Balkanlar ve Fenerbahce
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe Avrupa Kupaları Forumu - Balkanlar ve Fenerbahce

Paylaş 
Sayfa: [1]
17.08.2017 23:26 Perşembe Konu Puanı: 0

ElEmperador
Balkanlar ve Fenerbahce

Ali baskan sayesinde‚ Uskup‚ Pristina‚ Prizren ve havalisi iyi Fenerlidir. Uskup´te yillar once markete gittigimde Turkum diyince hemen Ali Sen demisti tezgahtar ve Fenerbahce.
Bu kadar agirligimiz olan bir yer.
Bunun politik boyutu da var.
Bu bir ihanettir alcakliktir.
Hem soydaslara‚ hem Fenerbahce efsanesone surulmus kqra bir lekedir.
Derhal azledilmeleri gerekir.

17.08.2017 23:27 Perşembe #1

Uche1907
Balkanlar ve Fenerbahce

Mesajı Gönderen: ElEmperador:cLink:0520342

Ali baskan sayesinde‚ Uskup‚ Pristina‚ Prizren ve havalisi iyi Fenerlidir. Uskup´te yillar once markete gittigimde Turkum diyince hemen Ali Sen demisti tezgahtar ve Fenerbahce.
Bu kadar agirligimiz olan bir yer.
Bunun politik boyutu da var.
Bu bir ihanettir alcakliktir.
Hem soydaslara‚ hem Fenerbahce efsanesone surulmus kqra bir lekedir.
Derhal azledilmeleri gerekir.

bunlarin hepsinden muhtemelen daha iyi olan partizan tirani yeniyorduk bir zamanlar ozamanlar bu azo yoktu ama

Mesaj Uche1907 tarafından düzenlenmiştir...

18.08.2017 01:17 Cuma #2

HuseyinAkçay
Balkanlar ve Fenerbahce

Fenerbahçe´mizi batirmak için ajan gönderseler bu kadar başarısız olamazdi‚ bitirdi 20 senede koskoca camia´yı.

01.03.2018 12:16 Perşembe #3

kingkong
Balkanlar ve Fenerbahce

Eskiden bir okulun önünden geçerken bahçesine bakardım en az 7-8 fenerbahçe formalı çocuk görürdüm. Şimdi ya bir yada iki nerden nereye

04.03.2018 15:26 Pazar #4

olanbatur
Balkanlar ve Fenerbahce

05.05.2018 19:24 Cumartesi #5

Vindfell
Balkanlar ve Fenerbahce

sırf dost ve kardeş takımımız olan Novi Sad Pazar ile ilişkilerimiz bile yeter..

20.06.2018 10:48 Çarşamba #6

on3r1986
Balkanlar ve Fenerbahce

1955 Yugoslavya göçmeni kökenli bir ailenin oğluyum‚ babamın dediği gibi önce Türk´üm. Amcam ve çevremdeki bir çok arnavut arkadaşım Fenerbahçe ´ li bunlara boşnak ve bulgar arkadaşlarımdan da ekleyebilirim. Yalnız babam da gram futbol ilgisi yoktu ben henüz ilkokul yıllarındayken Fenerbahçe´yi öyle bir seviyorum ki kendi çabalarımla viorel moldovan tshirt veya forma benzeri bir şey üstüme giyip sokakta sabahtan akşama top oynar okocha okocha diye bağırıp kırmızı kramponlarımla su içinde kalırdım. Bendeki bu futbol ve Fenerbahçe sevgimi gören annem babam ve abim benim kadar olmasa bile sayemde iyi bir Fenerbahçeli oldular.

Mesaj on3r1986 tarafından düzenlenmiştir...

02.08.2018 15:43 Perşembe #7

shadowtr
Balkanlar ve Fenerbahce

Keşke bir yaz döneminde Balkan turu düzenlese kulüp. Balkan kulüpleriyle turnuva organize etseler...

Paylaş 
Sayfa: [1]