AntuHaber: PFDK Cezaları Açıkladı
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: PFDK Cezaları Açıkladı

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.[9]
09.11.2018 09:46 Cuma Konu Puanı: 0

LmpGrdn1907

Mesajı Gönderen: unifb1986:cLink:5104106

soldado ne yaptıda 6 maç aldı gerçekten gerekçeli bir şekilde açıklamaları gerek içlerinde en anlamısızı bu ceza bence

göz boyama tamamen

09.11.2018 11:04 Cuma #73

gokhaninho_10

Tiksiniyorum artık... Ağlayan haklarının yenildiğini söyleyen onlar.

Belhanda ceza yok‚ diğer taraf Soldado:6 maç

Yani böyle bişey böyle bir adaletsizlik olabilir mi ? İnşallah Soldado görmedigimiz bir yerde bişey yapmıştır yoksa tepeden tırnağa hepsinin Alllah belasını versin.

Yönetim bunun altında kalmamalı. Yeter artık.

09.11.2018 11:09 Cuma #74

Master10

Soldado icin bir yerlerde tukurme olayindan bahsediliyordu. Dogruysa cezayi hak etmis. Belhanda Soldado arasinda tam olarak ne oldugu arastirilmadan yapilan cezalari da hatali buluyorum. Bu nedenle kendileri e gore Belhanda´ya ceza vermemisler. Bu buyuk hata.

Mesaj Master10 tarafından düzenlenmiştir...

09.11.2018 11:22 Cuma #75

HOMONGOLOS

Pfdk Belhanda´nın cezasını Jailson verdi diyerek onu muaf tutmuş herhalde..Bu saçmalığın başka bir izahı yok

Ve yine pfdk ya göre Soldado kendi kendi kavga ederek bu alanda çığır açmıştır..

10.11.2018 19:22 Cumartesi #76

Karate Kid

Belhanda oynasin oynamasin önemli degil ama adelet açısından Tff nın ne kadar yozlaşmış olduğunu görebilirsiniz:

evvelki sene kupa maçında * bjk - Fener maçında‚ oyun içinde‚ Van Persie Tosiçe tekmeyle girdi Tosiç RVP ye kafa attı ve RVP sarı kart Tosiç ise kırmızı kart aldı (maç içinde)

ama cezalar açıklanınca kafa atan Tosiçin 2 maç‚ ama olayı başlattığı gerekçesiyle RVPnin‚ 3 maç ceza aldğını hayretle gördük

şimdi tff ye soruyorum- bu 2 kararı kurallara göre nasıl açiklarsınız ?

10.11.2018 20:21 Cumartesi #77

Gephetto_FB

Mesajı Gönderen: Karate Kid:cLink:5104680

Belhanda oynasin oynamasin önemli degil ama adelet açısından Tff nın ne kadar yozlaşmış olduğunu görebilirsiniz:

evvelki sene kupa maçında * bjk - Fener maçında‚ oyun içinde‚ Van Persie Tosiçe tekmeyle girdi Tosiç RVP ye kafa attı ve RVP sarı kart Tosiç ise kırmızı kart aldı (maç içinde)

ama cezalar açıklanınca kafa atan Tosiçin 2 maç‚ ama olayı başlattığı gerekçesiyle RVPnin‚ 3 maç ceza aldğını hayretle gördük

şimdi tff ye soruyorum- bu 2 kararı kurallara göre nasıl açiklarsınız ?

Bunu her yerde twitterda‚ tff şikayet köşelerinde‚ gazetelerde‚ spor bakanlığı bilgi edinme köşelerinde sormak ve yaymak zorundayız. Kampanyalar oluşturmak zorundayız. Ayağa kalkmak‚ uykudan uyandık demek ZORUNDAYIZ!

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.[9]