Sevilla ve Chelsea maçları elinde olan var mı ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe Avrupa Kupaları Forumu - Sevilla ve Chelsea maçları elinde olan var mı ?

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5]
04.11.2017 11:17 Cumartesi Konu Puanı: 0

Arthur Zico

Mesajı Gönderen: NefeR87:cLink:0522030

vk´dan paylaşım yapan arkadaşa teşekkürler. Sevilla serisindeki ilk maçı izledim. Takımın oynadığı futbol şimdiki seviyenin bile altında gibi. Ama rakibin Sevilla olduğunu da unutmamak gerek. Takımda şu andakinden tek farklı olan şey öz güveni yüksek olması‚ sonuç odaklı olması. Zico´nun başarısı ne kadro kalitesi ne de oyun anlayışı değilmiş şimdi dikkat ettim. Tamamen oyunun psikolojik özelliklerine hakim olmasından kaynaklanıyor başarının sırrı.

Tribünler desen gördüğüm en kötü Fenerbahçe tribünüymüş. Gol dışında sesleri çıkmıyor.

cool story

21.12.2017 01:47 Perşembe #37

redpowertv

ŞAKA GİBİ AMA BU MAÇLAR ARŞİVLERDE BİLE ZOR BULUNUYO ŞUAN O DERECE

30.12.2017 15:43 Cumartesi #38

M@X!

Mesajı Gönderen: gilardo:cLink:0522044

2.Sevilla maçında oynadığımız topu oynayabilecek dünyada toplasan 10 takım vardır.

Aslında orada oynadığımız futbol şuan oynadığımızdan üstün değil. Yan paslara geri paslara dikkat et‚ göreceksin. İleri oynama yine çok yok‚ defans hataları‚ pozisyon hataları ve daha bir sürü şey. Ama ne var biliyor musun? Hırs var‚ azim var‚ yenilgiyi kabullenememe var‚ istek var psikolojik olan pozitif ne varsa hepsi bizde.

25.01.2018 16:14 Perşembe #39

underposse

beyler başlığa eklediğim diger maçlar private imiş. cogu yalan olmuş onlarıda actım izleyebilirsiniz.

26.01.2018 14:03 Cuma #40

s_de_souza

Bugun baskan‚ yonetim ve t.d. gitse seneye o gunlere geri donmek isten bile degil. Ersun Yanal gibi vasat bir t.d.´le 3 Temmuz´un ekonomik ve psikolojik etkilerini yasadigimiz‚ Fener dusmani fetoculerin her platformda cirit attigi bir donemde Nisan´da sampiyon olabildiysek yonetim degisikligiyle bir anda dolacak olan o tribun ve Feneriumlar ve icimizde biriktirdigimiz hirs ve heyecanla c.l.´de ceyrek finaller falan hayal degil. Hala umudumuz var. 6s´a 4. Yildizi hediye ettin‚ 5.´yi de hediye etmeden git artik ugursuz basgan...

01.03.2018 12:12 Perşembe #41

kingkong

Boşa geçen o kadar yılımız varki. 2 sene çöp son maçta bırakılan şampiyonluk. Şu an da 5. yıldıza merdiven dayamıştık

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5]