Sivasspor maçında Ayew ilk 11de başlayacak deniyor sakın bunu yapma Ersun Yanal!
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Sivasspor maçında Ayew ilk 11de başlayacak deniyor sakın bunu yapma Ersun Yanal!

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4
15.03.2019 01:16 Cuma Konu Puanı: 0

Necip
Sivasspor maçında Ayew ilk 11de başlayacak deniyor sakın bunu yapma Ersun Yanal!

Çok önemli bir maç

Mutlaka 3 puan almamız lazım. Haberlerde Ersun Yanalın Ayewi ilk 11de oynatacağını okudum. Sakın bu beş para atmaz futbolu bırakmış takım arkadaşlarına el kol yapmaktan başka bir şey yapamayan yetersizi ilk 11de oynatma Ersun !

artık telafisi olmayan bir döneme girdik
9 maç kaldı bu 9 maçtan 12 puan almalıyız ki küme düşme ihtimali ortadan kalksın!

Bunun içinde ilk maçtan yani sivasspor maçından galibiyetle ayrılmalıyız.
12 puanı nasıl toplarız? Şuana kadar sadece 6 galibiyeti olan takım için kalan maçlardan kaç galibiyet çıkarması olasıdır?
Bence 3 galibiyet çıkarması olasıdır. 3 galibiyet + 3 beraberlikle 12 puanı toplayabiliriz. Bunun için o 3 galibiyetten 1 tanesi olanı sivasspordan almak zorundayız!

Bakın zorundayız diyorum çünkü olaso bir puan kaybında başarısızlığa alıştırılmış ve uyutulmuş taraftarımız "bir sonraki maç hallederiz yaaa" diye düşünerek kendilerini rahatlatıyorlar ! Zaten bu zamana kadar her puan kaybettiğimiz maçtan sonra "haftaya yeneriz" diye düşünülmesinden küme düşme hattından bir türlü kurtulamadık !

Artık ciddi olun ! Ali koçun ve ersun yanalın sizi uyutmasına‚ hiçbir sorun yok diyerek sizi her hafta hüsran yaşatmalarına izin vermeyin ! Her hafta "hiçbir sorun yok gayet iyiyiz bu takım çok daha iyi olacak" algısını yapıyorlar ve bir güzelde yediriyorlar. Ben yemem orası ayrıda yiyen arkadaşlara sesleniyorum bu algıyı hafta sonları oynadığımız süper lig maçlarında mağlup yada berabere kaldıktan sonrada yemeye devam ediyor musunuz? Bence ediyorsunuz !

Her hafta puan kaybedip "hiçbir sorun yok" tarzında açıklamalar yada medya karşısında "biz Fenerbahçeyiz şöyle yaparız böyle yaparız" şeklinde tamamen insanların hoşuna gidecek ama içi boş söylemlerle sizi kandırmalarına izin vermeyin !

tekrar söylüyorum Ayew ile maça başlarsak maça başlamayı geç Ayew 10 dk bile oynasa maçı kazanamayız !

Eğer galip gelemezsek telafisi mümkün olmayan durumlara sebebiyet verecektir ! Şimdiden uyarıyorum Ersun Yanal ayewi oynatma Ekiciyi oynat eljifide sakın oynatma !

15.03.2019 02:12 Cuma #1

PorscheCaymanGTS

Ayew yedek kalacaksa (ki Ayew beş para etmez), ozaman Mosesde yedek kalması gerekiyor. Fenerbahçenin büyüklüğünü anlayamadı bu arkadaş. Her maç bi tripler peşinde, anlaması zor top kayıpları vs.

15.03.2019 10:48 Cuma #2

Gambit666

Alper mı oynasın kanatta ?

15.03.2019 11:00 Cuma #3

Necip

Mesajı Gönderen: Gambit666:cLink:5195184

Alper mı oynasın kanatta ?

Yazıyı oku.

Bu arada 12 puan lazım 3 galibiyet + 3 beraberlik lazım dedim bunu neye göre dedim orayı yazmamışım. Onu anlatayım

Şuanda 28 puanımız var
40 puan kümede kalmak için gerekli olan puan. Yani 12 puanı toplamadan kümede kalmak mümkün değil ! Bu yüzden 3 galibiyet + 3 beraberlik gerekiyor

15.03.2019 11:00 Cuma #4

ozkanica

valbuena yedek volkan ilk11 başlarsa bozuşuruz ersun hocam

15.03.2019 11:04 Cuma #5

alper1908

Kim oynacak arkadaş?

Ayew oynamasın‚ Elifj oynamasın‚ Ekici oynamasın‚ Alper oynamasın‚ Frey oynamasın‚ Slimani oynamasın‚ Topal oynamasın. Kim oynayacak?

15.03.2019 11:09 Cuma #6

Gambit666

Mesajı Gönderen: Necip:cLink:5195189

Yazıyı oku.

Bu arada 12 puan lazım 3 galibiyet + 3 beraberlik lazım dedim bunu neye göre dedim orayı yazmamışım. Onu anlatayım

Şuanda 28 puanımız var
40 puan kümede kalmak için gerekli olan puan. Yani 12 puanı toplamadan kümede kalmak mümkün değil ! Bu yüzden 3 galibiyet + 3 beraberlik gerekiyor

Valbuena sakat
Dirar sakat
Moses sağ kanat yazdık
Solda kim oynayacak ? Bı anlat hele bilelim ayew de oynamazsa kimi yazalım sola.
Ekici yedek olacaktır maçta yapacağı tek hamle oyuncusu
Birde 40 puan filan yazmış kalan 9 maçı da kazanıriz rahat ol. Bı rakiplerimiz kim bak.

15.03.2019 11:10 Cuma #7

Necip

Mesajı Gönderen: alper1908:cLink:5195192

Kim oynacak arkadaş?

Ayew oynamasın‚ Elifj oynamasın‚ Ekici oynamasın‚ Alper oynamasın‚ Frey oynamasın‚ Slimani oynamasın‚ Topal oynamasın. Kim oynayacak?

Ekiciyi oynat yazmışız oraya okumadan gelip buraya yorum yapma yahu

Mesaj Necip tarafından düzenlenmiştir...

15.03.2019 11:11 Cuma #8

Eyetouch

Takım öyle bir halde ki herhangi bir futbolcu için aynı başlık açılabilir. Ersun hoca nasıl bir 11 çıkarırsa çıkarsın beğenmeyen birileri olacak gibi görünüyor.

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4