AntuHaber: "Çok Büyük Bir Darbe Aldık"
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: "Çok Büyük Bir Darbe Aldık"

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3
21.04.2013 23:12 Pazar Konu Puanı: 0

------

Sırp futbolcumuz Milos Krasic, şampiyonluk yarışında çok önemli 3 puan kaybettiklerini belirterek, “Bugünkü maçta şansımız yoktu” dedi. Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Milos Krasic, “Bugünkü maçta şansımız yoktu. Çok büyük bir darbe aldık. Sonuçtan memnun olmayabiliriz ama özellikle ilk yarıdaki oyundan memnun olmalıyız. Şampiyonluk yarışında çok büyük darbe aldık ama sonuna kadar zorlayacağız. İnşallah elimize fırsat gelir ve değerlendiririz” diye konuştu.

Fenerbahçe’de mutlu olduğunu söyleyen Krasic, “Fenerbahçe`de çok mutluyum. Uzun zaman oynamadım. Hoca karar vermek zorunda, çok büyük rekabet ve iyi bir oyuncu grubumuz var. Kendi açımdan zorlayacağım, şansları iyi kullanmaya çalışacağım. Burada mutluyum ve kalmak istiyorum. Farkındayım faydalı olamadım ama çabalayacağım” diye konuştu.

21.04.2013 23:12 Pazar #1

FBir

Maç sonu röportajına Krasic mi yollanmış? Şaka mı bu...

21.04.2013 23:13 Pazar #2

thesus

Mesajı Gönderen: Antu Haber:cLink:4057913

Sırp futbolcumuz Milos Krasic‚ şampiyonluk yarışında çok önemli 3 puan kaybettiklerini belirterek‚ Bugünkü maçta şansımız yoktu dedi. Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Milos Krasic‚ Bugünkü maçta şansımız yoktu. Çok büyük bir darbe aldık. Sonuçtan memnun olmayabiliriz ama özellikle ilk yarıdaki oyundan memnun olmalıyız. Şampiyonluk yarışında çok büyük darbe aldık ama sonuna kadar zorlayacağız. İnşallah elimize fırsat gelir ve değerlendiririz diye konuştu.

Fenerbahçede mutlu olduğunu söyleyen Krasic‚ Fenerbahçede çok mutluyum. Uzun zaman oynamadım. Hoca karar vermek zorunda‚ çok büyük rekabet ve iyi bir oyuncu grubumuz var. Kendi açımdan zorlayacağım‚ şansları iyi kullanmaya çalışacağım. Burada mutluyum ve kalmak istiyorum. Farkındayım faydalı olamadım ama çabalayacağım diye konuştu.

Keşke herkes senin kadar açıksözlü olsa...

21.04.2013 23:13 Pazar #3

İlker Ercan

Mesajı Gönderen: Antu Haber:cLink:4057913

Fenerbahçede mutlu olduğunu söyleyen Krasic‚ Fenerbahçede çok mutluyum.

Ben olsam‚ ben de mutlu olurum. Canavar gibi de sözleşme.. Oh..

Mesaj İlker Ercan tarafından düzenlenmiştir...

21.04.2013 23:13 Pazar #4

Lefter Jr

oha krasiç gerçek mi bu?

21.04.2013 23:14 Pazar #5

ceycey2001

İlk yarıdaki oyundan memnunmu olmalıyız?
Birde Fenerbahçede olmaktan mutluymuş!
Yatıp para kazanıyorsun tabi mutlu olursun

21.04.2013 23:14 Pazar #6

Yolcum

Bu darbe mi ??

Biz darbeyi daha ne zaman kendi içimizden aldık‚ hala fark etmiyorsunuz.....

21.04.2013 23:15 Pazar #7

Mustafa

Krasic´i göndermisler aciklamaya..

Offffff offffffff..

21.04.2013 23:17 Pazar #8

wuhuu03

adama yazık ya olaydan el alakasız adam bu

adamı ateşe atıvermişler

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3