Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?

Paylaş 
Sayfa: 1....15.16.17.18.19.20.[21].22.23.24.25.26.27....28
13.05.2019 03:06 Pazartesi Konu Puanı: 0

karaccili

adamlar bu akşamdan başladı algı kasmaya. "başakşehir başkanı konuştu bizi doğrayacaklar‚ şampiyonluğumuzu çalacaklar" algısı kasmaya.

ulan merak ettim adam ne demiş diye açıklamasını buldum izledim. -mhk ve tff‚ 6s maçında en iyi hakem kadrosunu atamak zorundadır demiş. adamın dediğine bak 6slilerin yaptığına bak.

ben böyle yüzsüz herifler görmedim.

13.05.2019 03:11 Pazartesi #181

axe1907_Fb

bakın şimdi ... gs klubu genek kurulunda her şey çok guzel olacak diye . tezaruat yapıyor
ama rte denilen şahıs ağzını açıp tek kelime etmiyor.

ama bizim stadda her şey çok guzel olacak pankartı acilinca. anında bize saldırıya geçiyor

rte Fenberbahce li filan değil

kemal belgin ne kadar Fenerbahceliyse rte e de o kadar Fenerbahceli .

kısaca adamalrın arkasında devlet ve ustu güçler var

o liseyi kapatmadıköa ki o lise (fetocu ve dış istihbarat yuvasıdır(.. baş etmemiz imkansız

13.05.2019 03:35 Pazartesi #182

surlarprensi

Düşün tarafsız güya ermal nasıl bl.w j.p yapıyor 6s ye‚birde bizim yorumcumuz yağcıoğlu ´na bak. Mesele ortada

13.05.2019 09:52 Pazartesi #183

s_de_souza

Az once ekşide "galatasaray" basligina baktim. İki uc rakip takim taraftari elestirisinden sonra belli ki bir yerlerde organize olup birbirine benzer sloganvari cumlelerle basligi resmen ele gecirmisler. Sayfalarca geri gittim‚ bir tane gs aleyhine yorum yok. Skandal bir maclarindan sonra bile. Biz gsin yerinde olsak simdi o sayfada Fener aleyhine yorumlardan‚ kufurlerden baska birsey olmazdi.

Adamlar yemiyor‚ icmiyor‚ algi yonetimi yapiyor.

Biz onlar kadar Fenerbahcemize sahip cikmiyoruz‚ organize olmuyoruz.

Bir tane tartismasiz ve aktif lider tribun grubu olmak zorunda.

13.05.2019 10:01 Pazartesi #184

baku1907

Mesajı Gönderen: s_de_souza:cLink:5220220

Az once ekşide "galatasaray" basligina baktim. İki uc rakip takim taraftari elestirisinden sonra belli ki bir yerlerde organize olup birbirine benzer sloganvari cumlelerle basligi resmen ele gecirmisler. Sayfalarca geri gittim‚ bir tane gs aleyhine yorum yok. Skandal bir maclarindan sonra bile. Biz gsin yerinde olsak simdi o sayfada Fener aleyhine yorumlardan‚ kufurlerden baska birsey olmazdi.

Adamlar yemiyor‚ icmiyor‚ algi yonetimi yapiyor.

Biz onlar kadar Fenerbahcemize sahip cikmiyoruz‚ organize olmuyoruz.

Bir tane tartismasiz ve aktif lider tribun grubu olmak zorunda.

Whatsapp grubunda organize olup‚ topluca saldırıyorlar her yere.
Bu yüzden hiç bir spor programında aleyhlerine yorum yapılmıyor.
Her yere doluşuyorlar 2 dakikada.

Ayrıca;

Spor yazarları da kulübüne sadık.
Her şartta takımını savunuyor.

Dün Ayı Gökmen "Bu olayda Gs´nin ne suçu var kardeşim‚ hakem kötü ise biz ne yapalım." diyor arsızca.

Evren Turhan " ağlamayın" diye twitt atıyor.

Fenerbahçeli(!) olarak bilindiği düşünülen Rıdvan‚ İlker‚ M.Demirkol‚ Kemal Belgin gibi yalaka ve leş yorumcuları da hesaba katınca hepten kolumuz kanadımız kırık spor basınında.

Basında Fenerbahçeli(!) olarak bilinen kim varsa topluca tasfiye edilmeden (Abdülkerim hariç) bu düzen değişmez.

Mesaj baku1907 tarafından düzenlenmiştir...

13.05.2019 10:47 Pazartesi #185

CTS1907

Whatsapp grubunda organize olup‚ topluca saldırıyorlar her yere.
Bu yüzden hiç bir spor programında aleyhlerine yorum yapılmıyor.
Her yere doluşuyorlar 2 dakikada.

Ayrıca;

Spor yazarları da kulübüne sadık.
Her şartta takımını savunuyor.

Dün Ayı Gökmen "Bu olayda Gs´nin ne suçu var kardeşim‚ hakem kötü ise biz ne yapalım." diyor arsızca.

Evren Turhan " ağlamayın" diye twitt atıyor.

Fenerbahçeli(!) olarak bilindiği düşünülen Rıdvan‚ İlker‚ M.Demirkol‚ Kemal Belgin gibi yalaka ve leş yorumcuları da hesaba katınca hepten kolumuz kanadımız kırık spor basınında.

Basında Fenerbahçeli(!) olarak bilinen kim varsa topluca tasfiye edilmeden (Abdülkerim hariç) bu düzen değişmez.

Meseleyi esas özetleyen bu durum. Bir çok forumda taraftar olarak o kadar organizeler ki karşıt görüş belirtecekler de belirtilemiyor yada arada kaynıyor. Bu konuda bizim deorganize olmalı.

13.05.2019 11:23 Pazartesi #186

s_de_souza

Bugun etrafimdaki bir Fenerli de basaksehir olacagina 6s´i sampiyon yapsinlar diyo. Yok basaksehir sampiyon olursa taraftari yokmus‚ kim kutlayacakmis‚ Erdoganin proje takimiymis‚ Katarlilara satilacakmis vs vs. 6s yillardir fetonun‚ hukumetin proje takimi‚ hukumetin medyasinda surekli kollaniyor falan bunlari hic gormuyorlar.

Fener Bursayla sampiyonluga giderken hicbir 6slidan boyle bisey duymamistim. Direk hukumetten bakanlar makanlar Bursanin sampiyonlugu icin demecler verirken‚ Fener aleyhinde propagandalar falan yapilirken hem de...

Bizim taraftarimiz bile 6s lobisinin algi yonetimi tuzagina dusuyorsa birakalim biz bu isi‚ 6s her sene sampiyon olsun.

İslerine gelince hukumete yanlasinlar‚ islerine gelince fetoye‚ islerine gelince muhalif gibi takilsinlar‚ bizim bir kisim keriz taraftarimiz bile bu numaralari hep yer.

Mesaj s_de_souza tarafından düzenlenmiştir...

13.05.2019 13:54 Pazartesi #187

s_de_souza

La yok mu ekşide yazan bir Allah kulu? Galatasaray basliginin altinda sikeden bahseden mesajlar ard arda gelen 6sli mesajlariyla bastirilmis. Bari yillar sonra 6s basligini okuyanlar bu yapilanlarla ilgili bilgi sahibi olsun‚ yazin biseyler...

Mesaj s_de_souza tarafından düzenlenmiştir...

16.05.2019 00:19 Perşembe #188

_KoKoR_

Bakın arkadaşlar; Dünya Futbol Tarihi´nin en saçma penaltısını temize çıkarmak için adamlar nasıl çırpınıyor:

https://eksisozluk.com/emrenin-bacaginin-kirildigi-pozisyonun-yeni-acisi--6038726?p=1

Bu başlığa 40 küsür sayfa entry girilmiş‚ yani tartışmalı (!) hale getirilmiş...

Aynı penaltı bize çalınsa‚ bırak savunmayı; utancımızdan kendi şampiyonluğumuza kendimiz gölge düşürürdük.

Bir adamlardaki algı yönetimine bakın; bir de bizdeki naifliğe‚ hatta saftirikliğe...

Paylaş 
Sayfa: 1....15.16.17.18.19.20.[21].22.23.24.25.26.27....28