AntuHaber: "Üzüldüm Ama Bu Durum Geçici"
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: "Üzüldüm Ama Bu Durum Geçici"

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3
21.11.2018 13:17 Çarşamba Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: "Üzüldüm Ama Bu Durum Geçici"Takımımız, Trabzonspor maçının hazırlıklarını Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla sürdürürken, idman öncesinde oyuncumuz İsmail Köybaşı basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Milli takım arasını iyi geçirdiklerini söyleyen Köybaşı, Erwin Koeman’ın takımı iyi analiz ettiğini ifade etti. Taraftarların kendisine gösterdiği protesto ile ilgili de konuşan sol bek, açıklamalarında Trabzonspor maçına da değindi.

Milli takımlara giden oyuncu sayısı futbolcu kalitesini gösteriyor

15-16 takım arkadaşının milli takımlarda olduğunu ifade eden İsmail Köybaşı, “Antrenmanlarımızı yoğun bir şekilde, 8 kişi de olsak gerçekleştiriyoruz. Çoğu arkadaşımız milli takımda. 15-16 arkadaşımızın milli takıma gitmesi çok güzel bir durum. Bu da futbolcu kalitesini gösteriyor. Burada kalan arkadaşlarımızla birlikte antrenmanlarımızı yaptık. Çok güzel ve keyifli geçti. Özgüvenimiz her geçen gün yukarıya giden durumda antrenmanlarımızı keyifli bir şekilde gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.

Üzüldüm ama bu durum geçici

Son maçta oyuna girerken gördüğü protestolarla ilgili de 29 yaşındaki oyuncu, “Her zaman doğru ve dürüst davranmaya ve bu şekilde hayatıma yön vermeye çalışıyorum. Üzülmedim mi, üzüldüm. Bunu saklayamam. Duygularım yüz ifademden anlaşılır. Şunu biliyorum ki bazen içinde bulunduğumuz durumlar buna neden olabiliyor. Her bir Fenerbahçeli kadar, Fenerbahçe taraftarı kadar, Fenerbahçe’yi gerçekten çok seviyorum. Ve kendimi adıyorum. Gerçekten adıyorum. Bazen böyle şeyler yaşanabiliyor. Büyük takımlardaki 10. senem. Böyle şeylere çok şahit oldum. Duygularını anlayabiliyorum. Bazen böyle şeylerin olması doğaldır. İçinde bulunduğumuz kötü gidişat olabilir, bazen benim kendi performanslarım olabilir. Üzüldüm ama bunun geçici olduğunu biliyorum. Umarım bu şekilde olur. Fenerbahçe’yi gerçekten çok seviyorum. Oradaki her bir taraftar kadar da kendimi gerçekten adıyorum” açıklamasında bulundu.

Skora yansıtamadığımız bir durum vardı

Profesyonel Futbol Takımımızın teknik sorumlusu Erwin Koeman’la ilgili soruyu da yanıtlayan sol bek, şunları söyledi: “Koeman, Sayın Cocu’nun yardımcılarındandı. Bizi iyi analiz edenlerden biriydi. Şuna yürekten inanıyorum ve yürekten söylemek istiyorum. Körü gidişat tabii ki sonuçlarla doğru orantılı olduğu için, skora yansıtamadığımız bir durum vardı. Futbol şanssızlığı mı denir, adını ne koyarsınız biliyorum. Bu şansızlık üzerimizdeydi. Fakat Koeman’la galibiyetler geldikçe, özellikle özgüven açısından her futbolcuyu ve camiayı yukarı çeken bir durum oluyor. Çünkü futbol özellikle büyük camialar, bazen sonuç odaklı yaşıyoruz. Bu doğrultuda hareket ediyoruz. Sonucu almamız lazım. Her ne olursa olsun bazen iyi giderken, bazen kötü giderken skora yansıtmak gerekiyor. Doğal olarak kaybedilmiş bazı durumlar bizde özgüven eksikliği yarattı. Koeman’ın gelmesiyle birlikte yakalamış olduğumuz bu seriler her bir futbolcu ve buradaki her bir birey için özgüven duygusunu arttırdı. Futboldaki en temel olgulardan biri budur zaten"

Özgüveni perçinlemek adına çok doğru bir maç

Derbilerin her zaman keyifli olduğu kadar gerilimi yüksek maçlar olduğunu belirten İsmail, “Bunların bilincinde olarak kendimizi zihinsel olarak bu şartlara alıştırırsak bir, iki adım daha önde olmuş olabiliriz. Onların da içinde bulunduğu durumlar var, bizim de içinde bulunduğumuz durumlar var. Bunları iyi analiz edip, kendimizi buna göre hazırlayıp saha içinde nerede, ne zaman ve nasıl davranmamız gerektiğini bilirsek bireysel olarak da takım olarak da bu durumun üstesinden gelebilecek kaliteye sahip olduğumuzu düşünüyorum. Bu özgüveni perçinlemek adına çok doğru bir maç” dedi.

Düzenli ve istikrarlı bir şekilde forma giydiğimde neler yapabileceğimi biliyorum

Her zaman ‘keşke’ yerine ‘iyi ki’ dediğini hatırlatan başarılı futbolcu, “Geriye dönüp baktığımda keşke ya da pişmanlıklar yerine iyi ki de demeyi tercih ediyorum. Bu keşkeler insanları her zaman duraklatan ve geriye götüren şeylerdir. Ben iyi ki diyorum. Burada da öğrendiğim çok şeyler oldu. Bazen oynamazken çok şey kazanırsınız. Bazen oynarken kazanırsınız ama bazen oynamazken de kazanacağınız çok şeyler vardır. Şu anda zaten hissettiğim tek şey şu; düzenli ve istikrarlı bir şekilde forma giydiğimde neler yapabileceğimi biliyorum. Bu, benim açımdan önemli” diye konuştu.

Doğru hedef olarak söyleyebileceğimiz tek şey bir sonraki maçtır

Son olarak lig yarışıyla ilgili değerlendirme yapan İsmail Köybaşı, “Son yıllarda böyle bir lig tablosu görülmedi. Şu anda hiçbir takım kesin konuşamaz. Bence doğru hedef olarak söyleyebileceğimiz tek şey bir sonraki maçtır. Ben böyle düşünüyorum. İçinde bulunmuş olduğumuz durumdan dolayı 2-3 maç sonrasını düşünmek yerine bir sonraki maçı düşünmek daha mantıklı” ifadeleriyle sözlerini tamamladı.


  
21.11.2018 13:47 Çarşamba #1

alpp
AntuHaber: "Üzüldüm Ama Bu Durum Geçici"

Geçici tabi.

Yıllık bilmem kaç milyon euro maaşın taksitini alınca üzüntü de geçer keder de.


  
21.11.2018 13:49 Çarşamba #2

ressez
AntuHaber: "Üzüldüm Ama Bu Durum Geçici"

aziz´in ne kadar çok hain veya fenerbahçe düşmanını sevdiğinin bir örneği..


  
21.11.2018 15:40 Çarşamba #3

SoLRaC
AntuHaber: "Üzüldüm Ama Bu Durum Geçici"

Bunu haala klupte tutmamız en büyük hata... Fenerbahçeye küfür eden adam bu formayı giymemeli


  
21.11.2018 15:51 Çarşamba #4

MGrkn
AntuHaber: "Üzüldüm Ama Bu Durum Geçici"

Gideceksiniz zaten eninde sonunda gerçekten bu durum geçici.


  
21.11.2018 16:11 Çarşamba #5

baku1907
AntuHaber: "Üzüldüm Ama Bu Durum Geçici"

Biz daha çok üzgünüz be Ismail.

Carlos‚ Santos´lardan Hak‚ Ismail seviyesine düştük.


  
21.11.2018 18:54 Çarşamba #6

cengo1907
AntuHaber: "Üzüldüm Ama Bu Durum Geçici"

İsmail oynamazsa iyi olur . Esasında Fenerbahçe de yedek bile olamazda zamanında Caner i verip bunu alan büyük futbol düşünürü!!! sayesinde .


  
21.11.2018 19:16 Çarşamba #7

carlos_1907

29 yaşında ve hala geçiciymiş. Şah tı Şahbaz olmuşmuş.


  
21.11.2018 21:12 Çarşamba #8

fblist23
AntuHaber: "Üzüldüm Ama Bu Durum Geçici"

ben seni gördüğüm her an üzülüyorum


  
Paylaş 
Sayfa: [1].2.3