Fenerbahçemiz; UEFA Ülke Katsayısı ve Takım Puanları - IV
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe Avrupa Kupaları Forumu - Fenerbahçemiz; UEFA Ülke Katsayısı ve Takım Puanları - IV

Paylaş 
Sayfa: 1....506.507.508.509.510.511.512.513.514.515.516.517.[518]
15.12.2020 01:40 Salı Konu Puanı: 0

fntkniho

Mesajı Gönderen: Ayhan TURGUT:cLink:0537399

Şampiyon olsak şamp.ligi şampiyonu liginde şampiyon olamaz.
Şampiyon olamazsak malum kulüp olsa eminim şamp.ligi şampiyonu ülkesindeki tüm kupaları toplar.
Böyle bir makus talihimiz var ne yazık ki !

maalesef

20.12.2020 02:20 Pazar #4654

fntkniho

bu sene şampiyon olursak bi ihtimal cl.ye direk gideriz

bu seneden sonra cl.ye katılan Türk takımı olur mu bilmiyorum

düşük ihtimal

bu sene ne yapıp edip şampiyon olmalıyız

27.12.2020 11:07 Pazar #4655

ousta

Mesajı Gönderen: fntkniho:cLink:0537409

bu sene şampiyon olursak bi ihtimal cl.ye direk gideriz

bu seneden sonra cl.ye katılan Türk takımı olur mu bilmiyorum

düşük ihtimal

Örnekler ortada. Azerbaycan‚ Romanya‚ Yunanistan‚ Moldova gibi ülkelerden 2 yada 3 yılda 1 takım ön elemede şanslı olup şampiyonlar ligine girebiliyor. Genelde UEFA Ligi´nde takılıyorlar. Bizde de durum benzer olacak. 2-3 yılda bir şanslı kura çekersek gireriz.

27.12.2020 15:09 Pazar #4656

fntkniho

Mesajı Gönderen: ousta:cLink:0537410

Örnekler ortada. Azerbaycan‚ Romanya‚ Yunanistan‚ Moldova gibi ülkelerden 2 yada 3 yılda 1 takım ön elemede şanslı olup şampiyonlar ligine girebiliyor. Genelde UEFA Ligi´nde takılıyorlar. Bizde de durum benzer olacak. 2-3 yılda bir şanslı kura çekersek gireriz.

09.01.2021 05:01 Cumartesi #4657

24Akin_

Benim bildiğim kadarıyla bu sezon şampiyon olan takım direkt ŞL´ye katılacak. Ama önümüzde ki sezonun şampiyonu konti garanti eleme oynayacak.

Eleme turuna ise Türkiye´de şampiyon olan takım 3. turdan (play off´dan bir önce ki tur)‚şampiyonlar yolundan katılacak. Diğer UEFA puanı düşük ülkelerin şampiyonları ile eşlebilecek. Play offta ise şampiyonlar yolundan gelen takımlar ile uefa ülke puanı en yüksek olan takımlar seri başı olacak.

Benim bildiğim uygulama bu şekildeydi en son.

11.01.2021 11:53 Pazartesi #4658

GFB_emre1907

League path - champions path diye ikiye ayrılmıyor muydu bu ön elemeler? Ön elemeden çok travmamız olduğu için kaygıyı anlıyorum ancak şampiyon için öyle Spartak Moskovalar‚ Zenitler‚ Arsenaller gelmeyecektir. Nasıl zamanında Partizan´ı eleyip girmiştik şampiyonlar ligine; benzer rakipler olacaktır.

04.04.2021 13:41 Pazar #4659

Vrapcho

Mesajı Gönderen: GFB_emre1907:cLink:0537413

League path - champions path diye ikiye ayrılmıyor muydu bu ön elemeler? Ön elemeden çok travmamız olduğu için kaygıyı anlıyorum ancak şampiyon için öyle Spartak Moskovalar‚ Zenitler‚ Arsenaller gelmeyecektir. Nasıl zamanında Partizan´ı eleyip girmiştik şampiyonlar ligine; benzer rakipler olacaktır.

Okadar de degil. Birazcik daha zorlari. Ama elenecek ekipler olacak. Ben umutluyum bu yil

Paylaş 
Sayfa: 1....506.507.508.509.510.511.512.513.514.515.516.517.[518]