Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....28
08.02.2019 23:27 Cuma Konu Puanı: 0

_KoKoR_

Eyvallah Frey topçu değil‚ Ersun Hoca bugün hatalıydı‚ eyvallah.

Hakem kötü yönetir anlarız da‚bugün sahada bize düşmanlığı aşikar olan bir Hakem yönetimi vardı.

Sadece Soldado´nun pozisyonları değil‚ bize gösterdiği-Kayseri´ye kıyamadığı kartları‚ faulleri; her kararı maksatlıydı. İptal edilen golde de sırf VAR itiraz etti diye geçerli sayamadı.Ki bu bize bu sene yapılan kaçıncı katliam.

Bakıyorum Gs´ye karşı hakem hatası yapıldığında sosyal medya ayağa kalkıyor‚ medyadakiler başka bir şey konuş(a)mıyor‚ bizim Fenerli yorumcular bile baskıdan hakemleri yerin dibine sokuyor.

Biz neden böyle zayıf kalıyor‚ neden üç-beş cızırtı ile ileride bizi katletmeye gelecekleri cesaretlendiriyoruz?

Bu topraklarda bu sünepelikle başarılı olmak mümkün mü?

Tamam yönetimde iş yok da‚ taraftar çok mu iyi savunuyor Fenerbahçesini?

Mesaj _KoKoR_ tarafından düzenlenmiştir...

Mesaj _KoKoR_ tarafından düzenlenmiştir...

08.02.2019 23:29 Cuma #1

cubuklu_1907

3 cumle...

feto hala futbolda.
ali durust hala federasyonda.
fenerbahce bu ulkenin en cok dusmana sahip kulubu.

08.02.2019 23:39 Cuma #2

Young Zoran

Bizden kaynaklı nedenler:
1) Yönetim şu ana kadar bu konuda yeteri kadar sert olamadı.
2) Lobimiz yok.
3) Hepsi olmasa da medyaki bazı Fenerbahçeliler‚ tarafsız olmaya çalışırken saçmalıyor‚ suyunu çıkarıyor. 6s´de böyle durum yok.
4) Bizim taraftarın bir bölümünde "Hakemi de yenmelisin‚ ne oynadın ki hakeme laf ediyorsun" görüşü hakim. 6s veya BJK bu yok. En ufak hakem hatasında takımlarının performansına bakmıyor‚ yükleniyorlar.

Dış kaynaklı nedenler:
1) Yargıtay kararının hala açıklanmaması
2) Medyada 6s kadar etkin değiliz. Örnek vermek gerekirse; bu sayede 6s‚ 2005-06´da fakir edebiyatı‚ 2007-08´de 11 yerli futbolcu muhabbeti yapıp kendisini mazlum bizi zalim gösterebiliyor.

08.02.2019 23:40 Cuma #3

f1e9rh9a0t

Mesajı Gönderen: Young Zoran:cLink:5171803

4) Bizim taraftarın bir bölümünde "Hakemi de yenmelisin‚ ne oynadın ki hakeme laf ediyorsun" görüşü hakim. 6s veya BJK bu yok. En ufak hakem hatasında takımlarının performansına bakmıyor‚ yükleniyorlar.

08.02.2019 23:42 Cuma #4

SCORP

Kamuoyu oluşturacaksan önce Fenerbahçe´ye geldiğinin birinci yılında bir sportif direktörün görüşüyle Türk futbolunun yetiştirdiği en iyi box-to-box orta sahayı ve Fenerbahçe için yüreğini ortaya koyan adamı göndermeyeceksin‚ liseli medyasının gazına gelerek.

08.02.2019 23:42 Cuma #5

Serhathodja

Mesajı Gönderen: cubuklu_1907:cLink:5171756

3 cumle...

feto hala futbolda.

Harfiyen katılıyorum ayrıca hala aykut-aziz ile uğraşıyoruz kendi içimizde.Birlik olmalıyız.

Ve 31 martta seçimler var Kayseri küme düşürülmez.Lig tamamen belediye ligi.

08.02.2019 23:42 Cuma #6

SerdarG

Mesajı Gönderen: cubuklu_1907:cLink:5171756

3 cumle...

feto hala futbolda.

+1907

.

08.02.2019 23:43 Cuma #7

alpp

Ciddiye alınmak için başarı gerekir.

Başarılı ve güçlü değilseniz trabzonsporlular gibi kendiniz çalar kendiniz oynarsınız.

08.02.2019 23:45 Cuma #8

_KoKoR_

Mesajı Gönderen: Young Zoran:cLink:5171803

1) Yönetim şu ana kadar bu konuda yeteri kadar sert olamadı.
2) Lobimiz yok.
3) Hepsi olmasa da medyaki bazı Fenerbahçeliler‚ tarafsız olmaya çalışırken saçmalıyor‚ suyunu çıkarıyor. 6s´de böyle durum yok.

Dış kaynaklı nedenler:
1) Yargıtay kararının hala açıklanmaması
2) Medyada 6s kadar etkin değiliz. Örnek vermek gerekirse; bu sayede 6s‚ 2005-06´da fakir edebiyatı‚ 2007-08´de 11 yerli futbolcu muhabbeti yapıp kendisini mazlum bizi zalim gösterebiliyor.

Hocam hepsi isabetli tespitler‚katılıyorum. Ama Türkiye´de takımına en çok bağlı olan taraftar grubunun bu kadar etkisiz olmasını ben yine anlayamıyorum.

Sosyal medyada halen Gs´liler KULÜPLER BİRLİĞİ BİLDİRİSİNİN intikamı peşindeler. Stadyumda dahi bu konuda etkili bir protesto görmedim ben şimdiye kadar...

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....28