AntuHaber: "İlk Yarı Biz Hakimdik"
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: "İlk Yarı Biz Hakimdik"

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5
09.03.2019 22:17 Cumartesi Konu Puanı: 0

------

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, Medipol Başakşehir maçının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Karşılaşmayı değerlendiren Ersun Yanal, “İlk yarının 20 dakikasını %70’le oynadık. Biz hakimdik hem pozisyon hem de kontrol olarak. Sonrasındaki 25 dakikalık oyunda oldukça kötüydük. İkinci yarıya bir değişiklikle başladık ve oyunun tamamında kontrolü elimize aldık, kontrollü bir şekilde oynadık.

Girdiğimiz pozisyonlar var. Bunu yapamazsanız rakibinizin sizi cezalandırması söz konusu. Ve rakip de cezalandırdı bizi. Girdiğimiz pozisyonları değerlendirsek hak ettiğimiz bir sonuç olduğunu düşünmüyorum. Futbol birlikte oynanan bir oyun. Futbol, hataları birlikte üstlenilen bir sorumluluğu birlikte alınan bir oyun. Golü nasıl atıyorsan, golü nasıl yiyorsan bütün takımın mücadelesiyle değerlendirmek lazım. Fenerbahçe oldukça zorlu bir dönem geçiriyor. Bunu hepimiz biliyoruz. Takımın şu an kurgusunda bir takım oyuncuları kullanamamak ve bunlardan uzak kalmak, özellikle formda oyunculardan uzak kalmak bugünü oldukça etkiledi. Oyun olarak olmasa da sonuç olarak buna yansıdı. Oynadığımız oyunun karşılığını alamadığımızı ve oyuncuların emeğinin aynı karşılıklı mücadeleyle devam ettiğinde bunun sonucunu alacağımızı düşünüyorum. Maçın devamında bizi destekleyen taraftarlarımızın coşkusunu çok iyi anlıyorum ki bunu hak eden oyun oynadığımız zamanlar oldu. Bu zamanın uzun olması ikinci yarıda bizim heyecanımızı da arttırdı fakat atabileceğimiz goller varken 1 golle sonucu alamadık.” dedi.

Top kayıplarıyla ilgili ise Ersun hoca, “(Eljif Elmas) Zaten oyundan aldım. Özellikle çıkarken fazlasıyla top kayıpları vardı. 25. dakikadan sonraki top kayıpları oldukça fazla ve rakibin ritim yakalamasına neden oldu. Bazı oyuncularımız bu atmosferleri kaldırmakta güçlük çekiyor. Burası Fenerbahçe. Fenerbahçe’de oynamak ve bu takımın atmosferini kaldırmak kolay değil.” şeklinde konuştu.

09.03.2019 22:19 Cumartesi #1

KYMK

Sende gec dalgani. Neymis takim halindeymis. Bu takim
Niye maclara 1-0 geride basliyor 8 yasinda ki cocuk bile biliyor. Cik bu volkani niye oynatiyorsun anlat Ersun efendi‚ kim baski yapiyor yada sen neden korkuyorsun..

Yaziklar olsun geri geldiye kendimi yirttigim gunlere..

09.03.2019 22:25 Cumartesi #2

doct

Volkan‚
Skrtel‚ Serdar‚ Hasan Ali‚Isla ve
Stoper Tolgay ile‚
Önde alan daraltan Başakşehire karşı‚
Geriden oyun başlatılması yanlıştı.
Kaptırılan her top tehlike oldu.
Bizim rakip kaleye attığımız tek şut yok.
Oysa Başakşehir´in defans zafiyeti vardı.
Golümüz de öyle geldi.

09.03.2019 22:26 Cumartesi #3

serdar özlük

Mesajı Gönderen: Antu Haber:cLink:5193244

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal‚ Medipol Başakşehir maçının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Karşılaşmayı değerlendiren Ersun Yanal‚ İlk yarının 20 dakikasını %70le oynadık. Biz hakimdik hem pozisyon hem de kontrol olarak. Sonrasındaki 25 dakikalık oyunda oldukça kötüydük. İkinci yarıya bir değişiklikle başladık ve oyunun tamamında kontrolü elimize aldık‚ kontrollü bir şekilde oynadık.

Girdiğimiz pozisyonlar var. Bunu yapamazsanız rakibinizin sizi cezalandırması söz konusu. Ve rakip de cezalandırdı bizi. Girdiğimiz pozisyonları değerlendirsek hak ettiğimiz bir sonuç olduğunu düşünmüyorum. Futbol birlikte oynanan bir oyun. Futbol‚ hataları birlikte üstlenilen bir sorumluluğu birlikte alınan bir oyun. Golü nasıl atıyorsan‚ golü nasıl yiyorsan bütün takımın mücadelesiyle değerlendirmek lazım. Fenerbahçe oldukça zorlu bir dönem geçiriyor. Bunu hepimiz biliyoruz. Takımın şu an kurgusunda bir takım oyuncuları kullanamamak ve bunlardan uzak kalmak‚ özellikle formda oyunculardan uzak kalmak bugünü oldukça etkiledi. Oyun olarak olmasa da sonuç olarak buna yansıdı. Oynadığımız oyunun karşılığını alamadığımızı ve oyuncuların emeğinin aynı karşılıklı mücadeleyle devam ettiğinde bunun sonucunu alacağımızı düşünüyorum. Maçın devamında bizi destekleyen taraftarlarımızın coşkusunu çok iyi anlıyorum ki bunu hak eden oyun oynadığımız zamanlar oldu. Bu zamanın uzun olması ikinci yarıda bizim heyecanımızı da arttırdı fakat atabileceğimiz goller varken 1 golle sonucu alamadık. dedi.

Top kayıplarıyla ilgili ise Ersun hoca‚ (Eljif Elmas) Zaten oyundan aldım. Özellikle çıkarken fazlasıyla top kayıpları vardı. 25. dakikadan sonraki top kayıpları oldukça fazla ve rakibin ritim yakalamasına neden oldu. Bazı oyuncularımız bu atmosferleri kaldırmakta güçlük çekiyor. Burası Fenerbahçe. Fenerbahçede oynamak ve bu takımın atmosferini kaldırmak kolay değil. şeklinde konuştu.

İlk yarı tolgay da 22 top kaybetti.en çok kaybeden...değiştirmeyi hiç düşündün mü?torpil işlerine girmezdin eskiden ama bu yıl forma adaletin sıfır kusura bakma.

09.03.2019 22:27 Cumartesi #4

fb_cys_fb

Kalecisi volkan olan takım yenilmeye mahkumdur.

09.03.2019 22:28 Cumartesi #5

Necip

ilk yarı hakim miydin ?

ilk yarı nal topladık ersun hoca

maçı nasıl izliyorsun yahu ?

tıpkı bjk maçı gibi ilk yarı rakip oynadı biz seyrettik !

ya oyunu hiç okuyamıyorsun ilk yarı oyunun hakimi bizdik demek aklımızla alay etmektir

09.03.2019 22:29 Cumartesi #6

Adnan KASIKCI

Telefondan baska maci izlemis.

09.03.2019 22:30 Cumartesi #7

Mustafa

Hoca güzel konusuyor...

Huzur veriyor..

Uyutuyor...

Mutluyuz ...

09.03.2019 22:36 Cumartesi #8

rcbk79

Yeter sen de her hafta aynı şeyler. Destekledik çünkü gençlere şans verirdin‚ destekledik çünkü oynayana şans verirdin.

Volkan ı oynatacak cesaretin var da Berke yi oynatmaya mı cesaretin yok.

Tolgay ın Mehmet Topal ın torpili mi var. Bu adamlar kötü de oynasa 11 de olmayı garanti edecek ne yapıyorlar.

U12 nin santraforu Soldado dan Frey den Slimani dende mi daha eksik. Öyleyse kapa altyapıyı

Haaan Ali kadar oynatacak bir tek adamın yok mu

Nerde senin eski cesaretin

Yeterince desteklemedik mi seni.

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5