AntuHaber: "Oyuncularımın Mücadelesini Kutluyorum"
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: "Oyuncularımın Mücadelesini Kutluyorum"

Paylaş 
Sayfa: [1]
14.04.2019 22:47 Pazar Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: "Oyuncularımın Mücadelesini Kutluyorum"Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, 1-1 sona eren Galatasaray derbisinin ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

İlk olarak karşılaşmayı değerlendiren Ersun Hoca, “Bizler bu forma yer arma mücadelesinde bu zorlukların üzerinden gelebildiğimizi ve gelebilmek için mücadele etmemizi başından beri söylüyoruz. Bu mücadeleyi bugün yine sahada verdik. Yaklaşık 60 dakika eksik oynadık. İlk yarıdaki her iki takım için de pozisyon zenginliği açısından bizim bir ya da iki atağımız var. 10 kişi kaldıktan sonra da oyunu değiştirebileceğimiz pozisyonlar yakaladık. Galatasaray üstün gözükse de top onda olsa da çok fazla net pozisyon vermeden maçın uzatma bölümlerine geldik. Tartışılacak birçok şey olabilir. Biz kendi açımızdan bugün ne olursa olsun her isteyenin elini kolunu sallayarak buraya gelip puan alacağı ya da alabileceğini düşündüğü bir yer olmadığını ve istediği şekilde buradan puanlarla dönüş yapacağı bir yer olmadığını her zamanki gibi gösterdik. Bu kez de olduğu için oyuncularımın mücadelesini kutluyorum. Tabii ki eksik kalmamız gerekirdi. Bu eksikliğin de belirli dakikalarda özellikle ortadaki faullerin pozisyonların lehimize olmaması bizi oldukça sıkıntılı durumlara soktu. Özellikle 10 kişiyken rakibin baskısını oluşturdu. Oyuncular ellerinden geleni yaptı. Son dakikada Alper atsa belki bugün galibiyeti konuşuyor olurduk.” ifadelerini kullandı.

Hasan Ali’nin kırmızı kart gördüğü pozisyona ilişkin sorulan soruya ise, “Her oyuncunun başına gelir. O pozisyondaki ikinci bir toptu. Sahipsiz bir topu kazanıp uzun ileriye oynadıkları, bir pas olarak değil uzaklaştırma adına yapılan bir oyundu. Biz orada biraz tereddüt ettik. Acaba ofsayttaki oyuncu muydu değil miydi diye. O anda ofsaytta olmayan hareketlenince sanırım takıldılar ve o karar sonucunda da oyuncumuz oyun dışında kaldı.” şeklinde yanıt verdi.

Alper Potuk yerine Andre Ayew’in olması son dakikalarda yakaladığımız pozisyonu gole çevirir miydi sorusuna Ersun Yanal, “Kahin olmak lazım. Ben kahin değilim. Teknik direktörüm.” diye cevapladı.


  
14.04.2019 22:49 Pazar #1

mavisakal
AntuHaber: "Oyuncularımın Mücadelesini Kutluyorum"

Ayakta duramayan alper´in girdiği pozisyonları gol yapamayacağını görmek için kahin olmak gerekmez hocam!


Mesaj mavisakal tarafından düzenlenmiştir...


  
14.04.2019 22:51 Pazar #2

SOniqxFB
AntuHaber: "Oyuncularımın Mücadelesini Kutluyorum"

yazıklar olsun. sanırım takıldılar diyor. Şunu anladım ki başkanından hocasına hocan futbolcusuna beraberliğe aşırı mutlu olmuşlar.


  
14.04.2019 22:56 Pazar #3

noxtrag
AntuHaber: "Oyuncularımın Mücadelesini Kutluyorum"

hocam alper aynısını konya macında da yaptı‚ yine orda da kurtarıcı olarak aldın. aykutcuları sevindirdin o macta.

alper´in topa vuracak mecali olmadığını anlamak için kahin olmaya mı gerek var sence? tamam ayrew de ayrı bir mal ama ferdi´yi falan dene bari bir şey yap. niye her gole ihtiyacımız olan maçta 80. dkyı bekleyip alperi kurtarıcı olarak alıyorsun?


  
14.04.2019 23:06 Pazar #4

Bam-Bam
AntuHaber: "Oyuncularımın Mücadelesini Kutluyorum"

Yapma hocam Allah aşkına.

Kaç hafta kaldı şurada. Hepsini falakaya yatıracam‚ Fenerbahçe´de oynamak kolay değil‚ haketmeyeni kesecem de.

Önümüzdeki senenin takımını kuracağız ona göre bundan sonra oynayacağız de‚ hakeme söv‚ feto iti fatoyla abdülüne söv.

Yumuşak ve yuvarlak cümleler kurma yeter ya.


  
14.04.2019 23:51 Pazar #5

DeMeNTo[R]
AntuHaber: "Oyuncularımın Mücadelesini Kutluyorum"

Ersun yanal heyecanını kaybetti ‚salmış vaziyette.


  
Paylaş 
Sayfa: [1]