AntuHaber: Genç Semih... http://twitter.com/serkanyakin serkan@antu.com ">
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: Genç Semih...

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....18
27.03.2012 00:47 Salı Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: Genç Semih...

O, Fenerbahçeye geldiğinde 16 yaşında hayata yeni adım atmaya başlayan bir gençti... Profesyonel futbolculuğa Fenerbahçe`de açtı gözlerini... Biz onu genç Semih olarak sevdik yıllar geçmesine rağmen hep onu öyle çağırdık... İlerleyen senelerde forma şansını fazla bulamayan Semih`in lakabı nöbetçi golcüye dönmeye başladı... Fenerbahçemizin çok kritik maçlarının sonlarına doğru oyuna girerek kritik goller atıp galibiyetlere büyük etkisi olan Semih 2011-2012 sezonunda bir türlü istediği grafiği yakalayamadı...

Neredeyse son 2 aydır 18 kişilik maç kadrosuna bile alınmayan Semih çok sevdiği çubuklu formasını giyme şansı bulamıyor... Burada teknik direktörümüzün işine karışmak ya da ona fikir vermek tabii ki benim haddime düşmez... Ancak ben Semih`in bu formayı hak ettiğini ve ona son 15 dakika değil maçın başında forma verilip ne yapacağını görmek istiyorum... Özellikle play-off maçları yaklaşırken Semih gibi bir golcüyü yeniden kazanmak hepimiz için iyi olacaktır... Unutmayalım ki Semih gerçek ve öz FENERBAHÇELİDİR...

Diliyorum ki Semih kendisine şans verilmesi durumunda ona olan güvenimin ve inancımın karşlığını vererek formayı devamlı olarak hak eder ve jübilesini bu büyük camiada yapar.

Sevgi ve Saygılarımla...

Serkan Yakın
http://twitter.com/serkanyakin
serkan@antu.com

27.03.2012 00:53 Salı #1

brazzo

şu dönemde bence semihe şans vermek takıma zara verir eski semih değil güçlü semih değil ama bende bunu sürekli düşünüyorum arkadaş ortamında konuşuyoruz fakat şu an için bence zamanlama yanlış olur

27.03.2012 00:55 Salı #2

Guaire

Kezman´a karşı savundum.

Güiza´ya karşı savundum.

Bienvenu´ye karşı savunamıyorum. Bakın Sow değil‚ Bienvenu...

Mesaj Guaire tarafından düzenlenmiştir...

27.03.2012 00:55 Salı #3

P.V.H.

Aynen katılıyorum. Kimse Semih´e kızmasın‚ Semih bu takımda en çok haksızlığa uğrayan futbolcudur. En iyi dönemlerinde bile olmadık forvetlerin arkasında yedek beklemiş yine de elinden geleni yapmıştır. Ama sürekli haksızlığa uğrayıp sürekli de iyi performans sergilemek mümkün değildir‚ insanın sinirleri yıpranır bir noktadan sonra.Bence Semih böyle bir sorun yaşıyor ve Aykut Kocaman tarafından gereken desteği görmüyor. Bienveneu gibi yeteneksiz bir futbolcuya verdiği desteği Semih´e vermedi maalesef Aykut Kocaman. Baroni gibi sahada varlığı yokluğu belli olmayan bir futbolcuya verdiği desteği Semih´e vermedi. Kimse Semih´e kızmasın ve kendini onun yerine koymaya çalışsın.

27.03.2012 00:57 Salı #4

coldlook

gereken şans verildi sene başından beri. bu konuda aykut kocamanı haklı görüyorum çünkü yedek kulübesinde olmasının hiç bir yararı olmayacak. oyuna girdiği durumda ise oynamadığı dönemde büyük değişim geçirmediyse ayakta duramıyordu. ben de semihin oynayıp yararlı olmasını isterim ama güçsüz ‚ yapacak bir şey yok .

27.03.2012 00:57 Salı #5

17PvH17

Mesajı Gönderen: Antu Haber:cLink:3549059

Ancak ben Semihin bu formayı hak ettiğini ve ona son 15 dakika değil maçın başında forma verilip ne yapacağını görmek istiyorum...

15 dk değil 1 dk bile denemeye falan gerek yok‚ bu sezon bulduğu şansları nasıl kullandığını(harcadığını) gördük.. Zaten hiç bi zaman o hayal ettiğiniz golcü olmadı‚ olamazdı.. Çünkü öyle bir yeteneği yok‚ millet görmek istediğini gördü uzun bir süre‚ ve sonunda gerçek ortaya çıktı. Playoff´ta falan denenmesi zaten intihar olur.

27.03.2012 00:57 Salı #6

yyildirayy

Semih´ de biraz kendisine bakacak
Zamanında ilk 11 de de sahaya çıktı
Ama bir şey fark etmedi
Galiba idmanlarda yeterince çalışmıyor kendini geliştirmeye çalışmıyor
sov gelmeden evvel bir semih oynadı bir bienvenu
Peki semih bu süre içinde ne yaptı
en son gol attığından 8 ay sonra 1 gol attı ve 2011-2012 sezonunda hala 1 golün sahibi ve kendisi forvet

27.03.2012 01:01 Salı #7

MaDMaxiBo

Kendini geliştirmiyor bence.
Yerinde sayıyor.
kötü fıtbolcu değil ama yeterli de değil...

geçen sene Fenerbahçe gibi büyük bir takımın forvet yükünü kaldırabilecek güçte değildi.
bu sene halen değil.

ihtiyaç olduğunda iyi bir yedeğimiz var.
umarım bu durumdan yakınıp bi yere gitmez... de jübilesini de Kadıköyde yapar

Mesaj MaDMaxiBo tarafından düzenlenmiştir...

27.03.2012 01:10 Salı #8

sonerium

Semih´i hep desteklemişimdir‚ o içimizde yetişen kendi öz evladımızdır. Nöbetçi golcü denildiği zamanlarda gol kralı olarak bu yaftayı insanların yüzüne çarpmıştır. Ancak son iki sezonda varlığını hissettirememesinin sebebini kendinde aramalı. Ben hep yedek bırakılmasının haksızlık olduğuna inanmışımdır. Kezman‚ Güiza‚ Bienvenu‚... Ama Bienvenu´ya rağmen yedekse bu durum Aykut hocanın takdiridir. Antrenmanları görmüyoruz‚ en azından ben görmüyorum. Bi futbolcunun onbirde olması ya da olmaması mutlaka genel formu ve antrenman performansı ile ilgili olmalıdır. Bu takımın futbolcusu olduğu sürece mutlaka ihtiyaç halinde oynayacaktır. Aksi halde zaten yedekliği sindirmeyip takımdan ayrılacaktır.

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....18