevgiyi de hak ediyor Alex...

Mesaj s_de_souza tarafından düzenlenmiştir...

16.07.2018 12:46 Pazartesi #13883

egemen.bilgin
Alexsandro de Souza

İlk geldiği 2 sene büyük maçlarda çok kötüydü. Hatta deplasman maçlarında oyun içinde hiç yoktu.

Sonradan büyük maçlarda her maç en kötü 1 asist ile oynadı efsane performanslar çıkarttı.

Kadıköy´de anadolu takımları onu hiç bir zaman durduramadı.

Her duran top adrese teslim bir asist veya direk gol oldu.

Lakin 28 gol attığı seneden sonra Aykut kocaman onu yavaş yavaş kesti. Haklı veya haksız bu durumu kabullenmeliydi. Yönetimin gönderme şeklide çok yanlıştı. Üzülen biz olduk.

krAlex... Seni izlemek büyük keyifti.

Paylaş 
Sayfa: 1....1531.1532.1533.1534.1535.1536.1537.1538.1539.1540.1541.1542.[1543]