Rıdvan Dilmen
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçeli Efsanevi Sporcular Forumu - Rıdvan Dilmen

Paylaş 
Sayfa: 1....13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.[25]
15.05.2018 21:58 Salı Konu Puanı: 0

zippinemari
Rıdvan Dilmen

Ya rıdvan ne katkı yapmış bu takıma da efsane statüsüne giriyor anlamıyordum zaten‚ susuyordum herkes çok seviyor diye ama artık atış serbest. Hepi topu 1 şampiyonluk başka bir halt yok katkı verdiği. Yıllarca para alıp ameliyat oldu durdu. Şimdi de sinsi sinsi camiayı karıştırıp duruyor. Çıkarın şunu efsane listesinden gözünüzü seveyim.

16.05.2018 03:09 Çarşamba #217

improbable
Rıdvan Dilmen

Mesajı Gönderen: zippinemari:cLink:0095787

Ya rıdvan ne katkı yapmış bu takıma da efsane statüsüne giriyor anlamıyordum zaten‚ susuyordum herkes çok seviyor diye ama artık atış serbest. Hepi topu 1 şampiyonluk başka bir halt yok katkı verdiği. Yıllarca para alıp ameliyat oldu durdu. Şimdi de sinsi sinsi camiayı karıştırıp duruyor. Çıkarın şunu efsane listesinden gözünüzü seveyim.

Bir sezon top oyna‚ ömür boyu Fenerbahçe sömürüsü yap‚ cep doldur‚ hatta camiayı dizayn etmeye kalk. Buna da göz yumulsun. Arabesk işler...

16.05.2018 20:21 Çarşamba #218

zippinemari
Rıdvan Dilmen

Mesajı Gönderen: improbable:cLink:0095788

Bir sezon top oyna‚ ömür boyu Fenerbahçe sömürüsü yap‚ cep doldur‚ hatta camiayı dizayn etmeye kalk. Buna da göz yumulsun. Arabesk işler...

Aynen hocam. Benim‚ sizin tüm taraftarın teker teker hakkı daha büyüktür Fenerbahçe üzerinde. Bu takımın en büyük efsanesi cefakar taraftarıdır...

21.05.2018 23:08 Pazartesi #219

fanatik kanarya
Rıdvan Dilmen

Bu‚ oğuz‚ aykut ve babaları aziz fenerbahçe tarihinin yüz karalarıdır. 33 senedir adım adım gs´nin gerisine düşmemizin baş sorumlularıdır. Allah başımıza musallat edenlerin belasını versin.

Mesaj fanatik kanarya tarafından düzenlenmiştir...

16.07.2018 13:21 Pazartesi #220

egemen.bilgin
Rıdvan Dilmen

Hocalığı döneminde MTK Budapeşte´ye elenmiştik Rüştü sağolsun.

Hemen sonrasında Trabzon´a deplasmanda 2-0 yenilince ya kovuldu ya istifa etti. Trabzon maçından öncede olabilir tam hatırlayamadım.

1 sene şans verilse Aykut Kocaman´dan kötü olmazdı belki.

06.09.2018 03:25 Perşembe #221

i.yaman
Rıdvan Dilmen

Ridvanin oynadigi zamanda Türkiye Ligi su anki Almanya 3.Lig seviyesinde bile degildi.

Efsane Ridvan antremanlardan kacip egleniyor‚ antremansiz maclara cikiyordu.Kendi agzindan söyledi laflar bunlar. Bosuna sakatlanmiyordu durmadan.

Efsane böyle mi olunur? Olunmaz.

06.09.2018 03:29 Perşembe #222

i.yaman
Rıdvan Dilmen

Mesajı Gönderen: egemen.bilgin:cLink:0095859

Hocalığı döneminde MTK Budapeşte´ye elenmiştik Rüştü sağolsun.

Hemen sonrasında Trabzon´a deplasmanda 2-0 yenilince ya kovuldu ya istifa etti. Trabzon maçından öncede olabilir tam hatırlayamadım.

1 sene şans verilse Aykut Kocaman´dan kötü olmazdı belki.

Kendi oyuncusu ile eglenmeye giden TD´den ne beklersin.
Zeka var ama disiplin 0. Sabirli caslismak ve ileriye dönük planlama 0.
O yüzden TD olamadi. Yoksa zeka ve Futbol bilgisi vardi adamda.

Paylaş 
Sayfa: 1....13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.[25]