Oncelik eski sampiyonluklari saydirtmak
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Oncelik eski sampiyonluklari saydirtmak

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5
15.09.2018 00:14 Cumartesi Konu Puanı: 0

ElEmperador

Baskan bu konuya oncelik vermiyor.
Ben veriyorum.
Lefter sezonunda saydirilmasi icin algi yaratilmali ve psikolojik ustunluk yeniden saglanmali.
Bizler alisik degiliz 2 no olmaya.
Taraftar da‚ kulup de kendine gelir.
Ali Baskan ciddiye alarak Lefter sezonunda bunu cozmelidir.

15.09.2018 00:24 Cumartesi #1

FB_Residentlove_FB

Katılıyorum. Bu durun şimdi okadar sorunumuz var önce bir onları topalarlayalım‚ sonra ona da sıra gelecek denilecek bir konu değil. Bize öncelik ya da avantaj sağlanmasını gerektirecek bir hamle değil bu. Elde etmiş olduğunun hakkın sana verilmesi konusu ve ötelenmemeli

Bu konuda harekete geçeceksek te şimdilerde geçmeliyiz
Ligden koptuktan sonra geçersek kimse iplemez
Ligden koptular kendilerine meşgale arıyolar algısı oluşturur kamuoyu‚ zaten dünden hazırlar

15.09.2018 00:34 Cumartesi #2

j4klor

renktaşlar yayın gelirlerinden şampiyonluk sayınla orantılı olarak para alınıyor diye biliyorum

bu bahse konu olan şampiyonluklar sayılırsa diğer şampiyon kulüpler şuan aldıkları paradan daha azını alacaklar

yani hem gs hem bjk hem ts mücadele etmek lazım bursada var tabi

bunu kabul ettirebilirmiyiz bilmiyorum ama yapabilirsek sadece psikolojik değil aynı zamanda maddi bir darbe olur rakiplerimize

üzerine kesinlikle her ortamda gidilmeli gidilmesi gerekiyor sonuna kadar katılıyorum

15.09.2018 00:43 Cumartesi #3

FB_Residentlove_FB

Mesajı Gönderen: j4klor:cLink:5047412

renktaşlar yayın gelirlerinden şampiyonluk sayınla orantılı olarak para alınıyor diye biliyorum

bu bahse konu olan şampiyonluklar sayılırsa diğer şampiyon kulüpler şuan aldıkları paradan daha azını alacaklar

yani hem gs hem bjk hem ts mücadele etmek lazım bursada var tabi

bunu kabul ettirebilirmiyiz bilmiyorum ama yapabilirsek sadece psikolojik değil aynı zamanda maddi bir darbe olur rakiplerimize

üzerine kesinlikle her ortamda gidilmeli gidilmesi gerekiyor sonuna kadar katılıyorum

işte 25 milyon taraftar diyoruz ya‚ tam da istisnasız her kişinin destekleyip‚ sesinin çıkması gereken konu budur

yoksa bu konjektürde bu elde edilmiş ve efsanelere mal olmuş şampiyonlukların sayılması diğerlerinin işine gelmeyeceğinden yine 1 e 17 kalabiliriz
Kesinlikle sesimiz çok gür çıkmalı ve haklı olduğumuz konudaki argümanları eksiksiz ve en güçlü haliyle sunup onlara aksi bir karar aldırabilecek tek açık nokta dahi bırakmamalıyız

15.09.2018 00:59 Cumartesi #4

Cole Phelps

yine mi bamya...

15.09.2018 01:12 Cumartesi #5

baku1907

Lefter sezonu deyip Lefter´in oynadığı sezonların şampiyonluklarını saymamak tam bir karadeniz fıkrası !

15.09.2018 01:21 Cumartesi #6

Caner Demir

Mesajı Gönderen: baku1907:cLink:5047415

Lefter sezonu deyip Lefter´in oynadığı sezonların şampiyonluklarını saymamak tam bir karadeniz fıkrası !

Valla Türkiye de ne doğru ki futbolumuz doğru olsun

Ben bakıyorum o şampiyonluk Kupaları müzemizde mi

Bence 28 şampiyonluğumuz var
Tüpcü ne der umrumda bile değil

28 e 22 ondeyiz şampiyonluk sayısında benim gözümde

15.09.2018 01:38 Cumartesi #7

FeneRealite

Mesajı Gönderen: Cole Phelps:cLink:5047414

yine mi bamya...

Konu neden hosunuza gitmedi ?

15.09.2018 02:29 Cumartesi #8

Cole Phelps

Mesajı Gönderen: FeneRealite:cLink:5047420

Konu neden hosunuza gitmedi ?

her başarısız sezon aynı terane.

saymıyorlar işte abicim‚ olmuyor‚ olmayacak da.

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5