Yeter artık rahat bırakın adamı!Ersun Yanal diye kafamızı şişirdiniz!
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Yeter artık rahat bırakın adamı!Ersun Yanal diye kafamızı şişirdiniz!

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5]
11.10.2018 23:55 Perşembe Konu Puanı: 0

fntkniho
Yeter artık rahat bırakın adamı!Ersun Yanal diye kafamızı şişirdiniz!


Mesajı Gönderen: Yolcum:cLink:5079632



Başkan hata yaptığının farkında ama hatalarını görüp düzeltme yoluna gidiyor. aziz gibi burnunun dikine gitmiyor.
Evet şu anki sıralamadan dolayı taraftar futbol takımının başlangıcından hayal kırıklığına uğradı ama başkan bunun peşinde.
Eski coşku‚ sinerji yok demişsin ama bu sadece antuda yazan belli bir kesimde gözüküyor. Tribünler yine doluyor‚ son maçta da takımı tezahüratlarla iyi desteklediler.
Fenerbahçe kongre üyeleri‚ başarıya inadıkları için oy vererek azizi devirtikleri Ali Koç´u hala bir ümit olarak görüyor ve son konuşmasından sonra da sosyal medyada desteğin sürdüğü açıkça gözüküyor.
Aziz-Aykut pislikleri giderken sadece mali yapıyı yıkmamış‚ takımın temeline de dinamit koyup gitmişler. Umarım takımdan son gönderdiklerimizle bu pisliği de ortadan kaldırmışsızdır.
Bence henüz geç kalınmış birşey yok. Kulüp içindeki pisliklerin‚ yanlış yönlendirmelerin temizlenmesinden sonra biraz daha sabırla izlemek‚ takıma ve başkana en azından ilk yarıya kadar şans tanımak gerekir diye düşünüyorum.





düzeltmekten çok idare ediyor gibi geliyo bana

umarım düzeltir

ama çok da umutlu değilim


  
Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5]