AntuHaber: "Utanç Duymamız Gerekir"
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: "Utanç Duymamız Gerekir"

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9
01.09.2018 22:53 Cumartesi Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: "Utanç Duymamız Gerekir"Teknik Direktörümüz Phillip Cocu, Kayserispor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalar yaptı. Karşılaşmayı değerlendiren Hollandalı teknik adam basın mensuplarının sorularını da yanıtladı.

İlk olarak maçı değerlendiren Cocu, “Çok fazla şey söylemek istemiyorum. Utanç duymamız gereken bir performans sergiledik. 1-0 öne geçtik, sonra tekrar 2-1’i yakaladık ama bu akşamki karşılaşmayı rakibimize verdik. Aynı zamanda kulüp içinde ve takım içinde yaşanan değişimlerin bu konuyla hiçbir alakası olamaz. Hiçbir şey bu meseleye bahane olamaz. Bunlar, sahadaki performansımızdan dolayı oluyor, değişimler asla bahane değil. İki mağlubiyet almıştık ve bu iki mağlubiyetin ardından bu akşam galibiyetle ayrılmamız gerekiyordu. Taraftarlarımız arkamızdaydı. Son saniyeye kadar muhteşem bir destek verdiler. Onlara büyük saygı duyuyorum. Onlara hak ettikleri geri ödemeyi, burada istediklerini veremedik” dedi.

Ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Cocu, şampiyonlukla ilgili sorulan soruya, “Şu anda öncelikle mütevazı olalım, şampiyonluk konuşmayalım. İçinde bulunduğumuz durumu fark etmemiz gerekiyor. Bu durumdan çıkabilmek, kurtulabilmek için bir savaş vermemiz, mücadele etmemiz gerekiyor. Bu kulüpte çalışan, bu kulübü seven herkes için geçerli bu durum. Oyuncularımız için de geçerli. Bu durumdan çıkabileceğimize inanıyorum. Kolay olmayacak. Art arda böyle mağlubiyetler alıyorsanız özgüveniniz istenilen düzeyde değildir. Normal olarak profesyonel futbolcuların kariyerlerinde iyi dönemler vardır. Bir de bir şeyleri çözmeleri gereken zor dönemleri vardır. Şu anda biz o zor dönemlerden birini yaşıyoruz. Şu anda bizi bekleyen bir milli ara var. Bu ara bizim için iyi olacaktır. Aramıza yeni katılan bazı oyuncular var ve o oyunculardan bazıları bu milli arada bizimle kalacak. Onların adaptasyonu için faydalı bir ara olacak. Onlarla beraber çalışacağız. Herkes döndüğünde de herkesin kafasını tek bir noktaya odaklamak, birlik olabilmek için, bu sıkıntıları çözmek için sonuna kadar çabalayacağız” cevabını verdi.

Son olarak Reyes’in performansı ve sahada oluşan boşluklarla ilgili de sorulan soruyu yanıtlayan Cocu, “Reyes’in yumuşak bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Topla bulunduğu pozisyonda iyi işler yaptığı bir akşamdı. Maçın belli bir dönemi vardı. Orada rakip oyuncu geriye gelerek top almaya başladı. Orada Ekici ve Eljif rakibe karşı 3’e 2, hatta kanat oyuncularının da geriye gelip top istemesiyle 4’e 2 diyebileceğimiz durumlarda kaldılar.

Aslında o anlardan itibaren zorlanmaya başladık. Maçın en başında iyi bir iş çıkarıyorduk. Çünkü birlikte oynuyorduk, mesafe çok fazla değildi. Daha sonra o mesafe büyüdüğünde orta sahada çok büyük boşluk bıraktık. Bu geliştirebileceğimiz bir şey. Bir de şöyle bir nokta var; 2-1’i bulmuşuz, güzel de bir gol atmışız. O dakikadan sonra akıllı olmamız, birlikte olmamız gerekiyor. Onlara geri dönüş fırsatını vermememiz gerekiyor. Birlikte kalarak bu fırsatları yok etmemiz gerekiyor ama biz onların geri dönmesine izin verdik. Bir gol yedik, sonra tekrar zorlamamız, riskler almamız gerekti. Bu risklerin sonucu olarak bir gol daha yedik. Bu yönden bazı oyuncularımızın atmaları gereken bazı adımlar var. Bu gelişimi birlikte sağlamalıyız. O mesafenin de o kadar açılmaması gerekiyor” ifadeleriyle sözlerini noktaladı.  
01.09.2018 22:54 Cumartesi #1

Mustafa
AntuHaber: "Utanç Duymamız Gerekir"

Ne yapak kanka??

Gülelim mi ??


  
01.09.2018 22:55 Cumartesi #2

Semih
AntuHaber: "Utanç Duymamız Gerekir"

cocu da dağıtmış.toplantıdaki mental durumunu hiç begenmedim.


  
01.09.2018 22:55 Cumartesi #3

Finalcountdown
AntuHaber: "Utanç Duymamız Gerekir"

o zaman istifa et.


  
01.09.2018 22:56 Cumartesi #4

subatotuz
AntuHaber: "Utanç Duymamız Gerekir"

Boslugu gordun de topal-reyes degisikligini niye 70 de yaptin? Kayseri yi hic izlediniz mi ? Mr cocu?


  
01.09.2018 22:56 Cumartesi #5

Cole Phelps
AntuHaber: "Utanç Duymamız Gerekir"

Kendi bu söylediğine inanıyor mu acaba?

Ne çalıştırdın bu takıma 3 ayda diye sorabilen bir gazeteci yok muydu?Yine Aziz bey dönemindeki yalaka basın mı devam ediyor...


  
01.09.2018 22:57 Cumartesi #6

FB_Residentlove_FB
AntuHaber: "Utanç Duymamız Gerekir"

mıçtık istifa etmesi imkansız

ali koç göndermezse 15gün sonra bir yeni halkada konya da eklenecektir

yarından tezi yok gönderilip ersun yanal gelmeli

ismi lazım olmayanların yaptığı yanlışın özürü olur ve kaybolmaya hazır bu sinerjinin devamına yol açar ve taraftar önemsendiğinin farkına varacağından‚ ali koç kalplerde birkez daha büyür


  
01.09.2018 22:57 Cumartesi #7

hakankary
AntuHaber: "Utanç Duymamız Gerekir"

İyi güzel anlatmışsın doğru söylüyorsun gerçekten ama insan bunları görüp nasıl müdahale etmez. Daha ilk yarıdan beliydi bu orta 3lüyle bu maçın bitmeyeceği.


  
01.09.2018 22:57 Cumartesi #8

alseles
AntuHaber: "Utanç Duymamız Gerekir"

Aga yaptigi hatada israr eden kimseden bize td olmaz.
Bakiniz ornek1 yerli aykut‚ornek 2 hollandali aykut.
Ikisi ust uste gelince de hic cekilmez oluyor.


  
Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9