Zenit:3 Fenerbahçe:1 (UEFA Avrupa Ligi Son 32 Tur) Maç Sonu
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe Avrupa Kupaları Forumu - Zenit:3 Fenerbahçe:1 (UEFA Avrupa Ligi Son 32 Tur) Maç Sonu

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4].5.6
21.02.2019 23:12 Perşembe Konu Puanı: 0

Semih

kötü halimize ragmen eleyebilirdik olmadı‚takımda forvet yok‚ligde kalalım‚razıyım ben.

21.02.2019 23:13 Perşembe #28

BaY-FB

Takım ruh gibi valla lider yok beyin yok kalp yok.Şu takımda kuyt‚emre‚alex gibi adamlar olsaydı neler olurdu

21.02.2019 23:14 Perşembe #29

SerdarG

Mesajı Gönderen: murat ulusar:cLink:0537150

Frey Slimanı´den daha mı kötü de oyuna alınmadı
Herhangi bir oyuncu Slimani´den daha kötü olabilir mi

İşte bir algı operasyonu gidiyor. Slimani Frey´in tırnağı olamaz.

Bir de bu takımda İsmail Köybaşı oynuyor‚ Alper Potuk oynuyor. Bu durumda hep eksik oynuyoruz‚ Ayew ise yokları oynuyor. Sadece el-kol hareketleriyle arkadaşlarına havaya sokmaya çalışıyor. Olsa olsa bir rap şarkıcısı olur. Slimani ısrarının açıklaması olur‚ olmaz‚ valla bu saatten sonra hiçbir önemi yok. Önce "takımla bağı kalmadı"‚ sonra oynat‚ karambolden bir gol atsın‚ sonra Ayew santrfor‚ sonra oyuna giren Slimani. Belki patlama yapar.

21.02.2019 23:14 Perşembe #30

ssniper1907

Mesajı Gönderen: _KoKoR_:cLink:0537163

Durum 2-1´ken‚ tur bizdeyken‚ takımın gol atacak hali yokken‚ ne yapacakti ki takım?

Çok değil‚ 60 IQ´su olsaydı Mehmet´in‚ tur bizdeydi bu çöp kadroya rağmen.

Buradan Hoca´ya vurulmaz‚ el insaf...

Açıkçası atıyor olsak‚ oyunu atma üzerine oynasak böyle pozisyonda yaşamazdik.
Ona göre enerjini de korurdun.

21.02.2019 23:15 Perşembe #31

Semih

Mesajı Gönderen: ssniper1907:cLink:0537151

Ben demedim‚ sürekli ölü pas yapın diye. Muhtemelen hoca demiştir. Takımı o hazırlıyor olmalı....

bizim bildigimizi hoca daha iyi biliyor‚o yüzden pas yaparak skoru korumak istedi‚takımda gol atacak adam yok.

21.02.2019 23:15 Perşembe #32

Jai

Yasanabilecek tum rezillikleri yasadik 9 ayda Bir allah korusun iceride gs maglubiyeti bir de kume dusmek Bu sene ligde kalalim baska bir sey istemem durumuna geldim sahsen ben. Yaziklar olsun bizi bu hale dusurenlere Mahvettin baskan bizi, kac sene toparlanamaz bu takim

21.02.2019 23:16 Perşembe #33

kalimenjero

Arkadas su takimin oyun tarzini hocanin taktigi olarak nasil goruyorsunuz.sizin hocanin taktigi sandiginiz durumun 1 tane sebebi var kepaze futbolculardan kurulu olmamiz..

21.02.2019 23:16 Perşembe #34

SerdarG

Mesajı Gönderen: Jai:cLink:0537175

Mahvettin baskan bizi‚ kac sene toparlanamaz bu takim

Ben en az üç sene diyorum artık.

21.02.2019 23:17 Perşembe #35

dekonline

Takım çok kabız. 2.yarı o çat çat pas yaptığımız yerde bile araya kaçacak‚ şut atacak‚ ortaya kafa vuracak bir tane adamın yok.

Bu takım üretken olmak zorunda. Yoksa ligte bile kalamaz.

Zajc‚ Moses‚ Tolgay‚ Ekici‚ Dirar‚ Valbuena. Bu adamlar kesin oynamalı. Bunlar bile yeterli değil ama elde top yapacak adamlar bunlar.

Topal‚ Hasan Ali‚ Şener‚ Eljif gibi adamlar bir halta yaramaz bu saatten sonra. Bize gol atacak‚ attıracak adam lazım.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4].5.6