Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?

Paylaş 
Sayfa: 1....16.17.18.19.20.21.[22].23.24.25.26.27.28
16.05.2019 00:23 Perşembe Konu Puanı: 0

serdar özlük

Mesajı Gönderen: _KoKoR_:cLink:5221714

Bakın arkadaşlar; Dünya Futbol Tarihi´nin en saçma penaltısını temize çıkarmak için adamlar nasıl çırpınıyor:

https://eksisozluk.com/emrenin-bacaginin-kirildigi-pozisyonun-yeni-acisi--6038726?p=1

Bu başlığa 40 küsür sayfa entry girilmiş‚ yani tartışmalı (!) hale getirilmiş...

Aynı penaltı bize çalınsa‚ bırak savunmayı; utancımızdan kendi şampiyonluğumuza kendimiz gölge düşürürdük.

Bir adamlardaki algı yönetimine bakın; bir de bizdeki naifliğe‚ hatta saftirikliğe...

o açıdan bir daha baktım yine kırmızı ile alakası yok .yüzsüzlük genlere işlemiş...

16.05.2019 00:25 Perşembe #190

_KoKoR_

Mesajı Gönderen: serdar özlük:cLink:5221717

o açıdan bir daha baktım yine kırmızı ile alakası yok .yüzsüzlük genlere işlemiş...

Abi ne açısı Allahasen‚ Dünya Tarihinde eşi-benzeri yok bu penaltının...

16.05.2019 00:32 Perşembe #191

M.TOKHAN

oluşturamazsın ..son 25 yıldır medya ellerinde! lige bakın..antrenörlerin çoğu eski gs oyuncusu...hakemlerin çoğu gs li...mhk başkanları gs li! ‚ kulüplerin çoğu gs sempatizanı ve FB düşmanı!...bu düzeni değiştirmek çok zor.tek yol saha içinde çok güçlü olmak ve hakemi de yeenebilecek kadrolara sahip olmak! yoksa saha dışı gs lobisini yıkamayız...mason locasının arkasında olduğu bir oluşumu yıkamayız!

16.05.2019 00:32 Perşembe #192

serdar özlük

Mesajı Gönderen: _KoKoR_:cLink:5221718

Abi ne açısı Allahasen‚ Dünya Tarihinde eşi-benzeri yok bu penaltının...

penaltı zaten beleşoğlu beleş.emre akbaba´nın ayağının kırıldığı pozisyonu yeni açıyla gösterme yüzsüzlüğünü de yapmışlar...hayır adam gibi hakem yanlış karar verdi lehimize deseler gam yemem...ömrümde gördüğüm en yüzsüz topluluk!

16.05.2019 00:35 Perşembe #193

_KoKoR_

Mesajı Gönderen: serdar özlük:cLink:5221723

penaltı zaten beleşoğlu beleş.emre akbaba´nın ayağının kırıldığı pozisyonu yeni açıyla gösterme yüzsüzlüğünü de yapmışlar...hayır adam gibi hakem yanlış karar verdi lehimize deseler gam yemem...ömrümde gördüğüm en yüzsüz topluluk!

Dünya Tarihinde eşi benzeri yok bu KIRMIZI KARTIN diyecektim orada...

Adamların o kadar saçma işi var ki; karıştırıyoruz artık...

16.05.2019 01:15 Perşembe #194

unifb1986

"mağdur edebiyatı" 6s ve ülkeyi yönetenlerin yaptığı tek şey ve bunda da oldukça başarılılar kendilerini her seferde mağdur gösterip hak yemeyi çok iyi biliyorlar

biz hiç bir zaman yapmadık yapamadık bunu yapamayız da çünkü bizim becereceğimiz bir iş değil

16.05.2019 09:55 Perşembe #195

baku1907

Bu gs maçlarındaki 2 şer penaltı + rakiplere çıkan kırmızı kartlar bize olsa ulkede infial olmuştu.

Pankartlar‚ ortak basın açıklamaları‚ basında her yerde hedef olmuştuk.

Bunların sıradan bir spor kulübü olduğunu düşünmüyorum ben.

Bir oluşum var ortada.

20.05.2019 01:46 Pazartesi #196

_KoKoR_

Şu an TRT SPOR´u izliyorum:

Gs´liler yendikleri maçtan sonra‚ şampiyon oldukları gün‚ twitter´dan "Neden Marcao´nun penaltı pozisyonunu göstermiyorsunuz!!" diye o kadar gümbürtü koparmışlar ki‚ spiker bile ´illallah´ çekti...

Bunlarla‚ bunların algılarıyla baş etmeden işimiz çok çok zor beyler...

20.05.2019 02:06 Pazartesi #197

erdemmfb

Mesajı Gönderen: _KoKoR_:cLink:5223183

Şu an TRT SPOR´u izliyorum:

Gs´liler yendikleri maçtan sonra‚ şampiyon oldukları gün‚ twitter´dan "Neden Marcao´nun penaltı pozisyonunu göstermiyorsunuz!!" diye o kadar gümbürtü koparmışlar ki‚ spiker bile ´illallah´ çekti...

Bunlarla‚ bunların algılarıyla baş etmeden işimiz çok çok zor beyler...

Klubün gizli bir sosyal medya orgutlenmesi de yapması lazım.
Bizim taraftarlar duyarsız. Klubunu çok seviyor hepsi o.
Klube her alanda yüzde yüz nasıl katkı verebiliriz anlayışı yok.

Paylaş 
Sayfa: 1....16.17.18.19.20.21.[22].23.24.25.26.27.28