AntuHaber: Erwin Koeman İle Devam Edilmeli mi?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: Erwin Koeman İle Devam Edilmeli mi?

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6].7
09.11.2018 01:39 Cuma Konu Puanı: 0

O-12

sezona yanlıs hoca ile baslayıp ligte sondan 4.konuma
kadar düştükten sonra asıl hocayı kovup yardımcısından medet ummak..
bu duruma düşmek bile yeteri kadar rezil bir durum.
birde bununla alakalı anket yapıyoruz.

09.11.2018 02:06 Cuma #46

crazyb0y

Mesajı Gönderen: O-12:cLink:5104096

sezona yanlıs hoca ile baslayıp ligte sondan 4.konuma
kadar düştükten sonra asıl hocayı kovup yardımcısından medet ummak..
bu duruma düşmek bile yeteri kadar rezil bir durum.
birde bununla alakalı anket yapıyoruz.

Ok

09.11.2018 02:10 Cuma #47

ddex

yerli olursa aykut kocamandan başkası olmaz‚ yabancı olursa da philip cocu´dan başkası olmaz. O yüzden Erwin Koeman´ı öpüp başımıza koyacağız. Bu vizyonun bulup getirebileceği en iyi hoca bu olur‚ fazlasını beklerseniz ileride hayal kırıklıkları yaşarsınız.

09.11.2018 03:00 Cuma #48

SERKAN MERT

Mesajı Gönderen: denizci1907:cLink:5104054

Ersun isteyen taraftara‚ alın size Erwin

Kocaman isteyen medyaya‚ alın size Koeman

Cocu´yu getirip ekol diyen yönetime‚ alın size de Hollanda ekolü‚

dercesine troll olarak gönderilmiş‚ 3´ü 1 arada hoca Erwin Koeman.

Daum gibi de sarısın ve mavi gözlü

09.11.2018 04:33 Cuma #49

MrCraZy

Denenebilir ...
Abuk subuk biri gelecegine devam edilmesi taraftariyim...

09.11.2018 08:00 Cuma #50

Fundus

6s´nin Rikerink olayı gibi olacak bu da. Onlar da bir dönem saçma sapan bahanelerle övgüler düzmeye başlamıştı. Rikerink Bey diyeceksiniz gibi aptal bir slogan bulmuşlardı. Sonunda ne oldu ciddi döneme girdiklerinde Rikerink bye dediler. O kadar dibe batmışız adamın vasatlığına bile hayran olanlar var.

Anderletch S. Tınava´nın bulunduğu grupta grup sonuncusu‚ Belçika liginde kötü durumda
bizden iki seviye aşağıda bir takım. Biz bu takıma karşı topu onlara verip kontra yapmaya çalıştık. Fenerbahçe gibi oynayan Fenerbahçe istiyorum ben. 6s beraberliği ne kadar abarttınız‚ ne kadar rezil oldukları diğer maçlarda daha net ortaya çıkıyor bir Anderletch galibiyeti ki şans golüyle öne geçtik her şey süt liman mı oluyor. Her iki maçta da rakibine oyun olarak ezilen bir Fenerbahçe vardı sahada. İki tane görece olarak iyi skorla bu kadar kolay unutulacaksa her şey bizden bir halt olmaz. İlla Koeman´ın da beceremeyeceği anlaşılması gerekiyor. Çünkü sizler tıpkı yönetim gibi öngörüden uzak ancak karşınıza çıktığında anlayacak kadar futbol bilgisinden noksansınız.

60 yaşında bu zamana kadar Yılmaz Vural kadar bile kariyer yapamamış adamın Fenerbahçe´me yetmeyeceğinizi kafanız almıyor‚ illa gözünüze gözünüze sokulması gerekiyor gerçeğin‚ yazık gerçekten.

Mesaj Fundus tarafından düzenlenmiştir...

09.11.2018 08:06 Cuma #51

Palin

Gelecek olan yabancı olsa Koeman da fazlasını yapamaz. Ali Koç için Ersun kırmızı çizgi ve Aykut ile ipler koparıldığı için başka yerli de gelmez muhtemelen. Devre arası yada sezon sonu bir yabancı gelecekse de şimdiden anlaşılsın ki adam bizi ve ligi analiz etsin biraz Cocu gibi boş gelmesin.

09.11.2018 08:12 Cuma #52

hakan7779

oyun olarak çok geride bekliyoruz.
tek kişi ile pres yapıyoruz.
valbuena çıkıp ismail giriyor.

bunları düşününce yeni hoca gelsin.

sampaoli aslında tam bizlik hoca. arjantin milli takımına bakmayın.

inanılmaz toplu pres yaptırır.
topu rakibe bırakmayı sevmez.
defansa dan dun oynatmaz.

ben geride oyun kabul eden hocaları sevmiyorum nedense

09.11.2018 08:16 Cuma #53

hakan7779

Mesajı Gönderen: Fundus:cLink:5104122

6s´nin Rikerink olayı gibi olacak bu da. Onlar da bir dönem saçma sapan bahanelerle övgüler düzmeye başlamıştı. Rikerink Bey diyeceksiniz gibi aptal bir slogan bulmuşlardı. Sonunda ne oldu ciddi döneme girdiklerinde Rikerink bye dediler. O kadar dibe batmışız adamın vasatlığına bile hayran olanlar var.

Anderletch S. Tınava´nın bulunduğu grupta grup sonuncusu‚ Belçika liginde kötü durumda
bizden iki seviye aşağıda bir takım. Biz bu takıma karşı topu onlara verip kontra yapmaya çalıştık. Fenerbahçe gibi oynayan Fenerbahçe istiyorum ben. 6s beraberliği ne kadar abarttınız‚ ne kadar rezil oldukları diğer maçlarda daha net ortaya çıkıyor bir Anderletch galibiyeti ki şans golüyle öne geçtik her şey süt liman mı oluyor. Her iki maçta da rakibine oyun olarak ezilen bir Fenerbahçe vardı sahada. İki tane görece olarak iyi skorla bu kadar kolay unutulacaksa her şey bizden bir halt olmaz. İlla Koeman´ın da beceremeyeceği anlaşılması gerekiyor. Çünkü sizler tıpkı yönetim gibi öngörüden uzak ancak karşınıza çıktığında anlayacak kadar futbol bilgisinden noksansınız.

60 yaşında bu zamana kadar Yılmaz Vural kadar bile kariyer yapamamış adamın Fenerbahçe´me yetmeyeceğinizi kafanız almıyor‚ illa gözünüze gözünüze sokulması gerekiyor gerçeğin‚ yazık gerçekten.

Mesaj Fundus tarafından düzenlenmiştir...

renkdaş haklı.

cocu içinde yok anderlett maçında 2-0 dan geri döndük yok beşiktaşı ezdik vs ile milli araları pas geçtik.

oyun zaten içime sinmedi bide ismaili görünce kararım netleşti.

isla değişikliğine bişey demiyorum jailson cezalı sanırsam ön liberoda islayı deneyecek

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6].7