Giuliano balon bir oyuncudur
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Giuliano balon bir oyuncudur

Paylaş 
Sayfa: 1....42.43.44.45.46.47.48.49.50.51.52.53.[54]
15.11.2017 12:02 Çarşamba Konu Puanı: 0

AlkAnelka

Mesajı Gönderen: Diego:cLink:4902939

hala karar veremediniz mi?

10 küsür maç olmuş

1 kez adam geçemedi

belki 10 maçta 1-2 18 e pas gönderdi

uzakdan şutu sıfır

oyuna katkı pas trafiğine girme sıfır

yok brezilya milli takımı yok yeri yanlış

avutmayın bence kendinizi

adam çöp

Bizde mecnun vardı ben ona benzetiyorum koşuşunu falan

Ama Mecnun bundan daha teknik ve kısa boyuna rağmen kafa toplarında zamanlaması iyiydi

15.11.2017 13:10 Çarşamba #478

SerdarG

Mesajı Gönderen: Engin.G:cLink:4902861

Talisca´yı Aykut´a‚ Giuliano´yu Şenol´a verin bakalım 2 ay sonra ne hale gelmişler...

+1907

Talisca ilk maçta döktürür‚ sonra yatar.

15.11.2017 15:59 Çarşamba #479

Bogazici

Balonu falan bilmemde

Önemli bir adam olmadığı
Beğenmeyip yolladığımız Sergio nun yarısı bile olmadığı ortada

15.11.2017 20:16 Çarşamba #480

stockholm1907

Mesajı Gönderen: ddex:cLink:4902864

Emenike´yi biz aldığımız paraya geri satabildik. Rusya´da da iyiydi‚ çok şişti‚ doydu‚ oldum zannetti kendi kendini bitirdi. İddia ediyorum culyanoyu satamayız.

Olympiakos baskani emenikeye s... Cekmis. O da fdnerbahceye donmek istiyorum diye aciklama yapmis. Bizim hasmetli padisahimiz alir belki..

Wallahi alsa feto der 3 temmuz der butun kongre alkislar

16.11.2017 10:52 Perşembe #481

ddex

Mesajı Gönderen: stockholm1907:cLink:4902991

Olympiakos baskani emenikeye s... Cekmis. O da fdnerbahceye donmek istiyorum diye aciklama yapmis. Bizim hasmetli padisahimiz alir belki..

Wallahi alsa feto der 3 temmuz der butun kongre alkislar

Rusya´dan aldığımız Emenike insan değil ki futbolcu diye takıma koyasın. Bundan sonra ikinci ligde dahi top oynamaz. Ha bizim böyük boşgan çıkar "bizim için hapis yattı" falan der‚ 5 yıllık senede 4 milyon avroluk kontratla katar takıma‚ tribünlerde de "sabredelim hep destek tam destek" diyen bir tayfa çıkar. Bu yönetimin futbolla-sporla zerre alakası yok. Ama diyorum hocam; üst üste her sene bu kadar bariz‚ sık ve pahalı hataların yapılması tesadüf olmamalı. Allah nasip eder de Aziz´den kurtulduğumuz günleri görürsek hepsi bir bir ortaya çıkacak. Koltuğa yapışıp kalmasının sebebi de bu sanırım.

16.11.2017 13:02 Perşembe #482

bartura

özer hurmacı ve sezer Öztürk den ne farkı var

16.11.2017 13:21 Perşembe #483

AlkAnelka

Mesajı Gönderen: ddex:cLink:4902864

Emenike´yi biz aldığımız paraya geri satabildik. Rusya´da da iyiydi‚ çok şişti‚ doydu‚ oldum zannetti kendi kendini bitirdi. İddia ediyorum culyanoyu satamayız.

Emenike benim içinde büyük hayal kırıklığıdır yalnız rusyada oynarken sağlam bir diz sakatlığı yaşadı.Kimse nedense dillendirmiyor bu sakatlığı ama ondan sonra sahip olduğu bikaç yetenek vardı onlarda gitti.Hız dripling sert şut gibi..YANİ KISACASI BÜYÜK BAŞKAN ONUDA SAĞLAM YOLLAYIP SAKAT GERİ ALDI

Paylaş 
Sayfa: 1....42.43.44.45.46.47.48.49.50.51.52.53.[54]