AntuHaber: Fenerbahçelilere Çağrı
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: Fenerbahçelilere Çağrı

Paylaş 
Sayfa: [1].2
07.06.2018 20:29 Perşembe Konu Puanı: 0

------

Fenerbahçede Başkan ve Yönetim Kurulu değişiminin ardından taraftarlarımız da büyük bir heyecan ve coşku yaşanmaktadır.

Sosyal medya hesapları üzerinden‚ Fenerbahçemizin tanınnmış simaları başta olmak üzere bir çok taraftarımız Fenerbahçe ürünlerini toplu olarak alıp dağıtacaklarını paylaşmaktadırlar.

Bizde Antu.com olarak bir çağrı yapıyoruz..

Hediye olarak dağıtmak istediğiniz Fenerbahçemizin ürünlerini öncelikli olarak çocuk esirgeme kurumlarına giderek ellerinizle dağıtın.. Bu büyük aşkı yaşamayı en çok hak edenlerin başında geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımız geliyor.

Bu kampanyaya destek vermek istiyorsanız twitterda FenerbahceHayallerimdir hashtagi ile paylaşalım..

07.06.2018 20:38 Perşembe #1

folkano

Harika bir kampanya

07.06.2018 22:55 Perşembe #2

cahan

07.06.2018 22:57 Perşembe #3

Deli55

Guzel kampanya antu tebriklee

07.06.2018 23:15 Perşembe #4

SECKIN FENERBAHCE

Dereye gormeden pacalari sivadik . Aykut kalacaksa zirnik yok . Kalacaksa diyorum hep destek tam destekden kusucam artik. 1 hafta gecti 1 hafta .

07.06.2018 23:18 Perşembe #5

HerHavuzunDibiAyni

Mesajı Gönderen: SECKIN FENERBAHCE:cLink:4990750

Dereye gormeden pacalari sivadik . Aykut kalacaksa zirnik yok . Kalacaksa diyorum hep destek tam destekden kusucam artik. 1 hafta gecti 1 hafta .

Katiliyorum da ne 1 haftasi ?
Adam Sali gunu kulubun basina gecti.

07.06.2018 23:35 Perşembe #6

SECKIN FENERBAHCE

Mesajı Gönderen: HerHavuzunDibiAyni:cLink:4990756

Katiliyorum da ne 1 haftasi ?
Adam Sali gunu kulubun basina gecti.

Son 10 senedir once teknik adami yollamak icin bir suru zaman kaybi sonra yenisi icin ‚ derken transferde bir adam icin gunler derken eylulu gorduk. Degil gunler saatler bile kiymetli madem onceden bu kadar hazirlik yapildi. En onemli konu olan teknik adam kismi pazar gecesi konusulup carsamba halledilmeliydi. Ayni comolli gibi.

07.06.2018 23:46 Perşembe #7

Doğan Güneş

Aykut ile devam edilecekse çöp almam.

Sözünüzü tutun‚ sözümü tutalım..

07.06.2018 23:47 Perşembe #8

permaximum

Aykut kalırsa 1 kurus yardımda bulunmam‚ etrafımdakilere de bulundurtmam.

Paylaş 
Sayfa: [1].2