AntuHaber: "Yarınlar Fenerbahçe`nindir"
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: "Yarınlar Fenerbahçe`nindir"

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....16
03.03.2013 17:30 Pazar Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: "Yarınlar Fenerbahçe`nindir"Başkanımız Aziz Yıldırım’ın, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün resmi yayın organlarından Fenerbahçe Dergisi’nin 121 No’lu Mart 2013 sayısında yer alan başyazısı şöyledir:

"Sevgili Fenerbahçeliler,

Futbol Takımımızın Avrupa’daki yürüyüşü hepimizin gurur kaynağı… Bununla birlikte taraftar ve saha olaylarından dolayı almış olduğumuz cezalar da ortada. Bu cezalar, Kulübümüzün ve Futbol Takımımızın sırtına taşınması imkânsız yükler getirmekte. Eylemler artık ’Taraftar eylemleri’ olarak nitelendirilemez bir hal aldı. Hiçbir Fenerbahçeli, Kulübü’ne böyle bir kötülük yapmaz, yapamaz… Hep aynı kişiler eliyle meydana gelen bu olaylar, kesinlikle büyük ve cefakâr Fenerbahçe taraftarına mal edilemez. Fenerbahçe taraftarı, Kulübü’ne ve takımına âşıktır ve onları her şeyin üzerinde tutar. Kulübümüzü zor durumda bırakan bu eylemler ise ancak ve ancak tek bir sebeple yapılabilir, o da; ’Fenerbahçe’nin yolunu kesmek’tir. Ancak çok açık bir şekilde ifade ediyorum ki; bunu ’BAŞARAMAYACAKLAR’.

Sevgili Fenerbahçeliler,

Yöneticilerimiz, hukukçularımız ve tüm birimlerimiz, Fenerbahçemize verilen bu ağır ve adil olmayan cezaların kaldırılması için gerekli çabayı sarf ediyorlar. Ancak biz Kulübü’nün menfaatlerini her şeyin üzerinde tutan Fenerbahçeliler olarak çok daha dikkatli olmalıyız. Uğradığımız maddi kayıplar bir yana, emeklerimiz ile bu noktaya gelen ’Fenerbahçe’ markasına zarar verecek her tür tasarruftan kaçınmalıyız. Unutmayınız ki; Fenerbahçe, Fenerbahçelilerin yani sizlerindir… Buradan bir kez daha tüm Fenerbahçe taraftar gruplarına sesleniyorum:

Aranızda Aziz Yıldırım ve yönetimi ile sorunları olanlar olabilir hatta bizleri sevmeyenleriniz de olabilir. Hatta aranızda Fenerbahçe başkanlığı ve yönetimine aday olmayı tasarlayan isimler ile angaje olanlarınız dahi olabilir.

Biliniz ki; bu düşünce ve niyetleriniz Fenerbahçe’ye zarar verecek eylemler haline dönüşmediği sürece, tarafımızdan saygı ile karşılanacak ve düşüncelerinizi ifade edebilmenizin teminatı bizzat ben olacağım. Ancak unutmayın ki; Fenerbahçe’nin zarar görmemesi, benim yaşama amacımdır. Ve Fenerbahçe’ye zarar veren, verecek olan her kim olursa olsun, karşısında bizleri bulacaktır.

YARINLAR, FENERBAHÇE’NİNDİR VE FENERBAHÇE’YE ZARAR VERENLER BU YARINLARDA OLMAYACAKLARDIR...

Tüm bunlarla birlikte yarıştığı dokuz branşta birden başarıdan başarıya koşan Kulübümüz, yine başarılarla dolu bir Şubat ayını geride bıraktı. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün yüzlerce sporcusu takım halinde ve bireysel olarak faaliyet gösterdikleri tüm branşlarda, hem Türkiye’de hem de Avrupa’da önemli başarılara imza attılar.
UEFA Avrupa Ligi’nde tek hedefimiz en üst basamağa kadar çıkmak, final oynamak ve UEFA Kupası’nı kazanmaktır. Geniş ve çok kaliteli oyunculardan kurulu kadromuz, bu hedefi sonuna kadar zorlayacak güç ve kapasitededir.

Yine bu dönemde, basketbolda Fenerbahçe Ülker’in Galatasaray ile oynadığı finalde kazandığı Türkiye Kupası; Bayan Basketbol Takımımızı Euroleague’de son 8’e kalması; Masa Tenisi Takımımızın geçen yıl kazandığı Avrupa Şampiyonluğu’nun ardından bu yıl da Avrupa’da ETTU Cup’ta yarı finale yükselmesi, bizleri tarifi imkânsız şekilde mutlu etti.

Bayan Voleybol takımımızın CEV Cup’ta final oynaması da camiamız adına önemli bir başka başarıydı. Bayan Voleybolcularımızı CEV Cup’taki mücadeleleri, emekleri için ayrıca kutlamak isterim. CEV Cup’ta final oynamak, şampiyon olmak kadar önemli ve değerlidir. Bu nedenle tüm oyuncularımızı ve teknik ekibimizi kutlar; final öncesi ve finalde Bayan Voleybol Takımımıza olağanüstü destek veren taraftarlarımıza da teşekkürlerimizi sunarız.

Nevin Yanıt’ın milli forma ile kazandığı Avrupa şampiyonluğu ise bir kez daha gurur kaynağımız oldu. Kulüp olarak Nevin’in ve sporcularımızın her zaman yanındayız. Ülke sporuna katkı sağlayacak sporcuların yetişmesi adına ne gerekiyorsa yapıyoruz, yapacağız.

Aziz Yıldırım
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı"


  
03.03.2013 17:36 Pazar #1

farkli_x
AntuHaber: "Yarınlar Fenerbahçenindir"

Hadi be başkan az daha cesaret oyun sadece konuşarak bozulmuyor icraatlarda gerekli


  
03.03.2013 17:41 Pazar #2

Barış Can Baysal
AntuHaber: "Yarınlar Fenerbahçenindir"

Başkan herşeyin farkında.


  
03.03.2013 17:43 Pazar #3

Genç_Fenerli
AntuHaber: "Yarınlar Fenerbahçenindir"

Baskan yine güzel konuşmuş ama ne yazıkki zamanı geldi ve gitmesi gerektiğini düşünenlerdenim.. İnshaAllah beni yanıltır diyeceğim de‚ şimdiye kadar epey zamanı oldu ve aksini gösterdi herseferinde...

Neyse‚ yine de inshaAllah hersey düzelir diyelim..


  
03.03.2013 17:43 Pazar #4

burak666
AntuHaber: "Yarınlar Fenerbahçenindir"

Şu yarınlar neymiş arkadaş 15 yıldır gelmedi...


  
03.03.2013 18:02 Pazar #5

ZEUS_35
AntuHaber: "Yarınlar Fenerbahçenindir"

"YARINLAR‚ FENERBAHÇENİNDİR VE FENERBAHÇEYE ZARAR VERENLER BU YARINLARDA OLMAYACAKLARDIR... "

Bir zahmet İSTİFA...
  
03.03.2013 18:12 Pazar #6

türevfb
AntuHaber: "Yarınlar Fenerbahçenindir"

umarım yarınlarda sen olmazsın başkan


  
03.03.2013 18:15 Pazar #7

lifeisfener
AntuHaber: "Yarınlar Fenerbahçenindir"

Fenerbahçe nin yarınlara cevaplanmamış sorular bıraktınız..

hem de oyle boyle sorular değil...


  
03.03.2013 18:15 Pazar #8

onur_fb
AntuHaber: "Yarınlar Fenerbahçenindir"

eskiden başkan ne zaman konuşsa rahatlar‚cesaretlenirdim‚gelecek bizim derdim şimdi ise konuşmaları sinek vızıltısından daha etkili değil ne yazık ki yapamadıkları yapamayacaklarını belli etti her şeyden ötesi inandırıcılığını kaybetti


  
Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....16