FENERBAHÇE:1 Zenit:0 (UEFA Son 32.Tur İlk Maç) Maç Sonu
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe Avrupa Kupaları Forumu - FENERBAHÇE:1 Zenit:0 (UEFA Son 32.Tur İlk Maç) Maç Sonu

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6].7
13.02.2019 03:10 Çarşamba Konu Puanı: 0

alibabasipor

Harun (biliyorum forumdaki herkese aykiri olacak ama) - Penaltiyi mukemmel kurtardi ama hic guven vermiyor. Yan toplarda ozellikle hep bi kaza cikacak diye bekliyorum. Alternatifi Volkan olunca haliyle taraftarin arzusu Harun ama gene de bence uzun vadede baska bir file bekcisine ihtiyacimiz var
Isla - cok calisti‚ belki de en cok o terledi‚ iyi niyetli oynadi fakat hucumda cok yetersiz kaldi. Paslari yerini bulsa daha cok pozisyona gireriz
HAK - Kapasitesi dahilinde oynadi‚ iyi mucadele etti
Skrtel - Hatasiz oynadi‚ saglam durdu.
Sadik - Canini disine takti‚ helal olsun
Topal - defansa bu kadar yakin oynarsa her mac birsey yumurtlar. Uzun yillar bu takima emek veren futbolcumuza kotu soz soylemek istemiyorum ama farkli mevkilerde denesek daha mi iyi olur acaba?
Moses - bariz kaliteli topcu‚ ama dakikalar ilerledikce yoruldu. Kondisyonu artarsa muthis olur. Futbol zekasi da harika ama sanki biraz agir kaliyor kimi zaman. Gene de kadronun degisilmezi‚ biraz hocayla calismaya ihtiyaci var.
Valbuena - Safi kalite‚ takimin dinamosu‚ beyni. Ah bir Alex olsaydi keske diyor insan
Jailson - Cok caliskan‚ iyi niyetli‚ pres yapti mi rakip afalliyor. Arkadaslarin dedigi gibi Aurelio tadinda. Brezilyali oldugu her halinden belli
Eljif - Iyi niyetlidir diildir‚ ama bu cocuk yerine kaliteli topcumuz olsa ligde kalmaya diil‚ sampiyonluga oynardik. Super lig topcusu olabilir mi olamaz mi tartisirim‚ Fenerbahce oyuncusu degil tartismam!
Slimani - Kesinlikle Fenerbahce oyuncusu olamaz. Laubaliligiyle hali sahada top oynamaya cikmis gibi. Gene ayni seyi soyleyecegim ama ‚ yerine iyi bir forvetle sampiyonluga oynuyorduk
Ayew - Beceriksizligini gectim‚ dunyada futbol zekasi dagitildigi gun revir izni almis herhalde. Hic kendine guveni de yok. Bu da Fenerbahce futbolcusu degil. Cakma Webo
Potuk - Birsey anlamadik‚ elini tasin altina koymasi gerek. Eskiden pozisyonlarin icine dalardi ederdi‚ onu da birakmis. Hocamizin telkiniyle duzelir diye umuyorum.

Genel olarak takimin kondisyonu dusuk‚ Allah´tan Zenit´in de kondisyonu cok yok. Genc bi kac topcusu haric onlar da bizim gibi nefes nefese kalmisti daha ilk yari bitmeden. Kendi evlerinde cok zor mac olur. Erken bir gol atarsak atlariz turu diye umuyorum.

13.02.2019 09:39 Çarşamba #46

land38

İlk yarı sezonun en iyi futbolu vardı bir çok eksiğe ve santrforsuz oynamamıza rağmen

Jailson ‚ Isla ve Sadık çok iyiydi

Isla ´ya ayrı bir parantez açmak lazım ‚ ikinci yarıyla birlikte müthiş bir form yakaladı. Kaldı ki dün Dirar olsa çok daha etkili olurdu ikisi

Isla´ya çok atıp tuttum ama gerçekten son maçlardaki performansı ile düşüncelerimi tam terine çevirdi bravo

Son olarak ‚ sezon başından bu yana en keyifli tribün ortamı da vardı. Haftaiçi ‚ kış günü ‚ takımın durumu vs. etkenlere rağmen çok coşkulu bir taraftar vardı

Tribünde keyif aldım ve bir kez daha iyi ki Fenerbahçeliyim dedim

Oyunun karşılığı skor olarak düşük kaldı ama inşallah tur için yeterli olur

13.02.2019 09:54 Çarşamba #47

fesis

1 gol daha bulabilseydik çok iyi olurdu‚ ama ikinci yarı oyundan düştük‚ olsun buna da şükür.

13.02.2019 09:55 Çarşamba #48

BERSUCAN

Isla‚ Sadık ‚Skertel ‚Harun ‚Jailson vasatın üstünde bir performans sergiledi.

Valbuena ‚elif ‚HAK ‚Moses vasat bir performans segiledi.

Slimani ve Topal bana göre bizim adımıza maçın en kötüleri idi.

Özellikle dengesiz Topalın kendi ceza sahamıza girişi yasaklanmalı.Adamın ne kafasında ne ayaklarında ne kollarında ayara var.

Ersun Hoca tempo ve baskı düzeyini 60 a kadar çıkardı.Eminim ilerleyen zamanlarda bu dahada yükselecek.Bu hocanın hakkını verecek 2 tane santroforumuz olsa idi dün akşam ilk yarı bitmeden turum fişini çekerdik.

Ayrıca Valbuena içinde birşeyler söylemek gerekiyor.Ufacık boyu ile ve yetersiz fizik gücü ile ayağında bu kadar top tutup deyim yerindeyse gel bana bas benden topu çal benim kaleme kontra yap demesinin arkası kesilmiyor.Ve bu defalarca defalarca yaşanıyor.Bu kadar tekrar aynı hataları yapan bir futbolcunun profesyonellik anlayışı enteresan.

13.02.2019 10:55 Çarşamba #49

sinantalya07

Ellerine ayaklarına sağlık. İhtiyacımız vardı buna.

Avrupa maçlarında farklı bir motivasyonla oynadıkları gerçek. Tek eleştirim Ayew in oyuna alımasıydı bu maçta. Onun yerine Frey daha etkili olurdu bana göre. Ersun hoca da 1-0 yatayım demeden Eljif´i çıkarıp teorik olarak forvet olan Ayew´i alarak cesaretini ve isteğini gösterdi‚ tebrik ederim.

13.02.2019 12:00 Çarşamba #50

Şampiyon Sırtçı

Tebrikler‚puan kaybettiğimiz maçlar ve ümraniye maçlarında " bu maçlar hocaya yazar " dedim‚bu maçta da "hocaya yazar " diyorum.Başarı öncelikle elbette hocanın‚maç öncesi hazırlık‚motivasyon ve doğru kadro ...elbette hocaya yazar.Takım düşmeye başladığında fazla seyrediyor‚oyun içi değişiklik veya oyuncu değişikliği gecikiyor ama inşallah hoca bu ataletini de atacak üstünden.Oyuncu değiştirirken şu ana kadar ilk hamlesi hep orta sahayı boşaltmak oluyor malesef bu da çöküşü hızlandırıyor.Esasen dün de ilk değişiklik o ana kadar saldırgan ve iyi oynayan Elifin çıkarılıp Ayewin alınışıyla çöküşü hızlandırdı.Neyse ki sonra kısmen de olsa toparlanıldı.Çok tepki almazsa Noştayderin oyuna alınmasını ben doğru buldum o dakikalarda kesebilmek‚rakibi durdurabilmek te önemlidir.Skoru elde tutma dakikaları çünkü.Hatta keşke Bursa maçında bunu yapsaydı hoca.Başta hoca sonra da herbir oyuncuyu ayrı ayrı tebrik ediyorum hepsi de gayet iyiydi.

13.02.2019 14:08 Çarşamba #51

Isis

Çok iyi bir oyun oynadık ilk yarıda.
Dar ettik sahayı.
Skrtel‚ Sadık‚ Isla‚ Moses‚ Valbuena döktürdü.
Jailnson‚ Eljif‚ Topal gayet iyi oynadı.
Slimani elinden geleni yaptı‚ kendisi adına en iyi maçıydı ama iyi oynadı diyemeyeceğim diğerlerinin yanında.
Dyuba´yı izleyince aynı maçta‚ fark göze çarpıyor bence.
Hasan Ali idare etti‚ keşke daha iyi orta yapabilse...

Buraya kadar herşey şahane.
Moses´a top gelince‚ adamın paçalardan kalite akıyor diyorsun.
Valbuena zaten motive ve fiziği yerindeyken en iyi oyuncumuz.
Isla da eski milli takımdaki günlerini vermeden gitmemeye kararlı herhalde. Şahane oynuyor bu aralar.

FAKAT;
1 gol daha bulmamız lazımdı bence.

Bir de...

Ersun Yanal takımı iyi hazırlayıp‚ iyi çıkardı.
Ama bence çok kötü değişikliler yaptı.

2. yarının ilk 10 dakikasında topla oynama 61´e 39 falandı sanki.
Ama devre ilerledikçe‚ geri çekildikçe‚ düştükçe oyundan maç dengeye geldi.

BENCE;

Valbuena´yı çıkarmalıydı.
Ayew´in hiç bir katkısı olmadı takıma.
O dakikadan sonra zaten iyice düştük oyundan. Moses da düştü. Demek ki 90 dakikayı sürükleyecek gücü henüz yok ki bu da çok normal...

13.02.2019 17:37 Çarşamba #52

HOMONGOLOS

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:0535635

Çok iyi bir oyun oynadık ilk yarıda.
Dar ettik sahayı.
Skrtel‚ Sadık‚ Isla‚ Moses‚ Valbuena döktürdü.
Jailnson‚ Eljif‚ Topal gayet iyi oynadı.
Slimani elinden geleni yaptı‚ kendisi adına en iyi maçıydı ama iyi oynadı diyemeyeceğim diğerlerinin yanında.
Dyuba´yı izleyince aynı maçta‚ fark göze çarpıyor bence.
Hasan Ali idare etti‚ keşke daha iyi orta yapabilse...

Buraya kadar herşey şahane.
Moses´a top gelince‚ adamın paçalardan kalite akıyor diyorsun.
Valbuena zaten motive ve fiziği yerindeyken en iyi oyuncumuz.
Isla da eski milli takımdaki günlerini vermeden gitmemeye kararlı herhalde. Şahane oynuyor bu aralar.

FAKAT;
1 gol daha bulmamız lazımdı bence.

Bir de...

Ersun Yanal takımı iyi hazırlayıp‚ iyi çıkardı.
Ama bence çok kötü değişikliler yaptı.

2. yarının ilk 10 dakikasında topla oynama 61´e 39 falandı sanki.
Ama devre ilerledikçe‚ geri çekildikçe‚ düştükçe oyundan maç dengeye geldi.

BENCE;

Valbuena´yı çıkarmalıydı.
Ayew´in hiç bir katkısı olmadı takıma.
O dakikadan sonra zaten iyice düştük oyundan. Moses da düştü. Demek ki 90 dakikayı sürükleyecek gücü henüz yok ki bu da çok normal...

Kenarda ısınan oyuncular Alper‚Roman ve Ayew´di.. Daha sonra bunlara Şener eklendi.. Böyle olunca kimin yerine kim girecek‚insan beklerken tedirgin oluyor.. Hoş Alper oyuna girid de ne katkısı oldu ben göremedim..

Özellikle ilk yarı ardarada köşe vuruşlarında Valbuena´nın istekliliği dikkat çekiciydi.Ve fakat son vuruşu yani golü yapacak futbolcumuz yok bizim..Oradan çok kaybettik.. Valbuena gecenin en iyilerindendi‚eminim ki o vuruşlarından gol/goller gelse çok daha övgü ile söz edecektik kendisinden..

Harun´u izlerken ilk kez dün gece endişe etmedim.. Belki Sadık´a duyulan güvendi bunun sebebi.. Zamanla onun da kendini geliştirip Skrtel ve Sadık ile çok daha iyi performans sergileyeceğini umuyorum..

Size katılıyorum.. En az 1 gol daha atıp Rusya´ya daha rahat gitme şansımızı elimizden kaçırdık.. İnşallah oradan turu alıp geliriz..

13.02.2019 17:42 Çarşamba #53

Isis

Mesajı Gönderen: HOMONGOLOS:cLink:0535637

Kenarda ısınan oyuncular Alper‚Roman ve Ayew´di.. Daha sonra bunlara Şener eklendi.. Böyle olunca kimin yerine kim girecek‚insan beklerken tedirgin oluyor.. Hoş Alper oyuna girid de ne katkısı oldu ben göremedim..

Özellikle ilk yarı ardarada köşe vuruşlarında Valbuena´nın istekliliği dikkat çekiciydi.Ve fakat son vuruşu yani golü yapacak futbolcumuz yok bizim..Oradan çok kaybettik.. Valbuena gecenin en iyilerindendi‚eminim ki o vuruşlarından gol/goller gelse çok daha övgü ile söz edecektik kendisinden..

Harun´u izlerken ilk kez dün gece endişe etmedim.. Belki Sadık´a duyulan güvendi bunun sebebi.. Zamanla onun da kendini geliştirip Skrtel ve Sadık ile çok daha iyi performans sergileyeceğini umuyorum..

Size katılıyorum.. En az 1 gol daha atıp Rusya´ya daha rahat gitme şansımızı elimizden kaçırdık.. İnşallah oradan turu alıp geliriz..

evet dün yedek kulübesi sorunumuz vardı.
Ama oyundan düştüğümüzde hamle yapmayıp da zamanı sonuna kadar kullanması bize pahalıya patlayacak bir gün.
O konuda ben hocayla aynı fikirde değilim.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6].7