AntuHaber: "Basit Goller Yedik"
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: "Basit Goller Yedik"

Paylaş 
Sayfa: [1]
17.03.2017 22:57 Cuma Konu Puanı: 0

------

Teknik Direktörümüz Dirk Advocaat, Atiker Konyaspor maçının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Basit goller yediklerini ifade eden Advocaat, 3-3’ü yakalayacak pozisyonlar bulduklarını ancak değerlendiremediklerini belirtti.

Maçı değerlendiren Dirk Advocaat, “Yine çok basit goller gördük kalemizde. Basit bir gol yiyerek 1-0 geriye düştük. Bu seviyede yediğimiz bu goller, rakiplerimize verdiğimiz bu goller inanılmaz. Geçtiğimiz hafta da aynı durum geçerliydi. 1-1’i yakaladık ve 1 dakika sonra 2-1 geri düştük. Ondan sonraki dönemde iyi olan taraf rakibimizdi. Sonra hemen hemen tüm ikinci topları rakip aldı. Her topa çok geç kaldık. 3-3 yakalayacak pozisyonlar bulduk ama diğer 60-65 dakikalık döneme bakarsak yeterince iyi değildik” dedi.

Yaşanan puan kayıplarıyla ilgili konuşan Dirk Advocaat, “Lig sıralamasında da aslında iç saha maçlarıyla beraber yüksek sıralarda olmamız gerekiyordu. Ama bugün sanki bir izin günü gibiydi. Sadece oyuncular için değil teknik heyet için de öyle. Sadece oyuncular kaybetmedi, biz de kaybettik. Gerçekten anlamak zor, şunun için söylüyorum; bu hafta takımımız çok iyi antrenman yaptı. Bunu net bir şekilde söyleyebilirim. Ama bir yandan da 2 harika oyuncumuz bizimle beraber değildi; Simon ve Lens. Onların eksikliğiyle farklı bir takım oluşuyor. Bu da çok açık” ifadelerine değindi.

Hollandalı teknik adam sezon sonu görevini bırakacağını ise şu sözlerle ifade etti: "Son olarak Ben sezon sonunda buradan ayrılacağım. Bu kararı da erken aldım. Bunu söylemekte de bir sakınca görmüyorum. Zaten yönetim de bence böyle bir karar alacaktı. Ama ben aldım bu kararı ve bunu onlara da söyledim."

17.03.2017 22:59 Cuma #1

dincerfb

Yallahhhh Hollandaya

17.03.2017 22:59 Cuma #2

nemesisfb1907

Emekli ikramiyesini kaptın hadi iyisin

17.03.2017 23:12 Cuma #3

ElEmperador

Flamanca bilmem ama va te faire foutre şeklinde...

17.03.2017 23:15 Cuma #4

Mustafa

Adam‚ yerden göğe kadar haklı..

Aziz´i bilse tanısa gelmezdi..

17.03.2017 23:27 Cuma #5

noxtrag

sana kızamıyorum hocam

kalas ve kazma sürüsüyle bu kadar

17.03.2017 23:28 Cuma #6

Star Dust

Advocat giderken bir iyilik yap AZİZİDE GÖTÜR.....

Heykelini dikmeyen taraftar AHLAKSIZIN ÖNDE GİDENİDİR o zaman.

Paylaş 
Sayfa: [1]