Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?

Paylaş 
Sayfa: 1....11.12.13.14.15.16.[17].18.19.20.21.22.23....27
05.05.2019 21:09 Pazar Konu Puanı: 0

s_de_souza

Burada bile 6s kamuoyu olusturmus. "Basaksehir hukumetin takimiymis da‚ Basaksehir olacagina 6s´in sampiyon olmasini tercih ederimmis‚ biz kendi isimize bakalimmis" falan 6s propagandasi yapan "Fenerli"ler vardi burada.

Bazi Fenerliler dahil herkes el birligiyle 6s´i sampiyon yapti bu sene. Stadinin adi fatih terim‚ baskani 6s kongre uyesi‚ taraftarlari 6s tribununden tasima olan 6s´in arka bahcesi Basaksehir bu sene 6s´a sampuanligi hediye etti‚ 2 sene sonra ikinci lige duser‚ kimsenin ipinde bile olmaz‚ ama 6s bu sene de istedigini aldi ve ligin Bayern Munich´i oldu.

Bundan 5-10 sene sonra etrafta gordukleri her iki formadan biri 6s oldugunda "oh‚ o sene yaptigimiz propagandayla hukumetin takimi Basaksehiri sampiyon yaptirmamistik" diye gurur duyarlar artik. Basaksehir de 2. Ligde mi olur amator kumede mi artik.

05.05.2019 21:10 Pazar #145

baku1907

Mesajı Gönderen: Asil Yaşayan:cLink:5216558

Birilerinin dur demesi gerekiyor artık yıllardır oynanan bu gs tiyatrosuna.

Bunlara karşı öyle beyefendilikle‚ nezaketle‚ klasik Ali Koç etik anlayışıyla filan yaklaşılmaz. Direkt anlaşılacak dilden konuşacaksın bu ülkede.

Bu yılı da böylece kaybettik. Fakat bundan sonra gs´nin yiyeceği ve bizim atacağımız her haksız gol‚ kırmızı kart‚ penaltı vs. benim için helaldir‚ nizamidir. Elimden geldiğince her yerde böyle yazacağım‚ bağıracağım. Haramzadeye karşı etik metik sökmez.

Bırakalım artık biz de enayi gibi objektif olmayı.

Ekici omuz attı diye kırmızı kart + 3 maç ceza verilmesine tepki koydum diye burada " az bile vermisler" diyenleri gördüm.

Bizim taraftarin belli bir kısmından hiç umudum yok adam olmaz bunlar.

Kulübün haklarını korumak yerine o niye oynadı‚ bu niye çıktı demekten daha çok keyif alıyorlar ne yazık ki.

Taraftar değil‚ her biri birer futbol profesörü.

Bunlarla baskı kurmak imkansız.
Gs gibi tek vücut olamayız biz. Zor dostum zor.

Mesaj baku1907 tarafından düzenlenmiştir...

05.05.2019 21:19 Pazar #146

levovic

Sümsük bir yönetimin olursa kamuoyu da oluşturamazsın.

Gördüğünüz gibi Bülent Yıldırım en koyu gs´liden daha gs´li gibi yönetti maçı.

Heriflerin güçlü bir fetö geleneği var. Derin devlet desteği var. Liseliler fındık fıstık adamlar değil‚ kolları uzun ve iş kendi çıkarlarına gelince sinsice davranıyorlar.

http://www.hurriyet.com.tr/cimbomu-kim-uefa-sampiyonu-yapti-10636276

http://www.patronlardunyasi.com/haber/Iste-Feneri-UEFA-ya-sikayet-eden-3-Galatasarayli/146400

Ebru Köksal‚ İlhan Helvacı‚ Lütfi Arıboğan

Bunlarla bir ara biraz Aziz Yıldırım başa çıkabilmişti ama onun da üstüne fetöyü saldılar.

Sevgi kelebeği Ali Koç daha iddiası yokken bile salladıkları lafların altında kalması ile bu mücadeleyi beceremeyeceğini belli etti.

Gözü kara biri gerekiyor. Ben de çok üzülüyorum diyen başkan değil.

05.05.2019 21:24 Pazar #147

erdemmfb

Adamlar lider olan teknik adamı gönderip şampiyon oluyorlar.hata yapmıyorlar nerdeyse. Bizim yorumculuar yalayicilik yaparken adamların yorumcuları ölümüne 6s yi savunuyor.
Bizim sözde efsane yorumcular güya objektif olacaklar diye fenerbahçeyi doğruyor.
Bu her alanda böyle.
Bizim hikayemiz 1989 sezonundan sonra bitti.
Ya o sezonu yakalariz tekrar ya da böyle kanserli gibi devam ederiz sonsuza dek.
Freyi transfer eden fenerbahceye ihanet etmiştir. Frey Sadec e bir örnek.
Frey gibi 15 20 tane daha frey var takimda.
Josikilar maldonadolar bilmem ne saçma sapan tipler.. yıllardır durum böyle .
Ali koç düzeltir dedik o daha da sıvadı maalesef.

05.05.2019 21:27 Pazar #148

ElEmperador

Hem guclu‚ hem de onceligi Fenerbahce olan baskan ve yonetim gerekli.
Medyaya‚ politikaya hakim olacak‚ ulke arka planini iyi bilecek ve degerlendirecek bir yonetim lazim.
Sirinlik‚ tevazu‚ pasiflik bu dunyada gecerli degil.
Ali Koc Macchiavelliyi tekrar okusun.
Rekabetin oldugu yerde‚ dostluk olmaz.
Vurup gececeksin.
Vuramiyorsan gideceksin.

05.05.2019 21:56 Pazar #149

Asil Yaşayan

Mesajı Gönderen: baku1907:cLink:5216561

Ekici omuz attı diye kırmızı kart + 3 maç ceza verilmesine tepki koydum diye burada " az bile vermisler" diyenleri gördüm.

Bizim taraftarin belli bir kısmından hiç umudum yok adam olmaz bunlar.

Kulübün haklarını korumak yerine o niye oynadı‚ bu niye çıktı demekten daha çok keyif alıyorlar ne yazık ki.

Taraftar değil‚ her biri birer futbol profesörü.

Bunlarla baskı kurmak imkansız.
Gs gibi tek vücut olamayız biz. Zor dostum zor.

Mesaj baku1907 tarafından düzenlenmiştir...

Ekici´nin kırmızı kartı olayında seninle konuşmuş idik‚ sanırım biraz da bundan dem vurarak yazmış olabilirsin. Az bile vermişler dememiştim gerçi o başkasının sözüdür.

Yine söylüyorum‚ objektif bakarsan o hareketi hangi takımdan oyuncu yaparsa yapsın kırmızı kart. Fakat bundan sonra benim için öyle değil. Objektiflik bitmiştir artık.

O zaman da söylemiştim gene tekrarlayayım‚ tamam günümüzde internet‚ sosyal medya filan önemli ama bu işin ana noktası yönetimin masaya yumruğu indirip ağırlığını koyabilecek nitelikte olmasında. Bizimkiler hem sertleşecek‚ ondan da ziyade gerekirse "ince ince" çalışacaklar bazı şeyler için. Bu ülkede işler böyle yürüyor.

Hem yönetim hem taraftar birlikte tek yumruk olmalı ki bu gidişatı kırabilelim. Yoksa adamların kupalarını sayar‚ "x de başaramadı y gelsin"ciliğe devam ederiz anca.

05.05.2019 21:57 Pazar #150

_KoKoR_

Arkadaşlar; dediklerinizin hepsi isabetli tespitler‚ katılıyorum.

Ama halen bunları devirmenin tek yolunun iyi kadro kurmaktan geçtiğini düşünen arkadaşlar var‚ buna pek katılamıyorum.

Bizim 2006´daki kadromuz onlardan çok daha iyiydi‚ onları 4´leyen takımın elinden çalındı şampiyonluk...

Bunlarla yine bunların yöntemiyle uğraşmak‚ her alanda daha çok gümbürtü çıkartmak lazım bence öncelikle.

05.05.2019 21:59 Pazar #151

Young Zoran

Mesajı Gönderen: _KoKoR_:cLink:5216599

Arkadaşlar; dediklerinizin hepsi isabetli tespitler‚ katılıyorum.

Ama halen bunları devirmenin tek yolunun iyi kadro kurmaktan geçtiğini düşünen arkadaşlar var‚ buna pek katılamıyorum.

Bizim 2006´daki kadromuz onlardan çok daha iyiydi‚ onları 4´leyen takımın elinden çalındı şampiyonluk...

Bunlarla yine bunların yöntemiyle uğraşmak‚ her alanda daha çok gümbürtü çıkartmak lazım bence öncelikle.

Aynen öyle. Burası Premier Lig veya La Liga değil.

05.05.2019 22:11 Pazar #152

erdemmfb

Mesajı Gönderen: bilgin1907:cLink:5216488

Benim tahminime gore tamamen siyasetin içine dalıp ordan lobi yapmaya calısıyoruz.
Fakat siyasiler her zaman gecicidir.Bu yuzden siyasetçileri yoneten bir lobimiz olması lazım.
Galatasaray surekli olarak siyaseti ve siyasileri yonetenlerle aynı taraf olacak sekilde liobicilik yapıyor.
Gun geliyor fetocu‚ gun geliyor chp ci ‚gun geliyor akp ci ‚oluyor bunlar gerekirse hadep çi bile olurlar.

Siyasetcilerle değil siyasetcileri yonetenlerle beraber olursan saglam lobin olur.

Ama buda bize uymaz biz BUKELEMUN değiliz.
Biz FENERBAHCE ´yiz
Biz ATATÜRK´ün Askerleriyiz
Yani CUMHURİYET´in bekcisiyiz.

NOKTO.....

Mesaj bilgin1907 tarafından düzenlenmiştir...

Ya iyi güzel de freyleri josiko maldonadolari kim aldı. Bunlar gibi 100 tane oyuncu sayarım şimdi bizim takıma alınan.
Bütün medya bütün siyaset dünya arkamızda olsa bu oyuncularla ne yapılabilir ki.
Adamlar pas atamıyor 3 metre ötedeki adama.

Paylaş 
Sayfa: 1....11.12.13.14.15.16.[17].18.19.20.21.22.23....27