Yeter artık rahat bırakın adamı!Ersun Yanal diye kafamızı şişirdiniz!
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Yeter artık rahat bırakın adamı!Ersun Yanal diye kafamızı şişirdiniz!

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5
11.10.2018 21:05 Perşembe Konu Puanı: 0

serdar özlük

Kaç gündür medyanın da desteği ile başkanımız Ali Koç´a yönelik inanılmaz bir karalama kampanyası var.

Resmen kara propaganda!Amaç tarftarla başkanı karşı karşıya getirip stadta ´´Ali Koç istifa!´´sesleri ile camiayı birbirine düşürmek.

Aziz Yıldırım´ın sayısız başarısız hareketine rağmen bu denli bir propogandaya şahit olmadım.O aziz yıldırım ki 20 yıl yönetti bu camiayı (güzel icraatlarının yanında bir sürü facia kararı var Ersun Yanal kararı da buna dahil)

Şimdi Ersun Yanal üzerinden saldırı var ve biz de buna ön ayak oluyoruz.Bir rahat bıraksak en azından bir sene yapacaklarını görsek.hatalarından ders alıyor mu‚tecrübe kazanıyor mu beklesek...

Birilerinin gazına gelip linç etmesek...

Belli ki Ersun Yanal´ı istemiyor belirli nedenlerden.

Ersun Yanal´ı 7.günün şafağında ordusuyla gelen Gandalf yaptınız arkadaş!

Oyuncağında ısrar eden çocuklar gibiyiz.´´İlle de Ersun istiyorum!´´diye tutturdunuz.İsteğiniz gerçekleşmeyince buralarda çocuk gibi ağlıyorsunuz.artık efendi efendi oturmanın zamanı gelmedi mi?en azından bir sezoncuk...

11.10.2018 21:06 Perşembe #1

Ertem

Evet yine taraftar suçlu.

Tamam‚ hadi.

11.10.2018 21:08 Perşembe #2

DeMeNTo[R]

Fenerbahçe başkanlığı staj yapmak için uygun bir yer değil.

Küme düşeceğiz taraftar birbirbirine düşse ne düşmese ne o saatten sonra Ali Koç kimin umrunda olur .

Mesaj DeMeNTo[R] tarafından düzenlenmiştir...

11.10.2018 21:12 Perşembe #3

imotep_

açılış:taraftar bütün kötülüklerin anası . kapanış: vizyon sabır geçiş dönemi sabotaj.

11.10.2018 21:12 Perşembe #4

Hayri Ergün

4 ay rahat bıraktık tablo ortada‚ çok daha sert ve yapıcı muhalefet şart‚ lakin camia içinde bunu yapacak kimse olmadığı için iş taraftara düşüyor.

Medya olayına hiç girmeyin‚ medyada aynı Ali başkan gibi hepsi Ersun´a karşı‚ hepsi Aykut hayranı‚ nasıl oluyorda taraftar medyanın gazına geliyor o zaman‚ gaza gelsek Aykut dememiz lazım‚ çünkü medyada Aykut rüzgarı esiyor.

11.10.2018 21:13 Perşembe #5

Pierreium

Yahu mesele Ersun Yanalı getirip getirmemesi değil ki...

11.10.2018 21:18 Perşembe #6

serdar özlük

Mesajı Gönderen: Hayri Ergün:cLink:5079397

4 ay rahat bıraktık tablo ortada‚ çok daha sert ve yapıcı muhalefet şart‚ lakin camia içinde bunu yapacak kimse olmadığı için iş taraftara düşüyor.

Medya olayına hiç girmeyin‚ medyada aynı Ali başkan gibi hepsi Ersun´a karşı‚ hepsi Aykut hayranı‚ nasıl oluyorda taraftar medyanın gazına geliyor o zaman‚ gaza gelsek Aykut dememiz lazım‚ çünkü medyada Aykut rüzgarı esiyor.

Yapmayın hocam.An be an adamın nerde olduğunu gösterdiler.Havalanına gelmiş.Acun´un restorantında yemek yemiş.Bunun dışında olayın sosyal medya boyutu da var.Taraftarın Aykut´tan bıktığını bildikleri için Aykut´u dillendiriyorlar zaten amaç akıllara Ersun Yanalı´ı getirmek.

11.10.2018 21:19 Perşembe #7

capoch

Mesajı Gönderen: serdar özlük:cLink:5079389

Kaç gündür medyanın da desteği ile başkanımız Ali Koç´a yönelik inanılmaz bir karalama kampanyası var.

Resmen kara propaganda!Amaç tarftarla başkanı karşı karşıya getirip stadta ´´Ali Koç istifa!´´sesleri ile camiayı birbirine düşürmek.

Aziz Yıldırım´ın sayısız başarısız hareketine rağmen bu denli bir propogandaya şahit olmadım.O aziz yıldırım ki 20 yıl yönetti bu camiayı (güzel icraatlarının yanında bir sürü facia kararı var Ersun Yanal kararı da buna dahil)

Şimdi Ersun Yanal üzerinden saldırı var ve biz de buna ön ayak oluyoruz.Bir rahat bıraksak en azından bir sene yapacaklarını görsek.hatalarından ders alıyor mu‚tecrübe kazanıyor mu beklesek...

Birilerinin gazına gelip linç etmesek...

Belli ki Ersun Yanal´ı istemiyor belirli nedenlerden.

Ersun Yanal´ı 7.günün şafağında ordusuyla gelen Gandalf yaptınız arkadaş!

Oyuncağında ısrar eden çocuklar gibiyiz.´´İlle de Ersun istiyorum!´´diye tutturdunuz.İsteğiniz gerçekleşmeyince buralarda çocuk gibi ağlıyorsunuz.artık efendi efendi oturmanın zamanı gelmedi mi?en azından bir sezoncuk...

sana iyi oturmalar dostum. lafa bak efendi efendi oturmanın zamanı gelmedimi ‚ yok efendim linçler .

Koskaca Fenerbahçe başkanı tv ye geçip yok içerde hain vardıda ‚ yok efendim futbolcular sattıda ‚ yok efendim şu şu antrenörler böyle böyle yapıyorda diyip günah çıkaracak ‚ takımın 8 haftada 8 puan alacak. arkadaşım senin işin ne başkan olarak veya getirdiğin o comollinin işine bunlara ayıkamıyorsun sonra kalkıp tv de milyonların önündee biz sıvadık ama durun bakın niye sıvadık bundan bundan diyorsun.
taraftarın sene başından beri basbas bağırdı şu şu adamları kovuna kulak asıyorsun ‚ illede cocum illede comollim diye egonu tatmin ediyorsun . sonra taraftar otursunmuş.

Kimse kusura bakmasın Fenerbahçe halkındır ‚ Fenerbahçe taraftarındır . Alidir velidir azizdir vs dinlemem ben.

Mesaj capoch tarafından düzenlenmiştir...

11.10.2018 21:22 Perşembe #8

SerdarG

Mesajı Gönderen: capoch:cLink:5079415

Kimse kusura bakmasın Fenerbahçe halkındır ‚ Fenerbahçe taraftarındır . Alidir velidir azizdir vs dinlemem ben.

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5