AntuHaber: "Kazanamadığımız İçin Çok Üzgünüz"
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: "Kazanamadığımız İçin Çok Üzgünüz"

Paylaş 
Sayfa: [1]
25.11.2018 22:17 Pazar Konu Puanı: 0

------

Fenerbahçemizin Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu’nun 13.haftasında Trabzonspor maçında 2-1 mağlup olmasının ardından Harun Tekin yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Maçı değerlendiren Harun Tekin, çok üzgün olduklarını belirterek, “Buraya kazanmak için geldik. Elimizden gelen mücadeleyi vermek için geldik. Ama maalesef kazanamadık. Çok üzgünüz. Bugün sahada kazanacak fazla bir şey yapamadık maalesef. Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz ama olmadı. Performans önemli değil önemli olan takımın kazanması. Kazanamadığımız için de çok üzgünüz.” ifadelerini kullandı.

Ligin en çok penaltı kurtaran kalecisi olmayı nasıl başardığına ilişkin soruya ise Harun Tekin, “Penaltı aslında kullanan kişinin avantajında ama ben önceden izliyorum tabii ki rakip nereye vuruyor, ne yapıyor, ne ediyor diye. Biraz da his meselesi. Bir de son ana kadar bekliyorum. Bir tane daha kurtardığım için ayrıca mutluyum ama maçı kazanamadığımız için çok üzgünüm.” şeklinde yanıt verdi.

25.11.2018 22:38 Pazar #1

dekonline

Sen elinden geleni yaptın ama takım sana ihanet etti Harun. Kazma dolu takım bu da senin kabahatin değil.

25.11.2018 22:40 Pazar #2

serdar özlük

valla yan toplar dışında iyi kaleci bence.son maçlarda baya iyi oynuyor.bugün kurtardığı penaltıda volkan yere yatmazdı bile eminim.

25.11.2018 22:44 Pazar #3

FB_Residentlove_FB

Senin üzuldügüne inanıyorum ama diğerlerinin üzüldüklerine zerre inanmıyorum

Çünkü üzülebilmek için önce elinden gelenin en iyisini yapman gerekir
Bu maçta elinden gelenin en iyisini yapan bir tek sen vardın ve sen kazanamadigimiz için üzülüyorsan inanırım evet
Ama diğerlerinin üzüldüklerine kesinlikle inanmıyorum

Mesaj FB_Residentlove_FB tarafından düzenlenmiştir...

25.11.2018 22:56 Pazar #4

12 numara yanında

Kazanamadıgımız??? Fark yemediğimize dua etmeliyiz ne kazanması kazanmak için ne yaptınız ki sahada ?

25.11.2018 22:57 Pazar #5

yyildirayy

Sen hariç kazanmak için uğraşan varmıydı.
Şu futbolla maç kazanmak için şans bile yetmezdi.

25.11.2018 23:31 Pazar #6

yayatoure

Bence hala takimla ayni dili konusamiyo. Takimin oyuncusu degil gibi

Paylaş 
Sayfa: [1]