AntuHaber: Seçim 26-27 Mayıs`ta
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: Seçim 26-27 Mayıs`ta

Paylaş 
Sayfa: [1]
27.01.2018 12:48 Cumartesi Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: Seçim 26-27 Mayıs`taFenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulunun olağan toplantısı başladı.Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri`nde, Vefa Küçük başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya üyelerin ilgisi yüksek oldu. Toplantıda, başkan Aziz Yıldırım ile yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Öte yandan, kulübümüzün olağan genel kurulu öncesi başkan adaylığını daha önce açıklayan eski yöneticimiz Ali Koç da toplantıda yerini aldı.

Toplantının başlangıcında üyelere hitap eden Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, kulübün olağan genel kurulunun, çoğunluk sağlanması halinde 26-27 Mayıs, aksi takdirde ise çoğunluğa bakılmaksızın 2-3 Haziran tarihlerinde düzenleneceğini duyurdu.

Küçük, sınır güvenliğini tehdit eden terör unsurlarını ortadan kaldırmak için Türk Silahlı Kuvvetlerinin başlattığı Zeytin Dalı Harekatı`na destek veren bir konuşma da yaptı.

Kulübümüzde ayrıca, 40, 50, 60 ve 70 yılını dolduran üyelere plaket ile gümüş ve altın rozetleri verildi.


  
27.01.2018 13:38 Cumartesi #1

kemal2018
AntuHaber: Seçim 26-27 Mayısta

Ali Koç Başkan Fenerbahçe Şampiyon.


  
Paylaş 
Sayfa: [1]