AntuHaber: YETER ! serkan@antu.com ">
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: YETER !

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3
17.10.2016 21:09 Pazartesi Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: YETER !

Bizi futboldan soğuttunuz YETER !
Takımın ruhunu öldürdünüz YETER !
Tribünleri öldürdünüz YETER !
Medya maymunlarına maskara ettiniz YETER !
Emekli olmuş teknik adamları zengin ettiniz YETER !
Her sene ayrı bir travma yaşattınız YETER !
Fenerbahçe`ye gönülden hizmet verip başarılara imza atanları adeta kovarak gönderdiniz YETER !
Tek sevdamız tek coşkumuz FENERBAHÇEMİZİ öldürdünüz YETER !

Doyamadınız koltuk sevdasına, bir düşün artık FENERBAHÇENİN yakasından YETER !

Serkan Yakın
http://twitter.com/serkanyakin
serkan@antu.com

17.10.2016 21:13 Pazartesi #1

6Ssenidesenisevenide

17.10.2016 21:19 Pazartesi #2

FR_erci

Çok güzel yazi olmus. Tebrikler

17.10.2016 21:20 Pazartesi #3

Hakan Pehlivan

kaç senedir nerdeydiniz

17.10.2016 21:20 Pazartesi #4

Necdettevfikken

2011-12 sezonundaki takımdan mı bahsediliyor?

17.10.2016 21:42 Pazartesi #5

campeones

İnaf!

17.10.2016 21:44 Pazartesi #6

GÖKTÜRK

17.10.2016 21:45 Pazartesi #7

1907genesis

Aziz Yıldırım‚ Emre‚ Volkan ve beni görüşmeye çağırdı. Kötü sonuçlar için azarladı. Artık dayanamadığını‚ ailesinin Fenerbahçeden önemli olduğunu söyledi. Emre ve Volkan‚ Bizi bırakma‚ çok önemlisin dediler. Sessiz kalıp kahvemi içtim. Yıldırım‚ Sen birşey söylemeyecek misin? diye sordu. Ben de‚ Başkan evine git ve ailenle ol. Burası büyük bir kulüp‚ kişilere bağlı değil‚ başkası da gelip yönetebilir cevabını verdim. O dönemin yöneticisi Ali Koç‚ Bunu başkana söyleyecek kimse yok demişti.

Alex de Souza

17.10.2016 21:50 Pazartesi #8

onur_fb

futbolu mu Fenerbahçe sayesinde sevdim yoksa fenerbahçeyi mi futbol sayesinde sevdim bilmiyorum ama dangalak ordusu yüzünden ikisinden de soğudum belii bir yaşta sonra soğudunmu aynı heyecan geri gelmiyor belki de gelmeyecek

beyat tV deki rOÇ a bizi meze eden ruhsuz futbolcular ve kanser hücresi gibi vücuda yerleşmiş beyni noksan yönetciler yüzünden evet soğudum ‚heyecanım kalmadı belki de bunda 5 sene sonra seyredilmeyi para kzanamayı hak eden futbolculara ve yönetciler benden 1 kuruş gitmeyecek sırf bu yetersiz ve kişiliksizler yüzünden

Mesaj onur_fb tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3