Zeljko Obradoviç ( Efsanelerin Efsanesi )
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Can Bartu Fenerbahçeli Efsanevi Sporcular Forumu - Zeljko Obradoviç ( Efsanelerin Efsanesi )

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.[9]
10.04.2019 17:09 Çarşamba Konu Puanı: 0

baku1907
Zeljko Obradoviç ( Efsanelerin Efsanesi )

Kampanyaya 600bin TL vermiş deniyor. Doğru ise helal olsun.


  
11.04.2019 13:17 Perşembe #73

c.ronnie
Zeljko Obradoviç ( Efsanelerin Efsanesi )


Mesajı Gönderen: baku1907:cLink:0096194

Kampanyaya 600bin TL vermiş deniyor. Doğru ise helal olsun.Vermese de helal olsun. Başımıza gelen en güzel şeylerden biri bu adam.


  
11.04.2019 19:03 Perşembe #74

demsut
Zeljko Obradoviç ( Efsanelerin Efsanesi )

geçen bir yerlerde okumuştum ; yoğurtçuya heykeli dikilmeli diye‚ kesinlikle katılıyorum. Fenerbahçe basketbol branşı farkındalığının en büyük sebebi.


  
06.05.2019 01:28 Pazartesi #75

Mehmet_Ozen
Zeljko Obradoviç ( Efsanelerin Efsanesi )

Bir basketbolcunun savunma yapmamak gibi bir lüksünün olmadığını hepimiz Aydın Örs sayesinde öğrenmiştik. Şut atamamak gibi bir mazeretin olamayacağını ise Obradovic sayesinde öğrendik.

Türk basketbolu‚ şutun çalışarak geliştirilebilecek bir şey olduğunu hoca sayesinde öğrenmiştir. Tabi kimse Curry olmalarını beklemiyor. Ama uygun pozisyonda şut atamıyorsan bunun tek sebebi çalışmamışsındır. Obradovic´in Türk basketboluna en büyük katkısı budur. Artık Doğuş Balbay‚ Berk Uğurlu gibi "şut özürlü" bir milli takım düzeyinde bir Türk oyuncu olmayacaktır.

Obradovic´li Fenerbahçe´nin Dünya basketboluna katkısı ise 5 kısalı sistemdir. Eskiden pivotsuz bir takım düşünülemezdi. Hoca ilk senesinde Bjelica´yı pivot olarak oynattığında yapılan yorumlar "ne yapıyor bu" düzeyindeydi. Daha sonra Kalinic´i (Euroleague çeyrek final R. Madrid maçı performansı unutulmazdır) ve Nunnaly´i de pivot olarak oynattık. Yakında da belki Datome´yi 5 numarada göreceğiz. Bunları takiben "kısanın karşınsında kalabilen uzun" tabiri ortaya çıkmıştır.

(Tabiki daha önceden mecburiyetten pivotsuz oynayan takımlar olmuştur. Ancak bu kadar üst düzeyde oynayan ve kabul görmesini sağlayan takım Fenerbahçe´dir).


  
10.05.2019 06:58 Cuma #76

fkilic
Zeljko Obradoviç ( Efsanelerin Efsanesi )

Gercek efsane budur. Bu sayfalarda aklina geleni efsane yapmislar.


  
13.05.2019 12:00 Pazartesi #77

ayastefanos
Zeljko Obradoviç ( Efsanelerin Efsanesi )

neden ülker arenaya heykeli dikilmiyor gene taraftar organize ederek klübe 600bin bağış yapan birinin heykeli dikilmiyor?


  
16.05.2019 17:25 Perşembe #78

pc_insiderr
Zeljko Obradoviç ( Efsanelerin Efsanesi )

Beton yetmiyor çünkü


  
Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.[9]