AntuHaber: Dinamo Zagreb Maçının Hakemi Açıklandı
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe Avrupa Kupaları Forumu - AntuHaber: Dinamo Zagreb Maçının Hakemi Açıklandı

Paylaş 
Sayfa: [1]
26.11.2018 19:47 Pazartesi Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: Dinamo Zagreb Maçının Hakemi AçıklandıFenerbahçemiz ile Hırvatistan ekibi Dinamo Zagreb arasında oynanacak UEFA Avrupa Ligi D Grubu 5. hafta maçını Avusturya Futbol Federasyonu`ndan Robert Schörgenhofer yönetecek.

29 Kasım Perşembe günü Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde oynanacak ve 20.55’te başlayacak mücadelede Robert Schörgenhofer’in yardımcılıklarını da yine Avusturya Futbol Federasyonu`ndan Markus Gutschi ve Roland Riedel yapacak. Maçın dördüncü hakemi Andreas Witschnigg olacak.


  
Paylaş 
Sayfa: [1]