AntuHaber: Erwin Koeman İle Devam Edilmeli mi?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: Erwin Koeman İle Devam Edilmeli mi?

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5].6.7
08.11.2018 23:54 Perşembe Konu Puanı: 0

nicomedia1907

Devre arasına kadar kalabilir daha sonra yeni sezon planlaması için devre arası yeni hoca şart kesinlikle..

09.11.2018 00:03 Cuma #37

_KoKoR_

Mesajı Gönderen: van Persie:cLink:5103967

Metin başkan kamuoyu yoklaması yapıyor sanırım

Ersun gelmeyecekse bence de kalmalı.

Katılıyorum; bizim yönetim taraftarın sözünden hiç çıkmaz zaten‚ sağ olsunlar... :D

09.11.2018 00:04 Cuma #38

lanet12

İll başta kalsın diyodum ama isla ve ismaili görünce vazgeçtim belli ki cocuya bu aklı veren o.

09.11.2018 00:07 Cuma #39

_KoKoR_

Ben Ersun Yanal´la şampiyon olabileceğimizi düşünüyorum halen.

Bu lay Ersun Yanal´ı da aştı esasında.

Yaklaşık 25 yıldır futbol izlerim. Taraftarıyla bütünleşemeyen‚ havaya giremeyen takımın şampiyon olduğunu görmedim daha.

Bu bütünleşme ve havayı da en çok getirecek isim: Ersun Hoca´dır şu an.

Koeman ile ilk 4´te bitiririz diye düşünüyorum‚ fazlası olmaz.

09.11.2018 00:11 Cuma #40

denizci1907

Ersun isteyen taraftara‚ alın size Erwin

Kocaman isteyen medyaya‚ alın size Koeman

Cocu´yu getirip ekol diyen yönetime‚ alın size de Hollanda ekolü‚

dercesine troll olarak gönderilmiş‚ 3´ü 1 arada hoca Erwin Koeman.

09.11.2018 00:14 Cuma #41

1907genesis

Milli maç arası Ersun Yanal gelmeli. Gelir gelmez iyi futbol oynatmayacağını biliyoruz. En azından devre arasına kadar takımdaki eksikliği görüp ona göre transfer yapılır.

Erwin ile devam edilirse ilk puan kaybında -bakın mağlubiyet demiyorum- yine işler değişir.

Kaldı ki 6s ve anderlecht maçlarında iyi oynamadık.

Mesaj 1907genesis tarafından düzenlenmiştir...

09.11.2018 01:14 Cuma #42

alibabasipor

Bence sezon sonuna kadar kalsin. Zaten Guardiola´yi getirsen bu kadroyla nal toplar. Adamin azmi var‚ hirsi var. Talihin bir cilvesi gorevi aldi‚ belli ki isini iyi yapmaya calisan biri.

Biliyorum ben de dahil Ersun Hoca´dan hepimiz bir efsane yaratmasini bekliyoruz ama bir de herkesin unuttugu su var‚ bizim Turk teknik direktorler gazla giden adamlar. Kadroda Turkce konusan 2-3 kisi kalmis. Bence boyle enternasyonal bir kadronun basina yabanci teknik direktor daha iyi.

Tek arzum ilk yarinin sonuna kadar biraz da sansi yaver gitse de seyircinin sabirsizliginin kurbani olmasa. Seneye alinacak teknik direktorle bu arada konusulmaya baslanabilir. Ama sezon ortasi yanlis olur. Akli basinda teknik adam da zaten bunu kabul etmez.

09.11.2018 01:30 Cuma #43

FB_Residentlove_FB

ersun yanal gelmeli
yok inat edip getirmeyeceğiz diyorlarsa‚ ozaman başka bir antrenör gelmesin‚ erwin koemanla devam edilsin

09.11.2018 01:36 Cuma #44

12 numara yanında

Umut verdiği kesin

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5].6.7