AntuHaber: Takımımız Kayseride
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: Takımımız Kayseride

Paylaş 
Sayfa: [1]
07.02.2019 19:53 Perşembe Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: Takımımız KayserideSpor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonunun 21. haftasında 8 Şubat Cuma günü deplasmanda İstikbal Mobilya Kayserispor ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz‚ maçın oynanacağı kente vardı.

Kafilede‚ Genel Sekreterimiz Sevil Zeynep Becanın yanı sıra Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mustafa Kemal Danabaş‚ Selahattin Baki ve Esra Nazlı Ercan da yer aldı.

Takımımız‚ hazırlıkların İstanbul etabını tamamladıktan sonra saat 15.00te Sabiha Gökçen Havalimanından kalkan özel uçakla Kayseriye hareket etti. Yaklaşık 1 saat 15 dakika süren hava yolculuğunun ardından maçın oynanacağı kente varan Kafilemiz‚ burada taraftarlarımız tarafından karşılandı. Ardından kamp yapacakları otele geçen Fenerbahçe Futbol Takımımız maç saatini beklemeye başladı.


  
Paylaş 
Sayfa: [1]