AntuHaber: "Kabul Edilebilir Bir Durum Değil"
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: "Kabul Edilebilir Bir Durum Değil"

Paylaş 
Sayfa: [1].2
05.12.2018 15:51 Çarşamba Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: "Kabul Edilebilir Bir Durum Değil"Fenerbahçe Futbol Takımımızın kalecisi Harun Tekin, Ziraat Türkiye Kupası 5. tur ilk karşılaşmasında mücadele edeceğimiz Giresunspor maçının son antrenmanı öncesinde Can Bartu Tesislerimizde düzenlenen basın toplantısında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Kalecimiz Harun Tekin, sözlerine şu şekilde başladı: “Takımın içinde bulunduğu durum kabul edilebilir bir durum değil. Biz de oyuncular grubu olarak bundan dolayı çok üzgün ve rahatsızız. Avrupa’da gruplardan çıktık ama ligde istediğimiz durumda değiliz. Kabul edilebilir bir durumda değiliz. Biz oyuncu grubu olarak takımı bu duruma getirdik ve biz çıkaracağız.”

Penaltılarda uyguladığı bir sırrı olup olmadığı konusunda sorulan soruya ise şu şekilde yanıt verdi: “Ben takıma biraz geç katıldım. Bir uyum sürecim vardı. Uyum sürecini de atlattığımı düşünüyorum yavaş yavaş. Takıma da alıştığımı düşünüyorum. Bundan sonrası için de elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Penaltılarda da özel bir şeyim yok. Rakibi ve penaltı atışlarını izliyorum. Penaltıyı nasıl kullandığına bakıyorum ve biraz da hislerimi kullanıyorum.”

Performansı oldukça iyiyken milli takıma çağrılmaması hakkında da konuşan Harun, “Ben uzun yıllardan beri milli takıma gidiyordum zaten. Son yıllarda davet edilmiyorum. Tabii ki üzülüyorum. Milli takıma her zaman gitmek ve orada oynamak istiyorum. Hem kariyerim açısından hem de milli takıma hizmet etmek istiyorum. Buna tabii oradaki karar mercileri karar verecek. Ama ben orayı hak ettiğimi düşünüyorum. Tabii ki kararlarına da saygılıyım. Çağırırlarsa da elimden geleni yaparım.” dedi.

Harun Tekin, milli takıma çağrılmamasında takımın performansının etkili olup olmadığı sorusunu ise, “Bu performansla alakalı ama tabii ki de kötü gidiyoruz. Fenerbahçe’ye yakışmayacak bir durumdayız. İnanıyorum ki takım halinde de bir şeyler yaparsak ve daha başarılı olursak bu da beni ve diğer arkadaşlarımı etkileyecek.” diye cevapladı.

Geleceği hakkında ise, Fenerbahçe ile Avrupa`da da başarılı olmak istediğini belirterek, “Benim hedeflerim arasında tabii ki daha büyük bir takımda oynamak vardı. Buraya gelerek için hedefimi gerçekleştirdim. Milli takıma gidiyordum ama çok sık oynamıyordum. Orada da sürekli kaleyi devralmak ve milli takıma hizmet etmek istiyorum. Fenerbahçe ile birlikte Avrupa’da da başarılı olmak istiyorum. Hedeflerim bunlar.” ifadelerini kullandı.

Elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığına da değinen Harun Tekin, “Biz çok büyük bir camiayız ve her zaman şampiyonluğa oynayan bir takım olmak zorundayız. Şu anki durum kabul edilebilir bir durum değil. Çok fazla iş düşüyor ama ben bundan şikayetçi değilim ve elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Takıma verebileceğim en çok katkıyı vermeye çalışıyorum.” dedi.

Harun Tekin, Berke Özer ile ilgili görüşlerini de paylaştı: “Berke kardeşimi çok seviyorum. İlk önce milli takımda tanıştık. Ona da elimden gelen yardımı yapmaya çalışıyorum. Birlikte uyum içinde çalışıyoruz. O da uzun yıllar hizmet edecek çok yetenekli bir kaleci. İnşallah kendini çok geliştirir ve uzun yıllar hizmet eder.” dedi.

Taraftarımıza da seslenen oyuncumuz, “Şahsım olarak taraftara karşı çok mahcubum. Onları çok üzüyoruz. Onlar bizi her zaman çok iyi destekliyorlar. Son maçta da stadı doldurdular ve inanılmaz bir destek verdiler. Bu düştüğümüz duruma biz getirdik ve inşallah biz çıkaracağız. Onları mutlu etmek için elimizden geleni yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Kalecimiz Harun Tekin sözlerini şu şekilde sonlandırdı: “Her maç çok önemli. İnşallah son 3 maçı da kazanıp devreyi kapatmak istiyoruz.”


  
05.12.2018 16:00 Çarşamba #1

curas
AntuHaber: "Kabul Edilebilir Bir Durum Değil"

Mahcup olması gereken Harun değil ki zaten ‚ mahcup olması gereken Comolli .

Lakin Comolli´nin hiç mahcup bir hali yok bilakis fırsatını buldu mu pişkin pişkin ortaya çıkıyor .


  
05.12.2018 16:02 Çarşamba #2

SERKAN MERT
AntuHaber: "Kabul Edilebilir Bir Durum Değil"

Volkan penaltılarda rakibin dikkatini dağıtacağım diye kendisi penaltıya odaklanamıyordu.Yan toplarını geliştirir ise müthiş kaleci.Ama yan toplarda kaleciliğin yarısı..

Mesaj SERKAN MERT tarafından düzenlenmiştir...


  
05.12.2018 17:53 Çarşamba #3

MGrkn
AntuHaber: "Kabul Edilebilir Bir Durum Değil"


Mesajı Gönderen: SERKAN MERT:cLink:5118065

Volkan penaltılarda rakibin dikkatini dağıtacağım diye kendisi penaltıya odaklanamıyordu.Yan toplarını geliştirir ise müthiş kaleci.Ama yan toplarda kaleciliğin yarısı..

Mesaj SERKAN MERT tarafından düzenlenmiştir...Oyunda kuramıyor. Uzun oynadığı toplar orta çizgiyi zor geçiyor.


  
05.12.2018 19:24 Çarşamba #4

SERKAN MERT
AntuHaber: "Kabul Edilebilir Bir Durum Değil"


Mesajı Gönderen: MGrkn:cLink:5118213Oyunda kuramıyor. Uzun oynadığı toplar orta çizgiyi zor geçiyor.Eksik yönleri iyi yönlendirme ile geliştirebileceği özellikler aslında.Yeni kaleci antrenörü ile açıkları milumuma iner inşallah.

Mesaj SERKAN MERT tarafından düzenlenmiştir...


  
05.12.2018 23:14 Çarşamba #5

cahan
AntuHaber: "Kabul Edilebilir Bir Durum Değil"

Zamanla kendini geliştirir‚ ekiksiklerini tamamlar.
Harun´ a güveniyorum. İleride çok çok yi olacak.


  
05.12.2018 23:20 Çarşamba #6

Civa
AntuHaber: "Kabul Edilebilir Bir Durum Değil"

yan topları iyi volkanı gördük nonda´yla 6s´ye bir şampiyonluk hediye etti‚ gören de zanneder ki volkan buffon´du sanki yan toplarda‚ aha volkan budur:Mesaj Civa tarafından düzenlenmiştir...


  
05.12.2018 23:24 Çarşamba #7

Serdar2117
AntuHaber: "Kabul Edilebilir Bir Durum Değil"

29 yaşında kaleci için iyi olacak deniyor.Çizgi kalecisi.Çizgi dışına çıkmıyor.Bir tane yan top almıyor.Tamam iyi kaleci ama Volkan en azından kornerden‚yan toptan az gol yiyordu(Son yıllarda saçmalamasaydı).


  
05.12.2018 23:25 Çarşamba #8

FeneRealite
AntuHaber: "Kabul Edilebilir Bir Durum Değil"

Sevgili kardesim kasimpasanin 2. golunde niye cikmadin
biraz daha oyunun icinde ol
sezmelisin olacaklari
onun yani sira penaltiyi kurtardin
yediklerine gore kurtardiklarinbkat kat fazla
bu takimla kalende bu kadar pozisyon gormen de normal degil tabi
gun gectikce daha iyi oluyorsun bu goruluyor
basarilarinin devamini dilerim..


  
Paylaş 
Sayfa: [1].2