AntuHaber: Kombine Fiyatları Yüzde 100 Zamlanmadı
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: Kombine Fiyatları Yüzde 100 Zamlanmadı

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3
19.04.2013 11:29 Cuma Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: Kombine Fiyatları Yüzde 100 Zamlanmadı

Kulübümüzün yeni sezon kombinelerini satışa çıkaracağını açıklamasından sonra bir vaveyla koptu. Nedeni açıklanan kombine fiyatlarıydı. Bizim forumlarımızda ve sosyal medyada yeni sezon kombinelerinin yüzde 100 zamlandığı konuşuluyordu. İnsanlar tepkilerini diye getiriyor, kulübü yoğun şekilde eleştiriyorlardı.

Bilen bilir biz pahalı biletler konusunda hassas bir platformuz. Geçmişe bakıldığında bu konuda net tepkiler verdiğimiz, dünyanın çeşitli kulüplerinin kombine ve bilet satışı uygulamaları konusunda yaptığımız bir araştırmayı, raporlaştırarak kulübümüze sunduğumuz hatırlanacaktır.

Taraftarımız arasında büyük bir hoşnutsuzluk yarattığıını gördüğümüz bu haberi araştırdık. Yaptığımız görüşmeler sonucu ortada bir yanlış anlaşılma olduğunu anladık. Bir kere kombinelere yüzde 100 değil yüzde 10 zam yapılmıştı. Sadece Fenerium ve Maraton Altta bulunan Sarı ve Lacivert tribünlerin fiyatı 1300 liradan 2500 liraya çıkarılmıştı.

Kulüp yetkilileriyle yaptığımız görüşmelerde, Sarı ve Lacivert tribünlerin geçtiimiz yıllarda Maraton ve Fenerium Alt`tan girişlerinin bile ayrı olduğunu, o tribünlerin olanaklarından yararlanamadıklarını, Sarı ve Laciver tribünlerde kombine sahibi olanların arkalarındaki küçük alanlarda ihtiyaçlarını giderdiklerini, ancak bu sezondan itibaren Fenerium Alt`ta bulunan bütün mekanları kullanabileceklerini öğrendik. Ayrıca bu taraftarlarımızın geçen yıl kombinelerini alırken konuyla ilgili bigilendirildiklerini, yapılan değişiklikler anlatılarak gelecek yıldan itibaren fiyatların yükseleceğini bildiklerini de belirttiler. İşin bu yapılan düzenlemeyle sınırlı kalmayacağını, bir sonraki sezon şu anda FB TV`nin bulunduğu alanın Maraton Alt`ın yiyecek , çecek ve diğer ihtiyaç alanları için ayrılacağını ve bütün bu işlerin sonucunda kulübümüzün 3 buçuk milyon lira ek gelir elde edeceğini de eklediler.

Daha önce de defalarca yazdığımız gibi bizim bilet ve kombine fiyatlarımız, özellikle alt ve orta gelir grubunun gittiği Migros, Telekom, Fenerium ve Maraton Üst tribünlerde pahalı. Bu konuda yapılan eleştirilerin sonuna kadar arkasındayız. Ancak yapılan düzenlemelerle artık lüks kategorisinde sayılacak bir bölüme yapılan zammın, nedeni açıkça ortadayken ve geçen yıl kombine alanlara bunun böyle olacağı bilgisi verilmişken ve yapılan düzenleme sonucu kulübümüzün kazanacağı ek gelirin büyüklüğü de ortadayken, yapılan eleştirilerin insaf boyutunu aştığını düşünüyoruz.

ANTU.COM


  
19.04.2013 12:00 Cuma #1

havyars
AntuHaber: Kombine Fiyatları Yüzde 100 Zamlanmadı

Biz zengin çocukları değiliz Fenerbahçe bizim için hafta sonu eğlencesi değil‚aşk sevgidir o yüzden bu sevgimizden mahrum kalmamak için ailemizin rıskından para veriyoruz


  
19.04.2013 12:06 Cuma #2

Peder Hose
AntuHaber: Kombine Fiyatları Yüzde 100 Zamlanmadı

Hadi Sarı ve Lacivert tribün fiyatlarını geçtim‚ 850 TL olan tribün fiyatı 1100 TL‚ 950 TL olan tribün fiyatı 1250 TL oluyorsa‚ nasıl "% 10 zam yapıldı" diyebiliyorsunuz?

Stadyum sadece Maraton ve Fenerium alt tribünlerden mi ibaret? Neden Maraton ve Fenerium üst tribünlerin köşe bloklarına yapılan zam oranlarından bahsetmiyorsunuz?

Kale arkaları kombine fiyatlarını mümkün mertebe yüksek tutabilmek için Fenerium ve Maraton üst tribün köşe bloklarına % 30´dan fazla zam yapılmış. Arada fazla uçurum olmasın istemişler sanırım.


  
19.04.2013 12:12 Cuma #3

Demir Fatih1907
AntuHaber: Kombine Fiyatları Yüzde 100 Zamlanmadı

bence insaflı bir zam yapılmamış‚ bizim yönetimin bilet fiyatları politikası da‚ kombine fiyatları da berbat.

Mesaj Demir Fatih1907 tarafından düzenlenmiştir...


  
19.04.2013 12:17 Cuma #4

gecekor
AntuHaber: Kombine Fiyatları Yüzde 100 Zamlanmadı

Taraftar değil müşteri olarak görülürsen olacağı bu.

Yönetimdeki kişilerin Fenerbahçe´nin bağdat caddesinden ibaret olmadığını idrak etmesi gerekir.

Mesaj gecekor tarafından düzenlenmiştir...


  
19.04.2013 12:20 Cuma #5

or1970
AntuHaber: Kombine Fiyatları Yüzde 100 Zamlanmadı

Türk Telekom ve Migros Tribünleri kombine kart ücretleri‚ 850tl olarak açıklandı. Geçen sene 750tl
%11 zam


  
19.04.2013 12:23 Cuma #6

tcavlan
AntuHaber: Kombine Fiyatları Yüzde 100 Zamlanmadı

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Türk Telekom ve Migros Tribünleri kombine kart ücretleri‚ 850 Lira olarak belirlenmiştir.

Türk Telekom ve Migros Tribünü yenileme süreci ve kombine kart satın alım tarihleri‚ ilerleyen günlerde açıklanacaktır.


FENERBAHÇE FUTBOL AŞ http://www.fenerbahce.org.tr/detay.asp?ContentID=34380

Mesaj tcavlan tarafından düzenlenmiştir...


  
19.04.2013 12:26 Cuma #7

Blind Guardian
AntuHaber: Kombine Fiyatları Yüzde 100 Zamlanmadı

Kulüp yönetiminin samimiyetine gram güvenmediğim için bu fiyatlar hakkında hiç şaşırmadığımı belirtmek isterim.

Sürekli para para para modunda olmak iyi değildir. Bir süre sonra samimiyetinizi yitirirsiniz.

Taraftar - kulüp birbirine mutualist yaklaşmalı. Lakin bizde bu ibre giderek kulüp kısmına kaymaya başladı.

Yahu bizim ortak amacımız FENERBAHÇE değil mi ? Biz BİR olduğumuz zaman her zorluğun üstünden gelmez miyiz ? Gelmedik mi ? BİR olmak tribünlerde en iyi efektifliğini gösterir. Ama yönetimin taş koymada‚ sınırlar çizmede üstüne yok‚ sağolsunlar.

"eee fiyat ne olursa olsun alıyorlar " diye düşünmüyorlarsa ben de Blind Guardian değilim.

Hiç hoş değil bu tutum.

Mesaj Blind Guardian tarafından düzenlenmiştir...


  
19.04.2013 12:28 Cuma #8

Peder Hose
AntuHaber: Kombine Fiyatları Yüzde 100 Zamlanmadı

Fenerium ve Maraton Üst Tribün köşe blokların fiyatları gözden geçirilmeli‚ diğer tribünlere yapılan zam oranları baz alınarak 950 TL olarak düzenlenmelidir.


  
Paylaş 
Sayfa: [1].2.3