Zenit´i eleyeceğiz!
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe Avrupa Kupaları Forumu - Zenit´i eleyeceğiz!

Paylaş 
Sayfa: 1.[2].3.4.5.6
03.02.2019 10:38 Pazar Konu Puanı: 0

ousta
Zenit´i eleyeceğiz!

Valla Malatya ve Göztepe maçlarından sonra ben elensek bile oyun olarak ezilmeyeceğimizi hatta daha çok pozisyona giren taraf olacağımızı düşünmeye başladım. Defansta saçma sapan hatalar yapmazsak ve Volkan azıcık şanslı olursa her şey olabilir.

03.02.2019 10:42 Pazar #10

cosby
Zenit´i eleyeceğiz!

İnanmak başarmanın yarısıdır...

03.02.2019 12:04 Pazar #11

Fenerlikral
Zenit´i eleyeceğiz!

Mesajı Gönderen: Sinyor_CanBartu:cLink:5167440

tamam şu an güzel bir hava yakaladık ancak böyle abartı beklentiler yüksek olasılık elenmemiz sonucu taraftarı hayal kırıklığına uğratır.
Zenit bizden çok daha iyi takım. Elenmemiz gayet doğal. Bunun eleştirilecek bir yanı yok bu sene ligi bitireli daha fazla travma yaşamadan yeter.

03.02.2019 12:44 Pazar #12

Avicenna
Zenit´i eleyeceğiz!

Keske Dirar‚ Soldado‚ Ekici‚ Serdar hepsi oynayabilselerdi .
Ama bende umutluyum‚ Zenit elenmeyecek takim degil iyi oyuncularinida sattilar.

03.02.2019 13:00 Pazar #13

ancyra
Zenit´i eleyeceğiz!

Miha moses dirar sadık Serdar Tolgay Soldado...
Bunların tamamı listede olsaydı Ozaman inancım olurdu.

Sanırım Soldado dirar sadık dahil edilecek. Yok Soldado yerine mosesi tercih ederse Forvet Slimani olacak..ben ihtimal vermiyorum ama..

Soldado
Ayew Ekici dirar
Topal jailson
Hasan skrtel sadık Isla
Volkan

Şeklinde bir 11 bekliyorum..hepsi dahil olsaydı listeye‚ jailson yerine Tolgay‚ ayew yerine moses yazar‚ Serdar miha rotasyona hamle olarak koyardik..

Özetle tur konusunda çok ta ümitli değilim.

03.02.2019 13:16 Pazar #14

van Persie
Zenit´i eleyeceğiz!

Yine geri zekalı eziğin biri eksi basıp basıp gitmiş.

03.02.2019 13:51 Pazar #15

subatotuz
Zenit´i eleyeceğiz!

Mesajı Gönderen: van Persie:cLink:5167502

Yine geri zekalı eziğin biri eksi basıp basıp gitmiş.

Zenit i anlatan bir mesaja eksi veren adami ciddiye almamak lazim. Ruh hastasinin biri iste

03.02.2019 14:47 Pazar #16

myth_1907
Zenit´i eleyeceğiz!

kafalar yine pırıl pırıl‚ yok şu aşamada zenit mi elenirmiş‚ yok 2 maç kazandık diye havalara girmişiz.

kardeşim 2 maçtır rakiplere tecavüz ediyoruz resmen‚ hem iststistiklerde hemde oyunun genelinde. 1-0´ı erken buluyoruz sonra 4e 5e gidecek maçı 15-20 dk stresle izliyoruz. soldadosu slimanisi ayew denen kekosu her maç bomboş pozisyonları kaçırmıyor mu ?

takım hava yakaladı‚ hoca sistemini yavaş yavaş oturtuyor‚ fizik olarak çok daha iyiyiz. zenit kim rus liginin ortalama bir takımı. vardara bilmem neye elenirken biz büyük değilmiydik ?

bunun adı futbol‚ bizim adımızda Fenerbahçe‚ başımızda büyüklüğümüzün farkında bir hoca var ve maşallah söylediği her sözü yerine getiriyor. zenite içeride en az 2 tane koyacağız. kaledeki çuval saçmalamazsa turu çok rahat geçeriz. azıcık kendinize güvenin imkanı olanda ilk maça ve deplasmana mutlaka gitsin. yürekten söylüyorum bunu‚ bu moralle ve havayla tokatlar geçeriz.

03.02.2019 14:50 Pazar #17

subatotuz
Zenit´i eleyeceğiz!

Iste bize lazim olan tribun ruhu! "BIZLER INANDIK! SIZDE INANIN!"

Mesajı Gönderen: myth_1907:cLink:5167530

kafalar yine pırıl pırıl‚ yok şu aşamada zenit mi elenirmiş‚ yok 2 maç kazandık diye havalara girmişiz.

kardeşim 2 maçtır rakiplere tecavüz ediyoruz resmen‚ hem iststistiklerde hemde oyunun genelinde. 1-0´ı erken buluyoruz sonra 4e 5e gidecek maçı 15-20 dk stresle izliyoruz. soldadosu slimanisi ayew denen kekosu her maç bomboş pozisyonları kaçırmıyor mu ?

takım hava yakaladı‚ hoca sistemini yavaş yavaş oturtuyor‚ fizik olarak çok daha iyiyiz. zenit kim rus liginin ortalama bir takımı. vardara bilmem neye elenirken biz büyük değilmiydik ?

bunun adı futbol‚ bizim adımızda Fenerbahçe‚ başımızda büyüklüğümüzün farkında bir hoca var ve maşallah söylediği her sözü yerine getiriyor. zenite içeride en az 2 tane koyacağız. kaledeki çuval saçmalamazsa turu çok rahat geçeriz. azıcık kendinize güvenin imkanı olanda ilk maça ve deplasmana mutlaka gitsin. yürekten söylüyorum bunu‚ bu moralle ve havayla tokatlar geçeriz.

Paylaş 
Sayfa: 1.[2].3.4.5.6