Sivasspor maçında Ayew ilk 11de başlayacak deniyor sakın bunu yapma Ersun Yanal!
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Sivasspor maçında Ayew ilk 11de başlayacak deniyor sakın bunu yapma Ersun Yanal!

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4]
15.03.2019 19:49 Cuma Konu Puanı: 0

unifb1986
Sivasspor maçında Ayew ilk 11de başlayacak deniyor sakın bunu yapma Ersun Yanal!

şuan ki eksiklere bakarsak ayew oynayabilir

15.03.2019 23:14 Cuma #28

Gambit666

Ne oldu bı yaz bakalım dediklerime geldin mi ?

15.03.2019 23:15 Cuma #29

muratlist

Ayew

etkisiz eleman

çok iyi bir insana benziyor

ama bize faydası yok

Mesaj muratlist tarafından düzenlenmiştir...

15.03.2019 23:19 Cuma #30

Necip

Mesajı Gönderen: Gambit666:cLink:5196544

Ne oldu bı yaz bakalım dediklerime geldin mi ?

ters manyel mi yapıyorsun

ayew 90 sahada kaldı ve resmen geberdik kaç tane top kaybetti sayamadım. tek bir tane olumlu hareketi yok ! taraftar olarak ölüp ölüp dirildik

ilk 11de oynasın dediğim mehmet ekici 2-1 öne geçiren golü attı

birde dediklerime geldin mi yazmış

sen hangi maçı izledin

15.03.2019 23:34 Cuma #31

Gambit666

Mesajı Gönderen: Necip:cLink:5196551

ters manyel mi yapıyorsun

ayew 90 sahada kaldı ve resmen geberdik kaç tane top kaybetti sayamadım. tek bir tane olumlu hareketi yok ! taraftar olarak ölüp ölüp dirildik

ilk 11de oynasın dediğim mehmet ekici 2-1 öne geçiren golü attı

birde dediklerime geldin mi yazmış

sen hangi maçı izledin

Ekici hamle oyuncusu olur dedim mi dedim.
İkinci yarı girer dedim mi dedim.
Golü attı mı attı
Daha uzatma istersen

15.03.2019 23:41 Cuma #32

Necip

Mesajı Gönderen: Gambit666:cLink:5196578

Ekici hamle oyuncusu olur dedim mi dedim.
İkinci yarı girer dedim mi dedim.
Golü attı mı attı
Daha uzatma istersen

yahu mehmet ekiciden hamle oyuncusu mu olur şu kadroda ?

nereden geliyor bu bolluk ?

90 dk çile çektik ölüp ölüp dirildik

sen istersen uzatma

bu kadar taraftara kahır çektirmeye kimin hakkı var ? en iyi oyuncularınla maça başlayacaksın ve vurup geçeceksin. rakibi oyunu ortak etmeyeceksin. rakibe FByi yeneriz hissini vermeyeceksin. psikoloji işi çok önemli futbolda. rakibi psikolojik olarak yıldırırsan gerisi çorap söküğü gibi gelir. bizdeki olay ise tam tersi. biz kendi kendimizi psikolojik olarak yıldırıyoruz. bu FBye yakışmaz ! bu büyük takımın stratejisi olamaz !

maça ekiciyle başlayacaksın ki bizde burada ızdırap çekmeyeceğiz. rakibi maça oyuna ortak ediyoruz bu şekilde üstelik rakip bizden çok daha iyi oynuyor

hamle oyuncusu nedir yahu ? bunlar aykut kocamanın futbola soktuğu gereksiz işe yaramaz kavramlar. FBde olmaz o hamle oyuncusu. konyasporda olur burası konyaspor değil

16.03.2019 11:02 Cumartesi #33

sinantalya07

Dün izlediğim kadarıyla ilk defa beğendim.

Top kaybını azaltmış‚ kanat olarak da nispeten disiplinli görüntü verdi.

Ha yeter mi? Kesinlikle hayır. Seneye olmamalı.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4]