Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?

Paylaş 
Sayfa: 1....14.15.16.17.18.19.[20].21.22.23.24.25.26....28
07.05.2019 12:11 Salı Konu Puanı: 0

javert

Bu ülkeden iğrenmek için Gs nin şampiyonluklarına bakmak yeterlidir. Ben baktıkça bu ülkeden‚ insanından‚ basınından‚ devletinden‚ herşeyinden nefret ediyorum mesela. Her baktığımda bu etki oluyor bana. Yeryüzünde böyle bir ülke daha yok‚ arıyorum ama bulamıyorum malesef.

Mesaj javert tarafından düzenlenmiştir...

07.05.2019 18:17 Salı #172

yesilyol35

benim anlamadığım bir konu var ve hala gündeme bile gelmedi ve bu gün pfdk sevkleri açıklandı ve bu konuda cincan sevk bile olmamış

bütün stadın merdiven boşlukları dolu. talimatlara aykırı olarak beceke maçında merdiven boşlukları dolu. ama pfdk sevk bile etmemiş. yesinler sevkini. sevk istemiyoruz ama hiç mi bir yorumcu bunu dile getirmez ya. özellikle stadyumda kendini çok bilmiş zanneden ersin düzen ve tayfası. yani hiçmi bir yorumcu bunu dile getirmez ya. herşey FENERBAHÇE olunca mı dile gelir ya da konuşulur. antu lütfen bu merdiven olayını kamuoyunun gözüne soralım.

08.05.2019 07:57 Çarşamba #173

baku1907

Mesajı Gönderen: yesilyol35:cLink:5217086

benim anlamadığım bir konu var ve hala gündeme bile gelmedi ve bu gün pfdk sevkleri açıklandı ve bu konuda cincan sevk bile olmamış

bütün stadın merdiven boşlukları dolu. talimatlara aykırı olarak beceke maçında merdiven boşlukları dolu. ama pfdk sevk bile etmemiş. yesinler sevkini. sevk istemiyoruz ama hiç mi bir yorumcu bunu dile getirmez ya. özellikle stadyumda kendini çok bilmiş zanneden ersin düzen ve tayfası. yani hiçmi bir yorumcu bunu dile getirmez ya. herşey FENERBAHÇE olunca mı dile gelir ya da konuşulur. antu lütfen bu merdiven olayını kamuoyunun gözüne soralım.

Ali Dürüst perde arkasından TFF´yi yönetiyor. Hiç sevkedilir mi gs PFDK´ya !!!

Adam zaten açık açık söyledi. Gs´ye hizmet etmek için oradayım diye.

08.05.2019 09:26 Çarşamba #174

s_de_souza

Mesajı Gönderen: baku1907:cLink:5217130

Ali Dürüst perde arkasından TFF´yi yönetiyor. Hiç sevkedilir mi gs PFDK´ya !!!

Adam zaten açık açık söyledi. Gs´ye hizmet etmek için oradayım diye.

Ah Nihat Ozdemir ah!

Tek sahipsiz kulup biziz galiba.

08.05.2019 16:24 Çarşamba #175

hugger mugger

Medya´da da çok zayıf kalıyoruz. Fenerbahçe´nin hakkını koruyacak "aklı başında" insanların sayısının artması gerekiyor. Bizim hakkı en çok savunanlarsa tam tersine Emre Bol gibi‚ Ercanlar gibi antipatik abidik gubidik adamlar. Onları da ciddiye alan yok. Kamuoyu oluşmuyor tabi o zaman hiçbir konuda.

11.05.2019 18:28 Cumartesi #176

_KoKoR_

Mesajı Gönderen: _KoKoR_:cLink:5216557

(bkz: Bugünkü Gs-Bjk maçı.)

(Bir daha bkz:Bugünkü Rize-Gs maçı)

11.05.2019 18:36 Cumartesi #177

eRDiL

gsli basın mensupları genelde kendi takımları için çalışırken bizimkiler genelde kendi kulubunu gömmeye çalışıyor..

11.05.2019 18:38 Cumartesi #178

erdemmfb

Mesajı Gönderen: eRDiL:cLink:5218035

gsli basın mensupları genelde kendi takımları için çalışırken bizimkiler genelde kendi kulubunu gömmeye çalışıyor..

rıdvan efendi hala onyekuro pozisyonunda net degilim diyor. alın işte fenerbahce efsanesinin yorumu..
ulan rizeli ayagını oyle bi hamle ile topa salladıkı onyakura temas etse ayagı kırılırdı. buna penaltı verenler futbola ihanet etti. hele o kırmızı kart inanılır gibi değil

11.05.2019 23:08 Cumartesi #179

baku1907

Şunların kazandığı gibi bir maç kazansak senelerce konuşulurdu.

Ama bunların Rize maçı çok değil Salı günü zihinlerden silinir.

Trabzon ve Kayseri maçları da benzerdi halbuki.

Unutuldu bile.

Basında Fenerbahçeli olarak gezen hainlerin hepsini kovdurmamız lazım.

En büyük engel onlar bize.

(Basta Demirkol ve Rıdvan)

Paylaş 
Sayfa: 1....14.15.16.17.18.19.[20].21.22.23.24.25.26....28