Ali Koç´un başkanlık çalışmaları ile ilgili internet sitesi açıldı: Fenerbahceliyiz.net
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Ali Koç´un başkanlık çalışmaları ile ilgili internet sitesi açıldı: Fenerbahceliyiz.net

Paylaş 
Sayfa: 1....2214.2215.2216.2217.2218.2219.2220.2221.2222.2223.2224.2225.[2226]
20.06.2018 15:39 Çarşamba Konu Puanı: 0

muratlist
Ali Koç´un başkanlık çalışmaları ile ilgili internet sitesi açıldı: Fenerbahceliyiz.net

her şey düzelecek.

ama zamanla...

öyle bir anda düzelmez hiçbir şey...

sabredeceğiz.

bu kadar büyük bir borç ve kötü bir takım bırakıldı...

kulüp kurumsallaşacak‚ ekonomi düzelecek‚ yeni bir takım yaratılacak...

her şey güzel olacak.

20.06.2018 16:45 Çarşamba #20026

nicoxx

Mesajı Gönderen: Fenerlikral:cLink:5002086

Ben klupte çalışmıyorum ama kongre üyesi sıfatı ile eş dost vb. arada girip çıkıyoruz dereağzına ve de Faruk Ilgaza. Geçen 3 hanım konuşurken duydum. Eskiden her maç 1200 1300 bilet bedava verilirmiş üyelere. Kadın diyor Ali bey tamamen yasaklamış. Bundan da olduk. Artık işler eskisi gibi değil..Ali bey çok katı. Kendi yerini bile bırakmış ben locada otururm. Orayı bile gerekirse satın diye.
BU ADAMA 1 SENE DEĞİL 10 SENE SABIR. SANA HELAL OLSUN ALİ BAŞKANIM. BİTİK İMPARATORLUK DEVR ALDIN AMA TEMİZLEYE TEMİZLEYE GİDİYORSUN. ALLAHINA KURBAN.

20.06.2018 23:56 Çarşamba #20027

Blind Guardian

http://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=EhVf-q3sBX8

Dünyanın en güzel 17 dksı ile sizleri bi kez daha başbaşa bırakıyorum.

İyi geceler.

Mesaj Blind Guardian tarafından düzenlenmiştir...

21.06.2018 09:22 Perşembe #20028

s_de_souza

Ben klupte çalışmıyorum ama kongre üyesi sıfatı ile eş dost vb. arada girip çıkıyoruz dereağzına ve de Faruk Ilgaza. Geçen 3 hanım konuşurken duydum. Eskiden her maç 1200 1300 bilet bedava verilirmiş üyelere. Kadın diyor Ali bey tamamen yasaklamış. Bundan da olduk. Artık işler eskisi gibi değil..Ali bey çok katı. Kendi yerini bile bırakmış ben locada otururm. Orayı bile gerekirse satın diye.
BU ADAMA 1 SENE DEĞİL 10 SENE SABIR. SANA HELAL OLSUN ALİ BAŞKANIM. BİTİK İMPARATORLUK DEVR ALDIN AMA TEMİZLEYE TEMİZLEYE GİDİYORSUN. ALLAHINA KURBAN.

Gecen sene maclara gelen bikac bin kisinin bi kisminin nasil geldigi de belli oldu. Bi pavali kopeklev bi de belesciler demek ki. Merak ediyorum Ali Koc nasil bir borc devraldi acaba.

22.06.2018 16:39 Cuma #20029

egemavisi

aynen durum bundan ibaret.simdi yine cocu ile 3 yillik anlasma imzalandi diye sabirsizlananlar olacak.
ama reel duruma bakinca ali baskana gercekten inanmamiz gerekiyor.

Paylaş 
Sayfa: 1....2214.2215.2216.2217.2218.2219.2220.2221.2222.2223.2224.2225.[2226]