Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?

Paylaş 
Sayfa: 1....15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.[25].26.27
02.06.2019 03:36 Pazar Konu Puanı: 0

Mehmet_Ozen

Mesajı Gönderen: axe1907_Fb:cLink:5230414

bu inan kirac koclarin damadi.koclarin derin gucleele irtibatini saglayan kisi ‚

Biliyorsun hocam zamanında bunlar 14 yıldır şampiyon olamıyordu. O zaman lobi falan yoktu bunlarda. 1987 yılında Ergün Gürsoy‚ şampiyonluk için çekiştiği beşiktaşın rakibine kazanmaları halinde bir araba markası dağıtma sözü verdi.

İnan Kıraç 1980 yılında TOFAŞ grubunda başkan yardımcısı olmuş. 1987 yılında ise Koç holding otomotiv şirketleri başkanı olmuş.

Bilin bakalım Ergün Gürsoy hangi otomobil markasını dağıtma sözü verdi?

https://www.haberturk.com/inan-kirac-kimdir-kac-yasinda-nerelidir-inan-kirac-dolandirildi-mi-2382787

1987 - 1993 Koç Holding A.Ş. İdare Komitesi Üyesi‚ Otomotiv Şirketleri Başkanı
1980 1987 Koç Holding A.Ş. Başkan Yardımcısı‚ Tofaş Grubu

http://www.milliyet.com.tr/malatyaspor-un-eski-baskanindan-26---1787422-skorerhaber/

03.06.2019 12:35 Pazartesi #217

surlarprensi

Mesajı Gönderen: DenizEr:cLink:5230186

medya‚ hakemler‚ vs anliyorum ama 8JK‚ TS ve diger kulupler bunlara neden bu kadar sessiz kaliyor iste onu hic bi zaman anlayamadim... bu kadar mi mutlular surekli dutulmekten ????

adamları!!! sahada silktiler maç sonu gık demediler.

06.09.2019 12:01 Cuma #218

_KoKoR_

Bu sene Fenerbahçemizin gümbür gümbür geldiğini ve normal yollardan şampiyon olamayacaklarını -en son ne zaman haklarıyla şampiyon oldular‚onu da hatırlamıyorum- anlayan Gs klikleri‚ yine düğmeye basmış görünüyor.

Fatih Terim´e ceza verilsin-verilmesin‚ bir Teknik Direktörün kenarda veya tribünde olması çok da önemli değil bence. Ama 19.05 saati üzerinden Gs´nin Mağdur(!) kılıfına bürünmesine sessiz kalırsak‚bunu ifşa edemezsek; bu oyunun bir figüranı da biz oluruz.

Çok uzaklara gitmeye gerek yok; geçen sezon da Gs´nin bir cezası‚ Şampiyonlar Ligi maçından 1 gün öncesi açıklandı diye ortalığı ayağa kaldırdılar‚ sezon boyunca olanları biliyoruz.

Gs bu sezon büyük yatırımlar yaptı‚ şampiyon olamazlarsa ekonomik açıdan o eski şapşal dönemlerine dönecekler. Bunu da‚ Fatih Terim´in teknik adamlığının %10´unun taktik‚ %90´ının gaz ve hırs olduğunu biliyor; ona göre yine tezgahlarını kuruyorlar.

Gs´nin ne yaptığını biliyoruz.

Peki biz ne yapacağız şimdi‚ asıl önemli olan bu.

06.09.2019 12:24 Cuma #219

baku1907

Öyle yüzsüzler ki;

Kayseri 3 tane kırmızı kart görmüş 8 kişi bırakılmış;
8 dk uzatma verilmesine rağmen 90+9 da "ofsayt" golü ile 3-2 maç kazanmışlar.

Bu maçtan sonra TFF´ye saldırıp‚ yine mağduru oynadılar.

Ilerideki maclara yatırım yaptılar yine.

Bu kadar sinsi olunur.
Ötesi yok.

Mesaj baku1907 tarafından düzenlenmiştir...

06.09.2019 13:51 Cuma #220

energeticsloth

Antu´da bile 6-7 konu var son sayfada. Antipatide tarihi bi zirve yaşıyo resmen adamlar şu an.

Ama şu gündem işine en azından antudan başlasak diyorum?
Hadi 1-2 konu neyse de 6-7 biraz fazla değil mi?

06.09.2019 13:56 Cuma #221

_KoKoR_

Mesajı Gönderen: energeticsloth:cLink:5263327

Antu´da bile 6-7 konu var son sayfada. Antipatide tarihi bi zirve yaşıyo resmen adamlar şu an.

Ama şu gündem işine en azından antudan başlasak diyorum?
Hadi 1-2 konu neyse de 6-7 biraz fazla değil mi?

1-Antipatide tarihi zirve falan yok; görsel ve yazılı medyada halen onların borularının öttüğünün farkında değilsiniz sanırım.

2-Bırakın 6-7 konuyu‚ sezon sonuna kadar forumda Gs tezgahları konuşulsa yeridir‚ 3-5-2´den‚ teknik-taktikten çok çok daha önemli bir konu.

3-Dikkat ederseniz; benim açtığım konu‚ son olaylar üzerine açılmış değil. Aylar önce yine Gs´nin kamuoyunu ele geçirme üzerine açmıştım‚ günlük değil yüzyıllık konu bu aslında.

Saygılar...

06.09.2019 14:07 Cuma #222

energeticsloth

Mesajı Gönderen: _KoKoR_:cLink:5263328

1-Antipatide tarihi zirve falan yok; görsel ve yazılı medyada halen onların borularının öttüğünün farkında değilsiniz sanırım.

2-Bırakın 6-7 konuyu‚ sezon sonuna kadar forumda Gs tezgahları konuşulsa yeridir‚ 3-5-2´den‚ teknik-taktikten çok çok daha önemli bir konu.

3-Dikkat ederseniz; benim açtığım konu‚ son olaylar üzerine açılmış değil. Aylar önce yine Gs´nin kamuoyunu ele geçirme üzerine açmıştım‚ günlük değil yüzyıllık konu bu aslında.

Saygılar...

Farklı fikirde olduğumuz bi durum yok zaten ama hakkaten midem bulanıyor. Öyle böyle şerefsizlik yapmıyolar çünkü.
Antu´ya da genelde eşimle dostumla konuşamadığım(ilgili olmadıkları için) şeyleri yazmaya geliyorum. Hele de takım toparlanmış rüzgarı arkaya almışken burda iki çift teknik taktik konuşmak cidden keyif veriyor.
Spor medyası sıfır zaten‚ izlemeyi komple bıraktım. Günde 2-3 defa twitter´a giriyorum onda da illa feed´e düşüyor pislikleri.

O yüzden dedim son sayfada bu kadar çok başlık olmasa mı acaba diye. Derdimi anlatabilmişimdir umarım. Sinirlenmek çok yoruyo artık :/

Öyle diyorum da ben de dayanamayıp bi başlığa yazmıştım bu arada. İnsan tutamıyo kendini. Adam gibi savcılar olsa bunların topunu halkı kin ve nefrete düşürmekten yargılar ama nerde

06.09.2019 14:22 Cuma #223

İngenjor

o derin gizli örgüt çökertilmelidir. Türk futbolunun geleceği buna bağlıdır.

06.09.2019 14:25 Cuma #224

pasa_eren

artık herkes farkında kamuoyu falan oluşturamıyorlar sadece huzur bozan‚ şımarık‚ ağlak fetocular olarak görülüyorlar bence. benim hoşuma gitmeye başladı bunların oyunları. 19:05 olayı falan hepsi tiyatro bunu görüyor biraz beyni olan. böylece tiksinçlikleri ortaya çıkmaya başladı. antipatik fethullahçı o..... çocukları.

Paylaş 
Sayfa: 1....15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.[25].26.27