AntuHaber: Herkes Haddini Bilsin !
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: Herkes Haddini Bilsin !

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9
14.02.2013 15:03 Perşembe Konu Puanı: 0

------

Sevgili Fenerbahçe sevdalıları öncelikle herkese merhaba‚ adı sevgililer günü olan ama benim için Fenerbahçemin maçı dışında bir anlam taşımayan böyle bir günde biraz tatsız bir konuyu aktaracağım.

Geçtiğimiz pazartesiyi salya bağlayan gece saatler 02:00 sularında yattım uyumadan önce twittera bi bakayım dedim. Listemdeki bütün Fenerbahçeliler Ertem Şenerin programından bahsediyor hatta mesajlar içinde Ahmet Çakarı tebrik edenleri bile gördüm. Fakat ben bu tarz programları izlemediğim için o günde izlememiştim. Yatmadan önce çok eski arkadaşım olan Ertem Şenere şunu yazdım " Twitter mesajlarına bakarsak raytingler oldukça iyi tebrikler kardeşim :))" o da bana "eywallah canimsin" yazdı işte ne olduysa bundan sonra oldu.

Programın içeriğine kızıp bilenen arkadaşlar bir linç başlatarak bana hakaretler etmeye başladı. Ben eleştiriye her zaman açık olan bir insanım bana gelip insan gibi eleştiri yapsn başımın üstünde yeri var. Ardından kime ve neye hizmet ettiği belli olmayan bir twiiter hesabı beni karalayan bir resim yayınlıyor hadi onu da geçtim esas olay aşağıda kimliğini gizlediğim vatandaşın benim hakkımda attığı iftiralar traji komik ötesinde. Vatandaşın söylediğine göre ben Samandıraya para karşılığı taraftar götürüyor muşum‚ imzalı forma satıyormuşum‚ para karşılığı futbolcularla fotoğraf çektiriyor muşum hatta akülü arabamı kimden neye karşılık aldığımı sorgulayacak kadar vicdandan yoksun biri maalesef. Bu konuyu araya giren hatırı sayılır dostlarım sayesinde bu dünya da kapattım‚ tabi ahirette hesabı zor olacak o ayrı. Ben medya sektöründeyim oyuncu‚müzisyen‚sunucu‚ gazeteci vs onlarca arkadaşım var kimle ne şekilde konuşacağım konusunda kimseden izin alacak değilim.

Şimdi esas bu yazıyı yazma nedenime geliyorum artık suskunluğu bozma vakti !

Bakın ben 35 senelik FENERBAHÇELİYİM engelimden dolayı belki tribünlerde omuz omuza yapamıyorum hatta yönetim yıllardır düzgün bir yer yapmadığı için maçlara da gidemiyorum ama şunu bilinki ben günümün yarısını FENERBAHÇE ile geçiriyorum.

Son zamanlarda Başkanı‚ Teknik Direktörü‚ Yönetimi eleştirmek suç oldu. Eleştiri yapanlar hain‚irlandalı‚ satılmış ve çok daha çirkin benzetmeler ile sindirilmeye çalışılıyor. Ama bunu yapanlar hiç aynaya bakmıyorlar işin en acı tarafıda bu maalesef.

FENERBAHÇE CUMHURİYETİ diyoruz ? Hangi Cumhuriyette bu baskı ve dayatma var ?

Ben Aziz Yıldırımı insan olarak severim 15 sene de toplasam 4 kez bir araya geldim kişisel bir problemim olamaz zaten bunun olması için ya arkadaşlık yapmış olmak lazım ya da bir iş.

Ama bir taraftar olarak artık Aziz Yıldırımın çok yıprandığını yorulduğunu ve psikolojisinin iyi olmadığını düşünüyorum.

Bunu bugün değil 2006 yılındada benzerini dile getirmişim

http://www.youtube.com/watch?v=5muYsig39zA

Kimse kimseden fazla FENERBAHÇELİ değil bu kulüp gönül veren herkese aittir.

Taraftarı hiç kimse yok sayamaz..

Ayrıca şunu da belirteyim beni GFB´nin üyesi ilan edenler var benim senelerdir gruplara olan bakış açım nettir‚ hiç biriyle bağım yoktur ama hepsini severim çünkü sevdaları FENERBAHÇEDİR..

Son olarak şunu söylüyorum Başkanı‚ Teknik Direktörü‚ Yönetimi hatta Futbolcuları eleştirenler veya destek olanlar lütfen birbirine saygılı olsun..

FENERBAHÇELİ olmak asil olmak demektir bize yakışıyormu küfürler iftiralar ?

Herkes gider sadece FENERBAHÇE kalır bunu unutmayalım..

Akşamki mücadelede FENERBAHÇEME sonsuz başarılar dilerim..

Tek aşk FENERBAHÇE

Sarı&Lacivert günler dilerim..

Saygı ve Sevgilerimle

Serkan Yakın

http://twitter.com/serkanyakin

serkan@antu.com

14.02.2013 15:09 Perşembe #1

Yasar

Serkan çok güzel yazmışsın.. Tebrik ederim..

14.02.2013 15:09 Perşembe #2

TR-CaPTaiN

Keşke o vatandaşın ismini sansürlemeseydiniz de herkes görseydi. Bir tayfa var; Fenerbahçe´yi babalarının malı gibi görüp‚ kafalarına göre insanları hain olarak ilan ediyorlar. Ve herkesi bir yerlerden para almakla‚ rant sağlamakla itham ediyorlar. Bu adamlar kendileri öyle olduğu için herkesi kendileri gibi sanıyorlar. İsim sansürlü ama 12numaraorg twitter sayfasını yönetenlerle aynı kafada olduğuna‚ ya da onlardan biri olduğuna eminim.

14.02.2013 15:12 Perşembe #3

911

Seko canını sıkma bu tip insanlara
Biz senin kim olduğunu biliyoruz

14.02.2013 15:27 Perşembe #4

emr_fb

Çok merak ettim kim o yazan sansür olmasaydı görseydik.

14.02.2013 15:27 Perşembe #5

sorhan

Canın sağolsun kardeşim... Sosyal medyada atan tutanın haddi hesabı yok. Bunlara hiçbirimiz itibar etmeyiz‚ sen gönlünü ferah tut.

14.02.2013 15:33 Perşembe #6

Murat_Arslan

sosyal medya malesef insanların kalbini kırmak için en güvenli ortam. orada yazılanlara takılıp kendimizi fazla üzmemeliyiz.

14.02.2013 15:37 Perşembe #7

ImHoTeP1907

nerdeyse 1 senedir kullanmadığım foruma‚sadece bu başlık için girdim.

Abi biz seni biliyoruz‚ dediğin gibi bu dünyada bırak istedikleri kadar konuşsunlar.Bu açıklamanı yapmışsın‚iş bitmiştir. Gerisini Allah´a havale et‚ötesine karışma.

Doğruların eninde sonunda ortaya çıkması gibi kötü bir özelliği vardır‚ dimi?

14.02.2013 15:38 Perşembe #8

PERFORE

bu kul hakkıdır‚ hesabı da öyle kolay verilmez.

bir insana iftira atmak çok yakışıksız.

boşverin diyeceğim ama insanın ister istemez sinirleri bozulur.

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9