Lefter Küçükandonyadis
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Can Bartu Fenerbahçeli Efsanevi Sporcular Forumu - Lefter Küçükandonyadis

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.[7]
16.01.2020 23:10 Perşembe Konu Puanı: 0

ElEmperador
Lefter Küçükandonyadis


Mesajı Gönderen: okanusa:cLink:0096442

Buyukada´da yasarken tanisma‚sohbet etme imkani buldugum sevgili Lefter´i saygi‚sevgi ve rahmetle aniyorum..Sansiniz varmis. Cok gittim adaya‚ kismet olmadi.Sadece sokagini her gidiste ziyaret ederim.
Sevgi‚ ozlem ve minnetle...


  
17.01.2020 01:49 Cuma #55

okanusa
Lefter Küçükandonyadis


Mesajı Gönderen: ElEmperador:cLink:0096444Sansiniz varmis. Cok gittim adaya‚ kismet olmadi.Sadece sokagini her gidiste ziyaret ederim.
Sevgi‚ ozlem ve minnetle...Buyukada´da oturdugum lojmanin karsisi Rum Ilkokulu idi.Okulun yan tarafi da Buyukada´nin en buyuk Kilisesi idi..Sevgili Lefter´de ilkokulu orada okumus.Ozellikle bahar aylarinda saatlerce bisiklet binerdi ve okulunu ziyaret ederdi.O ziyaretlerde karsilasirdik‚adacayi ikram eder FB´yi konusurduk.O zamanlar gunduz maclari vardi ligde.Buyukada-Heybeli-Burgaz-Kinaliada- Bostanci seferinde bulusur(ayni guzergahdan da geri donerdik‚simdi bunlari kaldirmislar) etrafini saran taraftarlarla mac onu ve mac sonu degerlendirmelerini dinlerdik..
Rahmetle aniyorum.Mekani cennet olsun..Cok iyi bir insandi..Ada´daki her takimin taraftarlari sevginin otesinde cok da saygi duyardi..
Bazen de Buyukada´da iskeleden cikisda‚saat kulesine cikan yolun sol basinda "Madam´in Cafesi" vardi‚orada toplardi etrafina insanlari...  
Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.[7]