AntuHaber: "Çok Üzgünüz"
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: "Çok Üzgünüz"

Paylaş 
Sayfa: [1].2
21.04.2019 22:24 Pazar Konu Puanı: 0

------

Kalecimiz Harun Tekin ile deneyimli stoperimiz Martin Skrtel, Aytemiz Alanyaspor mağlubiyeti sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Takım olarak çok üzgün olduklarını ifade eden Harun, “Üzgünüz, ben de çok üzgünüm, takım arkadaşlarım da çok üzgün. Kazanmak için hiçbir şey yapamadık. Elimden geleni yapıyorum ama bugün takıma katkı sağlayamadım.1-0 kaybettik. Fenerbahçe gibi bir camianın futbolcusu olduğum için çok mutluyum. Bu formayı giydiğim için heyecan duyuyorum. Tarihimizin en kötü sezonunu yaşıyoruz. Bu formayı giydiğim için mutlu ve gururluyum” dedi.

Marti Skrtel de, “Çok kötü bir performans sergiledik. Daha fazla gol de kalemizde görebilirdik. Böyle olmamalıydı. Mağlubiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum. Bir şeyler yapmaya çalışıyoruz ama kendi hatalarımızla rakibe umut veriyoruz. Aslında bütün sezonun özeti gibi. Gol yiyoruz sonra gol atmak, maçı çevirmek için çalışıyoruz. Sahanın boyu genişliyor, kontra ataklar veriyoruz. Kötü bir geceydi. Bundan dersler almalıyız. Bizi bekleyen 5 karşıla��ma var. En iyi şekilde sezonu bitirmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

21.04.2019 22:25 Pazar #1

mavi örümcek

valla inanırım. sahada savaşan tek sendin.

21.04.2019 22:25 Pazar #2

Mustafa

Defolun gidin‚ milyarlik esekler..

21.04.2019 22:25 Pazar #3

Kaan

Alın ders alın‚ ebesini sevdiklerim

21.04.2019 22:25 Pazar #4

PaScHaM

Fanatik@fanatikcomtr

Fenerbahçeli bazı oyuncular‚ Alanyaspor maçı sonrası soyunma odasında dürüm yedi.

cok belli harun cok belli

21.04.2019 22:25 Pazar #5

vzehir

Harun bu akşam sen olmasan futbol olarak rezil olduğumuz yetmiyormuş gibi skor olarak da rezil olurduk. Bu gece çok iyiydin‚ gol pozisyonunda Sadık ile anlaşabilseniz belki gol bile olmayacaktı..

21.04.2019 22:27 Pazar #6

cosby

Hala ders diyorlar‚ okul bitti‚ okul!!! Düşüyoruz!!!

21.04.2019 22:27 Pazar #7

Kaan

Mesajı Gönderen: PaScHaM:cLink:5208330

Fanatik@fanatikcomtr

Fenerbahçeli bazı oyuncular‚ Alanyaspor maçı sonrası soyunma odasında dürüm yedi.

cok belli harun cok belli

Tolgay farkı.

21.04.2019 22:27 Pazar #8

ElEmperador

Esas üzgün olan biziz.
Sizin bir saatte aldığınız para için biz bir ay çalışırız.
Sizi de
Antrenörünüzü de
Başkanınızı da.
Beğenmiyorum.

Paylaş 
Sayfa: [1].2