33 yaşındaki adama yıllık 3 milyon eu verilir mi?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - 33 yaşındaki adama yıllık 3 milyon eu verilir mi?

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4
18.06.2017 15:08 Pazar Konu Puanı: 0

Holy_Diver

Millet gider büyük paraları gençlere harcar biz ısrarla artık takımlarında gençleşmeye gidildiği için ıskartaya çıkartılan eski yıldızları alıyoruz ben anlamıyorum nedir bu eski yıldızları parlatma aşkımız sapkınlığımız‚

valbuena çok iyi bir adam olabilir max ne kadar oynar 2?33 yaşında adam lyonda bile rotasyondaydı nasıl bir gelecek planı bu

sakallı hocamız tvlerde esiyor‚çağdaş futbol bilmem ne diye nasıl oynatacak boş kalacak tribünlere 30+ adamlarla?

çok merak ediyorum

Klup ciddi borç içinde‚emin ol bjk den daha kötü durumdayız

18.06.2017 15:49 Pazar #1

oğuz41

Birazda onu besleriz.Güzel bir emeklilik parası kazanır sonra Dick gibi kafa dinlemeye gider.Kulübün parasını veriyor‚kendi cebinden mi çıkıyor?

18.06.2017 16:50 Pazar #2

kirlikarpuz

borç batağında ki kulüpler‚ gençleri ucuza kapatıp‚ gelecek planlaması yapar. Bizim yönetim ise maalesef günü kurtarma çabasıyla yanıp tutuşuyor. Ali Koç büyük bir enkaz yığınına denk gelecek. Umarım taraftarımız yeni başkanımızla sabırlı bir şekilde yol alır. Gelir gelmez büyük bir etki yaratacağını sanmıyorum. Fenerbahçe bu sene şampiyon olamazsa ki bu pek mümkün gözükmüyor. 2-3 yıl daha unuturuz şampiyonluğu.

18.06.2017 18:00 Pazar #3

egemavisi

kendisi ödemeyecekki.nasil olsa ali koc ödeyecek.
ali kocun parasiyla son kumarini oynuyor aziz yildirim.

18.06.2017 18:05 Pazar #4

mehmetkara75

Lyon´da oynadığı gibi oynasın bize yeter ama Aykut´un buna müsaade edeceğini zannetmiyorum.

18.06.2017 18:06 Pazar #5

Mustafa

Şu vitaminsize 1‚8 milyon euro veren kafalara ne desen boş ...

18.06.2017 18:31 Pazar #6

doct

Fransa´dan gelen bilgiler göre (çünkü Fenerbahçe açıklama yapmıyor) Valbuena için 1.5+1 milyon euro artı yılda 6 milyon euro´dan 3 yılda toplam 18 milyon euro ödenecek. Dirar içinse 4.5 milyon euro bonservis. Kendisine de yılda 2.5 milyon euro´dan 7.5 milyon euro ödenecek.

İşin içinde karanlık şeyler mi var?

18.06.2017 18:41 Pazar #7

Alex69

Resmen beyinsizlik bu !

18.06.2017 18:41 Pazar #8

olanbatur

Verilmez.

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4