Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?

Paylaş 
Sayfa: 1....16.17.18.19.20.21.22.23.[24].25.26.27.28
01.06.2019 01:43 Cumartesi Konu Puanı: 0

murat ulusar

Mesajı Gönderen: s_de_souza:cLink:5206762

6s; lisesi‚ universitesi‚ mezun ettigi burokrat‚ siyasetci‚ yargi mensubu‚ basin calisani vs ile her iktidar doneminde Turkiyede iztedigini elde eden bir paralel devlet yapilanmasidir.

Kendisi gibi masonik yapilanmaya sahip olan Feto ile de onlarca yil isbirligi yapmistir.

01.06.2019 01:45 Cumartesi #208

murat ulusar

Mesajı Gönderen: axe1907_Fb:cLink:5216298

bu arada bizde 80 e kadar lobinin allhı bizdeydi (malatyadan mı kayseriden mı ne transferler yetişşin diye jetler kalkardı.. tektik.. 80 darbesi ülkeye ve Fenerbahce ye vurulmuş en büyük darbedir.. 80 darbesi ile bilrlite gs soz sahibi olmaya basladı tr de .. 90 ların basında bjk seri yapmişti seba donemi ozaman seba mit baskanıydı onun ekmeyini yesi bjk sonra 90 gs gene ele aldı ipleri lobisi sayesinde. (ulusoy agarli ve fetullahla brilkteiyice büyüdüler .. kanser gibi her yere girdiler. biz basedemedik . gs nin bı baskanı vardı " zamanında basarı için her yol munbah demişti" . işte onlar bu sekilde bu noktaya geldiler. biz ise degişen zaman ayak uyduramadık sisteme uymadık ve sistem bizi yok etti 3 temmuz da sistemin içinde olaydık ne 06 da sampiynluk kaybederdik
ne 3 temmuz olurdu ne o kursun sıkılırdı...

bizim lobimiz yok cunku biz degişen düzene ayakl uyduramadık

tarafımız olmadı için bertaraf olduk

01.06.2019 01:46 Cumartesi #209

murat ulusar

Mesajı Gönderen: s_de_souza:cLink:5216317

Cunku memleketin savcisini‚ hakimini‚ gazetecisini‚ ust duzey burokratini yetistiren bir lisemiz ve universitemiz yok ve su anda ulkeyi yoneten ts mafyasi bizden nefret ediyor.

01.06.2019 01:53 Cumartesi #210

Serhathodja

Gs nin arkasında kamuoyu yok ki . Medya ‚siyaset ve derin tipler var. Türkiye´de milleti takan mı var?

01.06.2019 02:16 Cumartesi #211

DenizEr

Mesajı Gönderen: surlarprensi:cLink:5223216

çok basit lobiciler başakşehir kollanıyor satılacak diye ortalığı 2 senedir mimledi alttan başka işler süpürdüler herkesi inandırdılar.sonuç aynı.
asıl acı olan iğneler hakemler tff mhk ile şampiyonluk almalarına rağmen ‚ üstüne kahramanlık lafları 17 ye 1 herkese rağmen vs vs zırvaları

medya‚ hakemler‚ vs anliyorum ama 8JK‚ TS ve diger kulupler bunlara neden bu kadar sessiz kaliyor iste onu hic bi zaman anlayamadim... bu kadar mi mutlular surekli dutulmekten ????

01.06.2019 16:12 Cumartesi #212

Franky

Cevap çok basit aslında. Yarışın içinde değiliz.
Yarışın içinde olalım ve sonra görün bakalım sosyal medya baskımızı. Mesela ben yenildiğimiz maçlardan sonra bırakın sosyal medyada takılmayı tv bile açmıyorum. Direkt netfilixe dalıp dizi izliyorum.

02.06.2019 01:00 Pazar #213

_KoKoR_

Mesajı Gönderen: Franky:cLink:5230249

Cevap çok basit aslında. Yarışın içinde değiliz.
Yarışın içinde olalım ve sonra görün bakalım sosyal medya baskımızı. Mesela ben yenildiğimiz maçlardan sonra bırakın sosyal medyada takılmayı tv bile açmıyorum. Direkt netfilixe dalıp dizi izliyorum.

Yarışın içinde olduğumuz senelerde de algı yönetiminin yine başkalarında olduğunu‚ haklı olduğumuz konularda dahi sesimizi duyuramadığımızı‚ elimizden masabaşında kupaların çalındığını görmedik mi?

02.06.2019 03:21 Pazar #214

Mehmet_Ozen

GS´nin bu lobicilik oyunlarının başlaması ile İnan Kıraç denen adamın adını duyurmaya başlaması aynı döneme denk gelir.

Bu İnan Kıraç denen adam ortalıkta olduğu sürece bunların lobisi bitmez.

02.06.2019 03:25 Pazar #215

axe1907_Fb

Mesajı Gönderen: Mehmet_Ozen:cLink:5230411

GS´nin bu lobicilik oyunlarının başlaması ile İnan Kıraç denen adamın adını duyurmaya başlaması aynı döneme denk gelir.

Bu İnan Kıraç denen adam ortalıkta olduğu sürece bunların lobisi bitmez.

bu inan kirac koclarin damadi.koclarin derin gucleele irtibatini saglayan kisi ‚

Paylaş 
Sayfa: 1....16.17.18.19.20.21.22.23.[24].25.26.27.28