Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.[9]
11.02.2019 17:33 Pazartesi Konu Puanı: 0

bluebird
Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?

kesinlikle tamamen dogru. savas o gun bitti. o gun o savasi birakmadan devam edecektik.Mesajı Gönderen: pesic67:cLink:5174142Bak çok somut bir örnek verecem;

ALİ ŞEN;

Haluk Ulusoy federasyon başkanıyken takımı sahadan çekti mi çekmedi mi?..

Bunu üzerine TFF bizi hükmen mağlup edip 1 sene kupadan men cezası verince Ali ŞEN savaşa devam edip havuzu bozdu mu bozmadı mı?..

O günleri hatırlayın..Bu savaşta camia içinde ne kadar destek buldu Ali Şen?..Hatta eleştiri yağmuruna maruz kaldı..

Yerien gelen Aziz Yıldırım tıpkı bugünkü yeni başkanımız gibi barış çubuğu tüttürme sevdasına gitti havuz protokolünü imzaladı..

İşte bu savaşı biz o gün kaybettik..

Yetmedi bu savaşı açan Ali Şen hain ilan edildi..Şöyle twitırı bir gezin efsane başkana ne yakıştırmalar yapıyor bu taraftar..

İŞTE BU YÜZDEN DOLAYI BİZİM YÜZÜMÜZ GÜLMEZ..


  
11.02.2019 18:39 Pazartesi #73

lanet12
Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?

Çünkü medyayı çok iyi kontrol ediyorlar.Masonların takımı neticede


  
11.02.2019 20:51 Pazartesi #74

Avicenna
Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?


Mesajı Gönderen: spaceking:cLink:5174141

Twitter:
Fenerbahce followers: 6.5M
Galatasaray followers: 8.41M

Iste reel bir kanit. O kadar cok uzuluyorum ki‚ ne hale geldik!!Zamaninda onlar bu ise cok önem verdiler o yüzden‚ bizde YouTube ta mesela onlarin önündeyiz cünkü bizde o mecraya önem verdik.
Buraya bakip onlar bizden milyonlarca fazla tezi yanlis.
Genclerde belki önde olabilir fakat orta yaslilar ve yaslilarda biz öndeyiz.
O kesimde sosyal medyada gencler kadar etkin degil.
Bizim yapacagimiz is arka arkaya sampiyonluklar kazanip bu isi sosyal meyda üzerinden genc taraftar kazanma projesine cevirmek olmali.
Dikkat edilirse takip eden genclerin insta olsun Face olsun neredeyse yarisi bayan takipci ve bunlarin cogunun futbol ile alakasi yok.
Fakat basarili olursan‚ bunlari yanina cekebilirsin.
Hersey basari ve kendini nasil pazarladigina bagli.
Baskan YouTube ile dogru bir is yapti umarim arkasi gelir

Mesaj Avicenna tarafından düzenlenmiştir...

Mesaj Avicenna tarafından düzenlenmiştir...


  
11.02.2019 20:57 Pazartesi #75

EL NİNO-9
Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?

Aga adamlar inanılmaz bir örgüt. Bunların temeli lise. Liseden çıkan elemanlar sürekli kilit yerlere geliyor. Bunun üstüne siyasi destek + fetö gibilerinin sempatizanlığını ekle.. Dualar‚ himmetler vs. Uefada Milan gibi dev bir kulüp bile gs gibi lobi yapamadığını itiraf etti

Biraz kafamızı kaldırdık üst üste 3. Kupaya giderken 2006 da şampiyonluğumuz çalındı‚ 2011 de önümüz açıldı dedik fetö operasyonuyla önleri açıldı‚ liderken takım otobüsü kurşunlandı


  
11.02.2019 21:23 Pazartesi #76

fatistuta
Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?

Forumlarını okumuyorum ama Dursun enkaz bıraktı‚ Cengiz ne yaparsa yapsın ben 2 yıl eleştirmeyecem diye mesajlar attıklarını sanmıyorum.

Biz kendimize bakmalıyız önce.

Freyi taca giden topa koştuğu için alkışlayan taraftar var tribünde.

Takım 17. olmuş‚ 88. dakikaya kadar ters birşey bağırmayalım diye bekleyen taraftar var tribünde.

Ali Koç çıkıp kendisi hata yaptım diyor‚ burada yazılınca sen Azizcisin deniyor mesela‚ bu konuda bile pasiflikten öleceğiz.


  
12.02.2019 16:55 Salı #77

karaccili
Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?

zırto 6s linin biri ekşide başlık açmış eskişehirli birini bile en çok doğranan takımın 6s olduğuna inandırmış. adamların çok acayip manipülasyon yetenekleri var. yıllardır anadolu kulüplerini böyle böyle bize karşı örgütlediler.


https://eksisozluk.com/2001-2003-saibeli-futbol-sezonlari--5937320


adamlar çok sinsi çok kalleş. bunu neden yapıyorlar trabzon maçının etkisi hemen silinsin diye. etkili bile olmuş. biz de hala aykutçu‚ azizci‚ ersuncu diye bölünelim. yıllardır diyorum önce taraftar birlik olacak.


  
12.02.2019 17:14 Salı #78

alper1908
Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?


Mesajı Gönderen: pesic67:cLink:5174133

Çünkü bu bugünün meselesi değil on yılların meselesi..

Çünkü biz kendi içimizde barışık değiliz..Sadettin Saran‚ Mehmet Ali Aydınlar‚ Hakan Bilal Kutlualp‚ Ali Koç‚ Aziz Yıldırım‚ Ali Şen hatta Recep Tayyip Erdoğann..Bu liste uzar gider..Fenerbahçe potası altında birlik olamamışız ki dışarıya sesimiz çıksın..

Kayseri maçında katledilmişiz adam çıkmış hala Aziz Yıldırım yazıyor Aykut Kocaman güzellemeleri yapıyor..Medyanın bize attığı fit ektiği nifak tohumu bitmez...Bunu yiyen taraftarda bitmez...O yüzden kimse niye kamuoyu oluşturamıyoruz demesin..

Hee birde Aziz Yıldırım´ın vakt-i zamanında medyaya açtığı savaşı hep beraber alkışladıydık..Doğru bir stratejimiymiş şimdi daha iyi anlaşılıyor aslında..Bütün köşebaşlarını Gs lobisine kaptırdık..1.sayfalardan 3.ncü sayfalara düştük..Taraftar sayısı açık ara öndeyken en kötü ihtimal Gs ile eşitledik yada gerideyiz..

Bu gidişatta ilerleyen yıllarda daha vahim duruma düşeceğimiz aşikar..Konu uzarda okuması sıkıcı olur diye şimdilik burada kesiyorum..Kamuoyu oluşturamayız çünkü kamuoyu oluşturmanın birinci şartı medyada güçlü olman lazım. Yıllarca Aziz Yıldırım için medyayı istediği
gibi yönlendiriyor diyorlardı. Ki o medya Aziz Yıldırım koridordan geçerken soyunma odasını bastı haberi yapabiliyordu.

gs bu ülkede çok güçlü. Bunun da en büyük sebebi gs lisesidir. Orada kardeşlik üstündür ve gs ve gs´liye her daim sahip çıkarlar. Hatta bunun
için mezun olurken yemin ediyorlar diye biliyorum.

O yüzden Nihat Özdemir istifa etmezken Ali Dürüst istifa edebilir. Aydınlar bizi uefaya göndermezken‚ onlar şikayet edebilirler. Ama tam
tersi olmaz. Bürokrasiden medyaya yetişmiş çok önemli pozisyonlarda adamları var. Bağları da bir takımın ötesinde.

Bir örnek vereyim. Rahmetli Mehmet Ali Birand bir defasında gs´li olmayanı işe almıyorum demişti. Hatta Serdar Cebe´yi aldığını söylemişti. Sercar Cebe nin 3 temmuzdaki twit ve görüşlerine bakın anlarsınız.


  
Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.[9]