AntuHaber: Spartak Trnava Maçının Hakemi Açıklandı
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe Avrupa Kupaları Forumu - AntuHaber: Spartak Trnava Maçının Hakemi Açıklandı

Paylaş 
Sayfa: [1]
01.10.2018 19:08 Pazartesi Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: Spartak Trnava Maçının Hakemi AçıklandıSlovakya ekibi Spartak Trnava ile Fenerbahçemiz arasında oynanacak UEFA Avrupa Ligi D Grubu ikinci maçını Almanya Futbol Federasyonu’ndan Tobias Welz yönetecek.

4 Ekim Perşembe günü Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde oynanacak ve saat 19.55’te başlayacak mücadelede Welz`in yardımcılıklarını Rafael Foltyn ile Markus Hacker üstlenecek. Karşılaşmanın dördüncü hakemliğini ise yine Almanya`dan Dominik Schaal yapacak.


  
Paylaş 
Sayfa: [1]